Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Ingrida, viskas bus gerai, kai galėsi - parašyk.

Luety, zuikiai labai gražūs, žaismingi.

Gražios dienos visoms, nesirkim, būkim sveikos.

Atsakyti

Labos, 

Ingrida lengvos Tau procedūros :4u: 

Palata darosi, visi ligoniai. Mane iš tempo išmušė jaunystė... o šią savaitę kirpykla, nagai, antakiai. Ir Darbas ... bjauriai, nepatogiai ir tt.

Muka ką suvalgei, kad skrandis šakojasi ?

Pou kaip reikalai pas Tave?

Biški persimezgiau kojinių. Tris pradėtas pabaigsiu, reikia daryti pertrauką.

Šaltis krito, ryte visai normaliai lauke buvo. Savaitgaliui žada pliusą.

Atsakyti
Labos, 4u.gif 4u.gif
Ingrida,viskas bus gerai,sveikatos tau.
Muka,sveik,kazkaip,bjauru,kai skrandis skauda.Nors man laaabai retai tokie dalykai buna.
Visoms sveikatos,pozityvaus mastymo.
Pas mus nakti nelijo,buvo 5 silumos,dabar jau 9,aptemo,ateina lietus.
Labai daug zmoniu serga rota? virusu,Londone istisom seimom,fb britankiu temoj skaiciau,esu turejus gal 2005,nebenoreciau,koks baisumas.Tik galvoji ar isgyvensi.
As nieko nemezgiau vakar,taip ilsejausi,zurnalus varciau mezgimo,siaip po interneta landziau,mintis deliojausi.Svoris vel pastrigo,nors esu scyra.Ziema,matyt nenori atiduot organizmas sukauptu lasiniu ant ziemos.Pavasari,vasara taip graziai riedejo,dabar stop.
Atsakyti

Pou kaip reikalai pas Tave?

Nelabai. Kai sužinosiu priežastį, kas yra ir kaip gydytis, bus geriau. Dabar, kai nežinau, kas yra, net neįsivaizduoju, kokio režimo laikytis.

Atsakyti
Visai nieko rytas buvo Kaune ,o dabar išlindo drėgmė. Brr. Senus kaulus laužo , jau kaip nemyliu tokio oro.
Luety , judesio buvo daugiau vasara. Dabar vėl daugiau sėdi . Nėra kažkokio stebuklo . Ir organizmas jau įprato gyventi su mažesniu kalorijų skaičiumi , tuoj ras būdų imti taupyti juodai dienai tongue.gif
Pou 4u.gif Rimtai Tave pričiupo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 lapkričio 2022 - 13:08
Na aš pirma jau pabėgau iš ligoninės,palikau palatos drauges lovose.Aš sakau kaip kalė greitai išsilaižau. mirksiukas.gif Čia daugiau paruošiamieji darbai ilgai buvo,procedūra10 minučių.Palatos kaimynė atvežta po narkozės,labai dėkojo gydytojams,personalui.Sakė,kai ėjo procedūrai galvojo,kad tik nepamiršti,na tai atidėkojo visiems. biggrin.gif
Man tai aplink lovą avietės augo ir seselės vaikščiojo,tai karpiau karpiau avietes......... biggrin.gif
Bet jau paguldė 5 mintes pagulėjau ir jau vaikščiojau.Išėjau į koridorių vaikams apskambinti,seselė sako neišgriūsite?Nu ne,visai normaliai jaučiuosi.
Tai po valandos seselė atėjo,išėmė kateterį,sako jei jau vaikštote,galite namo.Tai mb paėmė jau ir parduotuvę aplankėme,papietavome,kaip kad nieko nebuvo. ax.gif
Dabar tfu tfu,kad tik gruodžio 2 būtų geri rezultatai. mirksiukas.gif
Dukrai jau biuletenis,prasideda drėgmė,peršalimo ligos.......
Atsakyti
Ingrida, nestraksėk dar šiandien daug, geriau pagulinėk 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 21, 13:08)
Visai nieko rytas buvo Kaune ,o dabar išlindo drėgmė. Brr. Senus kaulus laužo , jau kaip nemyliu tokio  oro.


aš tokiu oru nežinau kaip rengtis )
Vakar nusipirkau striukę, buvau patenkinta kaip slyva tašėj - Trakuose vaikščiojom, vėjas šaltas, o aš kaip meškos ausy )) Šian ryte šunį išvedžiau - per kaaaršta.. Prognozes pažiūrėjau - pliusas iki naujų metų. Kam aš tiek pinigų žieminiams drabužiams išmečiau? )))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 lapkričio 2022 - 14:43
O tiket oru prognoz\em ,mano manymu dar kruciau nei burtais biggrin.gif
Oi kiek mes su jaunu suniu vargstam,tiek kad dabar ikinkiau ji tempt mane i kalna biggrin.gif Laksto laksto,nera ramybes biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida, rankų bais nekilnok ir nieko sunkaus nenešiok.

Džiaugiuosi, kad taip lengvai ir sėkmingai  :4u: Linkiu, kad visi atsakymai būtų kuo puikiausi  :4u:​ 

Atsakyti
Ingrida tu tik nesiplėšyk visgi intervencija…
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 11 21, 14:59)
O tiket oru prognoz\em ,mano manymu dar kruciau nei burtais biggrin.gif
Oi kiek mes su jaunu suniu vargstam,tiek kad dabar ikinkiau ji tempt mane i kalna biggrin.gif Laksto laksto,nera ramybes biggrin.gif


Negaliu nesutikt ))

Tiaap, su jaunu labriku yr kas veikt.. kokios protinės veiklos duokit, greit iškrauna.
Atsakyti
radau viska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 21 lapkričio 2022 - 22:29