Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, Ukraina, Rusija ir tt labai tiki magijom, bobutėmis, užkalbėjimais. Serialų ir laidų prikurta... 

Kai žmogus neprisiima atsakomybės pats už save galima kaltinti nužiūrėjimus , velnius , raganas, gydytojus, valdžią ir tt. Taip lengviau....

Rokas buvo toks sveikuolis,  prieš 10 metų net tinklapį turėjo. Matyt pabodo žmogui... skaitei tikrai.  Paleo dieta ir tt.

Kūno odai darau pilingą laikas nuo laiko. Nei karštu vandeniu, nei muilu, nei dušo žele nepiknaudžauju. Kremai ir aliejai tik užkemša poras ... užburtas ratas.

Atsakyti
Pou,gal aš klystu,prieš n metų darė abraziją kaklelio be jokios narkozės?Gal aš klystu atgnybė kaklelio gabaiuką,liaudiškai kalbant ir siuntė tyrimui? ax.gif Pati ginekologė,nereikėjo jokios ligoninės? blink.gif
Atsakyti

Pou,gal aš klystu,prieš n metų darė abraziją kaklelio be jokios narkozės?Gal aš klystu atgnybė kaklelio gabaiuką,liaudiškai kalbant ir siuntė tyrimui? ax.gifPati ginekologė,nereikėjo jokios ligoninės? blink.gif

Ingrida, abrazija tai kita procedūra - gimdos gleivinę nugramdo. Paprastai, jei būna, išvešėjimas, kraujoplūdžiai, kartais po gimdymo daro, jei lieka kažkokių audinių, sunkiai pasišalina. Abraziją daro su narkoze, nes reikia išplėsti gimdos kaklelį, visą gleivinę nugramdyt, pašalint. O kai gabaliuką - tai biopsiją darė.

Atsakyti
Supratau Pou.Ačiū. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nes pas gydytojus suburbuliuoj ir suprask paprastas žmogus? ax.gif Įdomu po kiek laiko paleidžia namo,nežinau kiek laiko išsipirkti vietą mašinai?Juokas juokais,bet jei narkozė,tai kažkiek palaikys?O dieve kaip aš sunkiai atsigaunu po jos. ax.gif Jau dabar pradedu nervintis.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 18, 12:32)

Neseniai ziurejau viena ukrainiete,istekejusia uz prancuzo ir jos bedas.


keistai nuskambėjo.. taip visai šeimai su sveikata blogai buvo ir sugalvojo remontą daryt? Man rodos, tokie dalykai mažiausiai rūpi tokioj situacijoj. Vien tik trūkusi kiaušidės cista kas yra aš puikiai prisimenu - jau net grindų šveitimas nelabai įsivaizduojamas, kur jau ten remontas..

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 18, 15:12)
Įdomu po kiek laiko paleidžia namo,nežinau kiek laiko išsipirkti vietą mašinai?Juokas juokais,bet jei narkozė,tai kažkiek palaikys?O dieve kaip aš sunkiai atsigaunu po jos. ax.gif Jau dabar pradedu nervintis.


kad dabar nieks ilgai nelaiko. Už mašinos mokėjimą gali per programėlę mokėti. Arba sms. Sustabdysi kai reiks. Bet geriausia būtų, kad kas nors parvežtų, ne pačiai parvairuoti.
Atsakyti

Supratau Pou.Ačiū. 4u.gif4u.gif4u.gifNes pas gydytojus suburbuliuoj ir suprask paprastas žmogus? ax.gifĮdomu po kiek laiko paleidžia namo,nežinau kiek laiko išsipirkti vietą mašinai?Juokas juokais,bet jei narkozė,tai kažkiek palaikys?O dieve kaip aš sunkiai atsigaunu po jos. ax.gifJau dabar pradedu nervintis.

Kai kurias tą pačią dieną paleidžia, kitas palaiko per naktį. Matyt, priklauso nuo savijautos, nuo to, kaip procedūra pavyko, atsigavimo.

Bet tai kaip gydytoja nepaaiškino tokių dalykų? 

Nebent aš ko nesuprantu :(

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 18, 11:18)
<p>Luety, Ukraina, Rusija ir tt labai tiki magijom, bobutėmis, užkalbėjimais. Serialų ir laidų prikurta... </p><p>Kai žmogus neprisiima atsakomybės pats už save galima kaltinti nužiūrėjimus , velnius , raganas, gydytojus, valdžią ir tt. Taip lengviau....</p><p>Rokas buvo toks sveikuolis,  prieš 10 metų net tinklapį turėjo. Matyt pabodo žmogui... skaitei tikrai.  Paleo dieta ir tt.</p><p>Kūno odai darau pilingą laikas nuo laiko. Nei karštu vandeniu, nei muilu, nei dušo žele nepiknaudžauju. Kremai ir aliejai tik užkemša poras ... užburtas ratas.</p><p></p>


Kad juodoji magija egzituoja,tai faktas.Ypac isbujojus buvo Rusijos,Ukrainos kaimuose.
Perku tik ekologiskus prausiklius,dantu pasta be fluoro siunciuosi,pyliga seniai bedariau,o darydavau su kavos tirsciais.Reik atnaujint.


QUOTE(saintlina @ 2022 11 18, 13:15)
keistai nuskambėjo.. taip visai šeimai su sveikata blogai buvo ir sugalvojo remontą daryt? Man rodos, tokie dalykai mažiausiai rūpi tokioj situacijoj. Vien tik trūkusi kiaušidės cista kas yra aš puikiai prisimenu - jau net grindų šveitimas nelabai įsivaizduojamas, kur jau ten remontas..



Saintlina,as gal sutrauktai viska parasiau.Nenoredama plestis.Jos video yra viskas issamiai.Remonta dare jau pasveike,be to ji turi du suaugusius vaikus,kurie padeda.Su cysta ilgai buvo skausmuose,guledavo ir dejuodavo,pas gyd.buvo sunku prisibelst,eiles iki menesio,kol galiausiai truko,tai is skausmo vos nemire,sake kazkas baisaus.Ji pasakoja kasdien savo gyvenima.Reikia ziuret,kad suprastum,o is pasakojimo buna daug netikslumu,kai sutrauktai nori papasakot.
Buvom sode.Pasodinau svogunus,cesnakus,dabar jau kaip bus taip.Paliejau siltnamy kopustus,rukolas,salotas.Pasiskyniau salotu,rukolu,petrazoliu,issiroviau morku ,buroku,smagu,o krapu kiek pridyge lauke,prisiskyniau pilna sauja.Sauleta grazu,vejelis mieste didesnis nei sode ir svarbiausia,dangus grazus,melynas.Retai taip buna dabartiniais laikais.
Atsakyti
Pou,pasakė,tik nevalgius,negėrus ateiti į gimdymo namų priimamajį.Dabar kaip suprantu reikia pasiimti ir chalatuką,naktinius,tapkes? ax.gif
Jau pradedu nervuotis.Dar spaudimas pakils?
Iei Santlina,pas jus tikra žiema atėjo?Pas mus tik pabarstyta sniegelio. bigsmile.gif
Atsakyti

Pou,pasakė,tik nevalgius,negėrus ateiti į gimdymo namų priimamajį.Dabar kaip suprantu reikia pasiimti ir chalatuką,naktinius,tapkes? ax.gif
Jau pradedu nervuotis.Dar spaudimas pakils?
Iei Santlina,pas jus tikra žiema atėjo?Pas mus tik pabarstyta sniegelio. bigsmile.gif

Gal čia kaip dienos stacionaro paslauga bus?

Mačiau, kad moteriškėms iš ryto padarydavo, popiet paleisdavo, bet palatoj atsigaudavo. Gal dabar viskas paprasčiau?

Man šalino polipą ir abraziją darė, tai palaikė per naktį, kitas popiet paleisdavo kitų daktarės.

Aš gal įsimesčiau dėl viso pikto. Bet gal ten ir duos, netikiu, kad nebūtų įspėję. Nesąmonė kažkokia.

Atsakyti
Ingrida, mano sesėms kai darė, tai po kelių valandų namo išvydavo . Ir draugei tas pats ...
Tavo vietoj po narkozės nevairuočiau . Yra taksi galų gale...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 18, 18:59)
Ingrida, mano sesėms kai darė, tai  po kelių valandų namo išvydavo . Ir draugei tas pats ...
Tavo vietoj po narkozės nevairuočiau . Yra taksi galų gale...

Ačiū Dusiuk,po trečios gimdymo,ketvirtoj paroje,pati atvažiavau su dukriuku į gimdymo namus,kad gautų skiepą nuo tuberkuliozės.Nes išvažiavome trečią parą namo,labai norėjau namo,o skiepo nenorėjo atidaryti dėl jos vienos.Tai neatidavė dokumentų,grįžtume pasiskiepyti.Tai pačios žinote po gimdymo,kaip jaučiamės atvažiavau gavome skiepą,dokumetus ir namo. mirksiukas.gif Mano dukriukas turėjo būti vairuotoja,užaugo mašinoje . mirksiukas.gif
Na ačiū dievui,daug kam daro tą procedūrą,man jau baisu pasidarė,prisigalvojau visko........... ax.gif
Galvoju pati atvažiuoti,na nebent mb atsivešiu. mirksiukas.gif
Nesušalote?Kada mes užsiauginsime šerius?Pavasarį bus šiluma jau tokia temperatūra. ax.gif
Atsakyti
Nelabai gerai po narkozės vairuoti. Nesaugu ... reakcija vis tik gali būti sulėtėjusi .
Ingrida , viskas bus gerai wub.gif wub.gif wub.gif
Sušalau . Kol kaime trioboj prišilo... Lauke -5. Ir sniego daugiau negu Kaune .

Luety , aš katalikė . Todėl visokie vudu , magijos , bobutės ir būrėjos man yra nepriimtina. Mokėk pinigus nežiūrėsiu ir netikėsiu ...
Atsakyti