Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aninanda ,augalams reikia ir atitinkamo saules kiekio,krituliu ir siaip dregmes ir net magnetinio kruvio,kaip cia issireiskus biggrin.gif
Parduodami augalai daz\niausiai is Nyderlandu ,auginti milz\iniskuose siltadarz\iuose.
Sovietmeciu medelynu entuz\iastai buvo rajonave kelias abrikosu ir vynuogiu veisles.Is kaukaz\o,kislovodsko biggrin.gif
O siaip tai su kiz\ylu ir migdolais sekesi prasciau.Migdolas isvis z\ydi vasario menesi su sniegu,o dabar buna poliariniai vortexai velyvi,nusala pavasariais.
Galima viena kita augala, pasodinti prie senoviniu raudonu ,jos isyla ir nakti atiduoda siluma,padeda augalams
Del tos statines elektros sena seriala prisiminiau,muka,jei nematei - better call saul.
O siaip money heist,labai geras.

nera pas mane senoviniu raudonu plytu sienu, namas naujas, medziagos siuolaikiskos. vieta tai ten sauleta, kiek aisu, tos saules imanoma musu kraste pasiekt. krituliu irgi daug. bet silumos tai lietuvoj nera ir nebus.

abrikosas pas mano mama pvz, gal 40 m sode auga ir vargo nemato. kas kelis metus dera, bet itin gausiai. 

o vat as uzsimaniau kazkokios egzotikos, bet jauciu reiks pamirst tas fantazijas :D

o kokia cia dar statine elektra gali but sode? is kur?

Atsakyti
Statine elektra tai ne tik sode,daz\nai ir pas z\mones biggrin.gif Tesiog seriala prisiminiau
O magnetiniam laukui tai kiparisai,kadagiai ,obelys ,kedrai jautrus.
Ten kur seni abrikosai,tai tie vadinami uriukai is kaukaz\o apylinkiu.As irgi turejau ,augo ir derejo.
Atsakyti
Luety , kažin ar nepasimokėtų megzti kepures pardavimui ? Kaina tai žymiai didesnė negu penčiakų . Sintetinė apie 30 pinigų ?
https://www.miestoma...iversalus_dydis
100 gramų per akis siūlų ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 lapkričio 2022 - 16:19

Turiu daug lazdyno riešutų, kai kurie smulkūs. Kokią traiškyklę įsitaisyti , kad nesulužtų po 100 riešutų gliaudymo ir tiktų smulkiems?
Plaktukas bute netinka smile.gif

labos sveikos, traiskykle ikea nusipirkau, dvieju dydziu 5 pinigai. graikiskus isbandziau, lazdynu dar ne

Atsakyti

Sodaitytes medziu ir as turiu, bet super atsparus abrikosas pas mane kajuk padare, tai nebepuoseleju tusciu vilciu su egzotika savo zonoje

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 17, 14:19)
Luety ,  kažin ar nepasimokėtų megzti kepures pardavimui ? Kaina tai žymiai didesnė negu penčiakų . Sintetinė apie 30 pinigų ?
https://www.miestoma...iversalus_dydis
100  gramų  per akis siūlų ?


Labos,

apie medzius ir ju atsparuma ziemai,neturiu ka pasakyt,o siaip ,kai tokios dienos,tai ne kas ir norisi kalbet.
Dusia,kepurei suejo 53g
Abejoju,ar megztos kepures labai butu paklausios,nes Uk nera ziemu,daugelis vazineja masinom,paltai su kapisonais.Placioji mase prekinasi Primarke,kur uz £5 gali gaut kepure,acryline,o tas kas nori megzta,ranku darbo,kai kas nusimezga,kai kas perka,bet tokiu nedaug.Buvau vienais metais idejus kepure,stovejo visa sezona,nejudino.
I Europa nesiunciu,su pastais dabar ne kazkas,daug dingsta,muitai nervatriopkos,nenoriu tu nervu ir rupesciu.Va,net cia boba is Londono atidare ebey caisa,kad negavo pirstiniu bepirsciu,as parodziau kvita,kad issiunciau,ir net jos adresas yra ant kvito,o ebay.vistiek nueme pinigus ir grazino pirkejai.nes ne registruota siunta,su pasirasymu.Dabar visas siunciu tik registruotais,pralaimi ir pirkejas ir pardavejas.Pirkejui brangiau,pardavejui,maziau pirkeju,nes brangiau,laimo ebai,nes nuo kiekvieno parduoto daikto net pasto islaidu ima taxus.Tai va su ta prekyba kaip.Platformu daugiau nera,tik etsy,o ten isvis nesamones didziausios,be to reik siust i visa pasauly,o as nenoriu,kaip jau rasiau del ko.
Atsakyti

Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 lapkričio 2022 - 07:13

Labas rytas, 

Pasnigo Kaune.  Ko gero džiaugiasi žiema tik Lesius :D . Man pirmas atšalimas visada labai šalta.  Priedo blauzdos pleskanoja  renkis teptis kuo nori, skauda...

Luety, žinoma , kad Tau geriau žinoti apie prekybą. Man tik tokia mintis kilo, pažiūrėjus į kainas...

Ingrida mezgimo mašinos netrauki?  Virbalai tai meditacija...

Muka dingusi vėl. 

Man reikia važiuoti iki kaimo, gelbėti daržoves. Nes ten kur sudėtos , kad ir apklotos gali sušalti. 

Nepaslyskit  :4u: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
sveikinu su pirmu sniegu. 4u.gif 4u.gif
Nelyja,tai irgi vaziuosim sodan,matysiu,gal irgi jau sodinsiu cesnakus,nes naktis buvo salta,nukrito iki 5 silumos,ryt panasiai,diena jau liko10-11.Dar rytoj puse dienos rodo nelis,o paskui vel dvi savaites lietaus.Bjaurus ruduo,bet negali pykt labai,vasara buvo topine.
Atsakyti
Labos smile.gif

Nedingusi tiesiog vakar daug darbo buvo... šiandienai laisvesnę dariausi 4u.gif Liko nedaug ir būsių baigusi maratoną tongue.gif
Apie medžius nieko neišmanau, mano kolonovidnaja slyva labai silpna pirkau i sodaitytės...na bet kaip kuri čia sakėte pavasaris parodys....
Dusia tepk kojas alavijumi labai gerai drėkina, aš visa dabar pleiskanoju ir plius dar niežti velniškai ..
Važiuosime ir mesiki sodo, moliūgai trioboje uždengti kaldromis bet jau verkiant reikia atsivežti...
Nemyliu nemyliu nemyliu žiemos:(
Atsakyti
Dėkui Mukute už patarimą dėl alijošiaus.
Bet bijau kad net barsuko taukai nepadėtų - tokia reakcija į pirmą šaltį . Vasara oda kaip pas niolikine, niekas nepleiskanoja . Ir dabar neniežti , tik prausiantis peršti .
Kaip nesinori slidumoje vairuoti ... Bet teks pačiai rolleyes.gif
Luety - nuotaikai pakelti labai padėtų sporto klubas... Arba bandyk žiedadulkių pagerti ? Net postuose jaučiu Tavo rudeninę nuotaiką wub.gif wub.gif wub.gif
Šaltis yra blogis . Man šiltamėgei tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 lapkričio 2022 - 10:20
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 18, 11:11)
Dėkui Mukute už patarimą dėl alijošiaus.
Bet bijau kad net barsuko taukai nepadėtų - tokia reakcija į pirmą šaltį .  Vasara oda kaip pas niolikine, niekas nepleiskanoja . Ir dabar neniežti , tik prausiantis peršti .
Kaip nesinori slidumoje vairuoti ... Bet teks pačiai  rolleyes.gif
Luety  - nuotaikai pakelti labai padėtų sporto klubas... Arba bandyk žiedadulkių pagerti ? Net postuose jaučiu.
Šaltis yra blogis . Man šitamėgei  tongue.gif

aš turkuose perku vaistinėje ale tokį želiuką tai visai nebogai padeda, bet tas kūno niežėjimas tai nesvietiškas verysad.gif
Atsakyti