Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Migdolas ne vaismedis , Lietuvoje auginamas tik dėl žiedų .
Čekijoje -ty 800 km į pietus pietiniuose kalnų šlaituose bandė įveisti migdolų giraites . Medžai yra migdolų ne .
Man ir su obelimis, kriaušėmis, slyvomis ir vyšniomis sunku . Kenkėjai, ligos, stirnos . Pavydžiu , pas ką derlingos žemės, numetei ir auga .
Saintilina niekada nesuku medžio , ty abrikoso ar persiko , mano supratimu tik blogiau būna . Kol jauni pilu ant šaknų storai durpiu , kad kuo vėliau sprogtų . Nes žiemos pas mus pačios blogiausios - jai pašaltų iki 20 ir būtų tokia žiema , tai sukimas gal ir padėtų . Bet ... lyja , sninga +9 ir -10 tą pačią savaitę ... Tai kada ten apsukti nusukti ? Atšyla, sušunta ir numiršta.
Atsakyti

Migdolas ne vaismedis , Lietuvoje auginamas tik dėl žiedų .
Čekijoje -ty 800 km į pietus pietiniuose kalnų šlaituose bandė įveisti migdolų giraites . Medžai yra migdolų ne .
Man ir su obelimis, kriaušėmis, slyvomis ir vyšniomis sunku . Kenkėjai, ligos, stirnos . Pavydžiu , pas ką derlingos žemės, numetei ir auga .
Saintilina niekada nesuku medžio , ty abrikoso ar persiko , mano supratimu tik blogiau būna . Kol jauni pilu ant šaknų storai durpiu , kad kuo vėliau sprogtų . Nes žiemos pas mus pačios blogiausios - jai pašaltų iki 20 ir būtų tokia žiema , tai sukimas gal ir padėtų . Bet ... lyja , sninga +9 ir -10 tą pačią savaitę ... Tai kada ten apsukti nusukti ? Atšyla, sušunta ir numiršta.

tame puslapyje raso, kad derlingas, daug riesutu :D

matyt ten kokia nors nesamone

o gal galit pasidalint patirtimi, ka idomesnio valgomo auginate is vaismedziu ir vaiskrumiu? dabar turiu pasisodinus obelu, kriausiu, abrikosa, zagarvysniu, lazdyna ir graikiska riesuta, silauogiu (jei prigis, nes sios sveiziai pasodintos). serbentu ar agrastu nevalgom, nenoriu, zeme prasta, molis. i visas duobes dedam pirktine. ka cia dar galeciau augint tokiom salygom be ypatingo vargo?

Atsakyti

Anidanda, jei gerai įdirbt, tai turėtų gerai trešnės derėt. Sausmedį, šilkmedį galima augint, jei patinka.

Atsakyti
Sedulas, sausmedžius , skiepytus šermukšnius ( RS medelynas daug veislių turėdavo ).
Gal mano žinos senos dėl migdolų .
Badykite auginti , jei rašo turėtų derėti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 11 16, 15:05)
Kepure dar neplauta,tik nuo virbalu.Siulai 65%acrylic,30%mohair ir 5% vilna.Anakart ejau i pasta ir uzsukau i siulu parde.Nieko jie ten gero neturi,pagrinde Uk gamybos viskas,o jie pamise ant acrylo.Bet tokie minksti siuloukai,smagiai mezgesi.Man siltos nereikia,reikia nuo veju.

O kiek akių ? Koks metražas siūlo ? Babai Dusiai viskas ciekava biggrin.gif O jei rimtai labai norėčiau pačiupinti , tai bandau įsivaizduoti storumą.
Aš kažkokia elektros pilna esu , man nuo sintetikos plaukai piestu pasišiaušia kai kepurę nusiimu .
Atsakyti

Aš kažkokia elektros pilna esu , man nuo sintetikos plaukai piestu pasišiaušia kai kepurę nusiimu .

Dusia, o su mašina nesitrankot? Artėja metas, kai išlipus iš mašinos būsiu nutrenkta kaskart prisilietus. Taip pat man viskas piestu stojas.

Kokie šįmet skanūs gavosi rauginti agurkai. Labai Atomic tinka rauginimui. 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 16, 15:28)
Saintilina niekada nesuku medžio , ty abrikoso ar persiko , mano supratimu tik blogiau būna . Kol jauni pilu ant šaknų storai durpiu , kad kuo vėliau sprogtų .


Persikų turėjau vieninteliais metais kai visą persiką eglišakiais aprišau. Iki viršūnės. Durpėm kiek pyliau šaknis - visas medis nušąla, atauga pavasarį iš to gabaliuko stiebo, kuris prie šaknų durpėm užpiltas buvo. Netinkama vieta pas mus šitoms kultūroms..
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 16, 14:00)
Sedulas, sausmedžius , skiepytus šermukšnius ( RS medelynas daug veislių turėdavo ).
Gal mano žinos senos dėl migdolų .
Badykite auginti , jei rašo turėtų derėti  rolleyes.gif
Papildyta:

O kiek akių ? Koks metražas siūlo ? Babai Dusiai viskas ciekava biggrin.gif  O jei rimtai labai norėčiau pačiupinti , tai bandau įsivaizduoti storumą.
Aš kažkokia elektros pilna esu , man nuo sintetikos plaukai piestu pasišiaušia kai kepurę nusiimu .

Siulu storis 295m 100g.Dejau 102akis mano galva 55cm.Kai atejo eile rastui,tada pridejau 7 akis rasto vietoj ir po to likusia dali reik padalint i 3 dalis.Man gavosi viena akis perdaug,tai as ja sumezgiau uzpakalinej pusej.O siaip mezgasi greitai,smagiai,yra video youtubej.Dar neploviau,kai isplausiu ji dar sutvirtes,pagrazes.
Antas bandymas zuikio kojiniu.Buvau numezgus viena pilnai,bet zakardui dejau skirtingu storiu siulus,nes neturejau vienodu ir netiko.Kol mezgiau antra,ziurejau atsiviepus,galiausiai isardziau abi.Nusipirkau vienodo storio siulu,pradejau is naujo. bigsmile.gif bigsmile.gif Instagramoj @_yaraduga_ mezga,padare pdf faila schemos,pirkau uz £3,5.noriu butinai numegzt.As jau mezgiau jos dvejas kojines,man jos kitokios,labiau patinka,issiskiria is kitu,rastuotos nusibodo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Luety dėkui už info , dabar įsivaizduoju kokio storio kepurytė 4u.gif Faina labai. Esu mezgusi nuo 80 iki 128 akių kepures, priklausomai nuo siūlų.
Turiu rudo merino, reiktų nusimegzti sau kepurę ir gerą šaliką . Tiktų prie chaki spalvos paltuko žiemai ... Bet kaip visada - kas sau tas paskutinėje vietoje biggrin.gif
Pou kažkaip su dabartine mašina nesimušam biggrin.gif Su žmonėmis būna kad trankausi , arba su kokiais turėklais paptalpon įėjusi...
Saintlina, pas jus vadinasi neverta vargti su šiltamėgiais. O kaip Sodaitytės augaliukai? Prigjo ? Žinoma , tikrą tiesą pamatysi pavasarį - peržiemos ar ne .
Gražios ir darbingos dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, kokia graži puokštė! Frezijos vienos iš mėgstamiausių mano gėlių, šiltu sezonu - bijūnai :)

Gražios dienos!

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 17, 09:15)

Saintlina, pas jus vadinasi neverta vargti su šiltamėgiais. O kaip Sodaitytės augaliukai? Prigjo ? Žinoma , tikrą tiesą pamatysi pavasarį - peržiemos ar ne .


deja, išties neverta.
Sodaitytės prigyt prigijo visi, bet viena vyšnaitė visai nepaaugo per vasarą. Nei vieno naujo ūgliuko. Kiti geriau jautėsi. Bet taip, pamatysim kaip peržiemos.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 17, 09:15)


Ingrida vynu vaišina nuo ryto?.... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 11 16, 12:00)
Mano kepuriukas.


vakar vakare toks šaltas vėjas buvo Lesių bevedžiojant, kad su ilgesiu prisiminiau Luety kepuriuką ))) nors šiaip kepurių nenešioju )
Atsakyti
Aninanda ,augalams reikia ir atitinkamo saules kiekio,krituliu ir siaip dregmes ir net magnetinio kruvio,kaip cia issireiskus biggrin.gif
Parduodami augalai daz\niausiai is Nyderlandu ,auginti milz\iniskuose siltadarz\iuose.
Sovietmeciu medelynu entuz\iastai buvo rajonave kelias abrikosu ir vynuogiu veisles.Is kaukaz\o,kislovodsko biggrin.gif
O siaip tai su kiz\ylu ir migdolais sekesi prasciau.Migdolas isvis z\ydi vasario menesi su sniegu,o dabar buna poliariniai vortexai velyvi,nusala pavasariais.
Galima viena kita augala, pasodinti prie senoviniu raudonu ,jos isyla ir nakti atiduoda siluma,padeda augalams
Del tos statines elektros sena seriala prisiminiau,muka,jei nematei - better call saul.
O siaip money heist,labai geras.
Atsakyti