Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2024 10 27, 09:10)
<p>Labai atpažįstamas  motyvas  Kingo romanuose ))</p>


Taigi.Atskleidimas didysis ivyko man sia savaite.Fizinis asmuo(ta prasme ne interneto nikas) is absoliucios visuomenes vidurines dalies man irode ,kad mano postai ir mano hobiai yra absoliuciai nesuprantami ir verti reitingo - kaip nemiela.
Na dabar jau teks taikytis su pasekmem.Visiems. biggrin.gif
Atsakyti

AA, o kokie tavo hobiai?

Atsakyti
O pav biochemijos pritempimas prie automechanikos, kad bent ate42 suprastu, tavo manymu ne hobis?
O siaip as neprivalau cia aiskintis, tai juk ne kaip miela ,kategorija.Ne mano postai susilaukia visuotinio susizavejimo suksniu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 09:09

Labas rytas,

Reik nutrepsėt balsuoti.

Gražios dienos 🌷

Atsakyti

O pav biochemijos pritempimas prie automechanikos, kad bent ate42 suprastu, tavo manymu ne hobis?
O siaip as neprivalau cia aiskintis

A nieks ir neprašo aiškintis. Tiesiog pas nestandartinį žmogų turbūt nestandartiniai ir hobiai. Įdomu todėl. Bet nieks gi neverčia sakyt.  

Atsakyti

Pou, 27 Spa 2024 - 09:17, parašė: Reik nutrepsėt balsuoti. Gražios dienos 🌷
Kaip savijauta? O man nereik, mano kandidatę pirmam ture išrinko. Važiuosim į kapines ir gal kur pasivaikščiot. Vakar tokiam fainam bare pavakarojom. Ir šunį ne tik įleido, bet ir išglostė, ir maistas super, ir pasidekoravę helouvyniškai.


Pridėta:

Atsakyti

Aš jau neblogai, MB paryčiais labai kosėjo, keli šlapi marškinėliai pakeisti. Kol kas dar nesimato pagerėjimo, manau, kad jei viskas ok, rytoj šviesesnė diena bus.

Atsakyti