Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ant kiek cia maistas pigesnis,skanesnis,betelpa galvoj,kaip taip gali skirtis.Pilnas krepselis viako pagrindiniu dalyku,kiaus,pieno produktai duona,vytintas kumpis,paela,salotos vaisiai,galvojam bus €60.Mokejom €43,kas svarais butu apie £37.Uz tokia suma svarais nieko nenuperki maisto,gryzti ir ant rytojaus eini vel.Ir maisto skonis daug geresnis.Mesos pasirinkimas,zuvies,juros produktu,negailim atrodo sau neko,o kainuoja nedaug .Tas labai zavi.

Atsakyti

Aš šiandien tėvus į Santariškes vežiau. Grįžtam, mama sako - užvežk į parduotuvę, man tik duonos gabaliuko ir grietinės, nes pilnas šaldytuvas. Nors iš vakaro tris kepalus duonos atvežiau. Nu, užėjo į Lidlą. Tai prisirinko tiek, kad pilną ilgą lidlo prekystalį iki kasos užkrovė (o lidle jis tikrai ilgas). Trim sluoksniais.   Parvažiuojam į kaimą kokią pirmą valandą. Tėvas iškart prie pečiaus. Užkūrė. Praėjo keturios valandos.. jis pliaaa vėl pečių iš naujo kūrena 😮 pilną prikrovė. Namie neįmanoma būt, net su atidarytu langu.  Nu užtat česnakus pasodinau ir pomidorų šiltnamį sutvarkiau. Bet namuose temperatūra vis dar nenusileidžia Dusios dykumai.  

 

Ai, a žinot ką mamikė padarė grįžus namo ir išsikrovus visus produktus? Pakabino ant vartelių maišą, kad autolavkė sustotų. Nes ne viską nusipirko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Vakar[/b!], 18:39

Mesos pasirinkimas,zuvies,juros produktu,negailim atrodo sau neko,o kainuoja nedaug .Tas labai zavi.

Super :super:

Ir aš užsimaniau šviežios žuvytės..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Vakar[/b!], 18:48

Čia jei manot, kad aš perdeduPriedas  20241025_195624.jpg   214,63KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Saintlina,aš net savo mamaitei garsiai perskaičiau tavo Mamuko nuotykius. biggrin.gif biggrin.gif Sako nelabai tiki,kad taip būna ,sako čia patirštinta. mirksiukas.gif
Pas mane irgi mamaitė ir šunį 10 dienų turiu priežiūrai.Pažystama išvyko,paliko pasaugoti. ax.gif
Atsakyti

Nieko nepatirštinta :) viskas lygiai taip buvo. Sakė - nu kaip nepirkt, kad čia viskas taip pigu??? 

Vakare dar pasakė, kad ryt į miestelio Aibę reiks nuvežt, nes popierinių rankšluosčių ir šikpopieriaus pamiršo nusipirkt. O dar parsivežė lidlo lankstinuką... 

Atsakyti

Ingrida, ne Šanūką turi? 

Atsakyti

Dvigubai parašiau))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Vakar[/b!], 19:43

Saintlina, žviegiau iki ašarų iš tos avtolafkės, o kad tavo tėtis žinomas pečkurys, tai tikrai tikiu :) Bet va kaip tu ten išbūni, kitas klausimas. Man dar klimakso nesulaukus, išankstinis ištiktų. Nu bliamba.

Atsakyti

Pou, aš visus langus atsidarau.. Lesius dar nuo vakar emigravęs į kiemą. Net miegot nepareina.

Atsakyti

Ai, tiesa, baravykų tai yra :) 

Atsakyti

Aš šiandien tėvus į Santariškes vežiau. Grįžtam, mama sako - užvežk į parduotuvę, man tik duonos gabaliuko ir grietinės, nes pilnas šaldytuvas. Nors iš vakaro tris kepalus duonos atvežiau. Nu, užėjo į Lidlą. Tai prisirinko tiek, kad pilną ilgą lidlo prekystalį iki kasos užkrovė (o lidle jis tikrai ilgas). Trim sluoksniais.   Parvažiuojam į kaimą kokią pirmą valandą. Tėvas iškart prie pečiaus. Užkūrė. Praėjo keturios valandos.. jis pliaaa vėl pečių iš naujo kūrena 😮 pilną prikrovė. Namie neįmanoma būt, net su atidarytu langu.  Nu užtat česnakus pasodinau ir pomidorų šiltnamį sutvarkiau. Bet namuose temperatūra vis dar nenusileidžia Dusios dykumai.  

Ai, a žinot ką mamikė padarė grįžus namo ir išsikrovus visus produktus? Pakabino ant vartelių maišą, kad autolavkė sustotų. Nes ne viską nusipirko.

O kas visa tai valgo?

Čia jei manot, kad aš perdeduattachicon.gif20241025_195624.jpg

Kambariuose teik????

Atsakyti