Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O mano vaikeliukas su draugais UK poilsiauja )) Newcastle apsistojo, rytoj į Škotiją važiuos. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 spalio 2024 - 20:59

Luety, tai labai neblogos naujienos!

Saintlina, mažėlis? Kaip fainai 😍

Dusia taip pat smagiai laiką leidžia 🤩

Atsakyti

Pou, taip, mažėlis. Kažkaip neramu buvo kai išskrido, nes draugai visi internetiniai, iš skirtingų šalių, pirmąkart gyvai  susibėga. Bet atrodo gerai viskas. Trečia diena jau.

Atsakyti

Labas rytas,

Oho, Saintlina, ir man būtų neramu. Bet dabar niekas neturėtų stebinti, tikriausiai. Kažkaip pas jaunimą viskas daug paprasčiau.

Visą savaitę gyvenau su viena "suvalgyta diena", tai kažkaip man tas penktadienis nei du, nei penki, - jau turėjo būti šeštadienis.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Ugu, jie paprasčiau į viską žiūri. Nu be patirties dar. Turėjo kažkokia mergiotė amerikietė sumokėt už butą savaitei kur jie apsistoję. Visi pervedė jai savo dalis, o atėjus laikui ji pasakė, kad neturi pinigų, atlyginimo negavo. Tada mano vaikelis ėmė ir sumokėjo pats. Sakau - tu negali būti tikras, kad atgausi savo pinigus.  O jis - negali žmonės apgaut po tiek metų draugystės. Nieko nebesakiau,  ai, galvoju, pasimokys jeigu ką. Bet tai ir atidavė viską, sakė.

Atsakyti

Saintlina, jei tai nėra kosminė suma, geriau tegu pamokas išmoksta dabar. Pirmoji pamoka buvo sėkminga. Aišku, kad ateity gali ir nusivilti, bet iš kitos pusės, nesvarbu, kad nuotolinė draugystė, jie vis tiek yra artimi.

Luety, prisiduok, kaip ten jūs.

Atsakyti

Laba ryta,

Saintlina,mazi vaikai,mazi vargai ..ta teveliu kartojama sentencija supranti,kai jau vaikai uzauga. :4u: 

Mes gerai,saule lenda.Draugu butas tuscias,pradesim kraustutis i ju buta,nes cia galim but tik iki sekmadienio,o draugu bute iki gruodzio maxdaug.Bet lapkrityje mums reikia gryzt i uk,yra reikalu.

MB siankt dar keite maike,sake nugara buvo slapia,bet ar cia nuo ligos,ar todel,kad silta,nezinau ir jis nezino.

Vis dar vaikstom vasariskais apredais.

Tai kol kas tiek naujienu.

Atsakyti

Luety, tegu pasisaugo dar, nemandravoja  :4u:​ 

Atsakyti

Labos, Šiandien Sachara. Kol kas labai smagu ir labai daug įspūdžių.

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20241025_104250_Gallery.jpg   137,82KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Vakar[/b!], 12:14

Sudubliavo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Vakar[/b!], 12:12