Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikatos, Luety!

Atsakyti

Dubliuoja nsuja versija

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: [b!]Vakar[/b!], 19:52

Nu va,atsibudo 37,7.Manau eina getyn.Dabar geria tik gryna vandenuka,be jokiu priedu 

Atsakyti

Luety, gal vyras tiesiog per mažai skysčių vartoja tame klimate? Dehidratacija pastoviai? Kuek išgeria vandens oer dieną, kai sveikas?

Atsakyti

Labas iš ryto :)

Luety, kaip naktelė praėjo?

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Luety, kaip ten jūs?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Ingrida, kaip miškas? Galvoju, jei jau gerai savaitgalį jausiuos, gal pavažiuot.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 10 23, 07:53)
<p>Ingrida, kaip miškas? Galvoju, jei jau gerai savaitgalį jausiuos, gal pavažiuot.</p>

Pas mus tuščia.Bet čia vietoje,nuvažiuočiau į kitą mišką tikrai raščiau šilbaravykių,gal ir kokį baravyką.Čia nedygsta.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 10 22, 09:45)
<p>Muka, jei gali susitaikyt su esama situacija,- tuomet gerai.</p><p>Aš negalėjau, nes tik vegetuoti aš nenorėjau. Ačiū Dievui, kad davė man jėgų.</p><p></p><p>Dusia, super! Laukiam su įspūdžiais!</p>

Kodel teigi ,kad mukute vegetuoja? Net zole seja,darza turi ir visa gimine suziuri pati klipatele budama.Juo lab ,kad jos gentis net nenutuokia apie jos trapia bukle.
Neteigiu 100% ,kad luety ponui terminis smugis ,bet panasu.Sugedo termostatas.Tada buna arba vanduo radiatoriuje uzverda arba masinos krosnele ziema nesyla.Arba viskas kartu.
Ir kas tada svarbiausia-neperkaitinti variklio ir centrinio kompiuterio.Taigi - sustoti,neduoti kuro,ausinti arba sildyti.Beigi maximaliai atverti ausinimo sildymo vamzdelius.
Smegenys perkaista staigiai ,todel geriausia atsiausinti,plesti kraujagysles,gerti kokiu vaistu ,jei paracetamolis neveikia galima gerti analgina chinina,papaverina,netgi aspirina.Jokiu budu neapkrauti variklio visokiu kuru,kad dar silumos nagamintu.
O termostatas turi pats atsistatyt.Jis yra smegenyse,bet jo veikima grubiai tariant veikia parenchiminiai organai.Kepenys ir inkstai,kraujodaros sistema.Adrenalinas ir cortizonas.Todel velgi - padet kepenims ir inkstams- is pastebejimu gerai veikia gluten enzyme ,policaptil,cia is naturaliu.
Tai yra naujos kartos ginklai ,veikiantys pagal neseniai atrastus biochemijos ir fizikos desnius.
Tikiuosi ,kad bus kam nors naudinga.Luety ,o tu nuo panikos ko nors turi pasiemus? Jei ne galima gaut pas nebaltosios rases asmenis.
Labas rytas po posto, AcquaAlta veschiajat dlia vas
Atsakyti

Pas mus tuščia.Bet čia vietoje,nuvažiuočiau į kitą mišką tikrai raščiau šilbaravykių,gal ir kokį baravyką.Čia nedygsta.

vakar mama skambino. Sako, paklausė pas autoparduotuvės vairuotoją, ar pardavinėja ant plento baravykus. Sake - pilna. Mamikė šiandien eis miškan pažiūrėt.

Atsakyti

AA, ten rašiau aš apie save. Apie Muką aš nieko neteigiu.

Ačiū, Merginos. Gal nuvešiu ir savo galvą pravėdint miške, jei kojos neš :) Šiandien pirma diena šviesesnė.

Atsakyti