Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Esu pirkusi ne kartą naminį kalakutą rudenį. Man skanu. 

Iš kaulų virdavau teisingą sultinį. Mėsos daug. Ir taukų.

Atsakyti

Paturėjau ir aš virusą..... Žodžiu, trečia diena ir laikau save sveika.

Sveika sugrįžus į įprastą gyvenimą 🙂 

Bet gal kiek pasisaugok dar, nešuoliuok iškart :) 

Atsakyti

Saintlina, o gal nevark? Pasisamdyti gi galima žmogų, kuris atvažiuoja su kamado arba su kazanu ir gamina vietoj ką sutarsit. Lb patogu ir nekainuoja kosmoso 

Atsakyti

Iš kaulų virdavau teisingą sultinį. Mėsos daug. Ir taukų.

Va sriuba iš kalakuto man išvis neskani. Ir negaliu paaiškint, kas nepatinka. Tiesiog neskanu. 

Atsakyti

Saintlina, o gal nevark? Pasisamdyti gi galima žmogų, kuris atvažiuoja su kamado arba su kazanu ir gamina vietoj ką sutarsit. Lb patogu ir nekainuoja kosmoso 

Bet tai nežinau kaip ten pinigus surinkt seksis. Paskui dar iš savų sumokėsiu tam maisto gamintojui )))  

Atsakyti

Pou tu geriau žinai. Aš tik iš.pasakojimų.

Saintlina, aš tai vežčiausi kazaną  ir virčiau vietoje. 

Užkandžius nebent užsakyti, kad pagamintų vieno kąsnio sumuštinius ir tt ? Kiek finansai leidžia.

Atsakyti

Bet tai nežinau kaip ten pinigus surinkt seksis. Paskui dar iš savų sumokėsiu tam maisto gamintojui )))  

Tai vistiek reiktų rinkt pinigus maisto produktams. Reiškia ir virėjui susimes. Paskaičiuok ir informuok is anksto apie sumą tik

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Lietuvoje tik 5 traumatologai operuoja meniskus? 😁baik tu juokus, lb daug kas ta daro

Menisko plyšimas nustatomas echoskopu arba mrt. Bet gali ir simptomiskai nustatyt. Prievolės daryt tyrimą nėra.  Siuntimą mrt rašo traumatologas. Echoskopija daro iškart pats, jei moka. 

Kauno klinikų traumatologai masiškai pabėgo į Klaipėdos ligonines arba privačias įstaigas dėl nepakeliamo mobingo. Ten dedovscina kaip rusų armijoje 

Anidanda, aš juk rašiau apie savo atvejį, o ne meniską. Artroskopinę riešo operaciją tokią, kokios man reikia, daro tik 5 ortopedai traumatologai Lietuvoje. Klinikose dirba iš jų vienas. Dėl to operacija liepos 29 d. numatyta. Man reikia greičiau, nes tai dešinė ranka ir jau trys mėnesiai po traumos.

O meniską neseniai MB kolega operavosi, važiavo į kitą miestą, nes taip pat labai ilga eilė Kaune.

Man sakė, kad į privačias išėjo dėl atlyginimų ir sąlygų. 

Atsakyti

Anidanda, aš juk rašiau apie savo atvejį, o ne meniską. Artroskopinę riešo operaciją tokią, kokios man reikia, daro tik 5 ortopedai traumatologai Lietuvoje. Klinikose dirba iš jų vienas. Dėl to operacija liepos 29 d. numatyta. Man reikia greičiau, nes tai dešinė ranka ir jau trys mėnesiai po traumos.

O meniską neseniai MB kolega operavosi, važiavo į kitą miestą, nes taip pat labai ilga eilė Kaune.

Man sakė, kad į privačias išėjo dėl atlyginimų ir sąlygų. 

Maniau apie kelio operacijas rašai. Dėl riešo tai nzn ką tau konkrečiai ten dare, bet artroskopu operuoja tikrai nemažai kas.

Tikrai klp atsirado keli iš Kauno. Būtent dėl mobingo. Aišku turbūt ir algos ne kažką buvo, bet visur traumatologu valdiškose jos ne kažką. Tai natūralu, kad kas sugeba, eina į privačias 

Atsakyti

Man dar nieko nedarė, gi parašiau. Matyt, tikrai ne visi daro, nes operuojantis riešus traumatologas siuntė pas konkretų traumatologą, o šis paaiškino kaip ir kas.

Atsakyti

AA aš gal ir nejudu, bet MB ir namie sportuoja ir praeina po 20 tūkstančių žingsnių ir juda daug, visur pėstute. Kas dar gali būti daugiau...Aš va per atostogas su juo po 17 tūkstančių žingsnių nueidavau vien iki pusryčių po 3-4 tūkstančius nueidavome. 

Aš visą procesą žinau, bet gydytojas kuris operuojantis, po rengeno iškart pirminė stadija artrozės ir paisūlė pagerti hiarulono...nu soriuks...aš sakau karmą atidirbinėju su gydytojais....Na kodėl aš turiu mokėti privačiam gydytojui, kur moku mokesčius, kad gauti konstitucines teises...pareiga mokėti yra, o gauti nemokamą gydymą tai nėra. Ir visi medicinos atstovai vienu balsu, eikite į pravačias klinikas, na j...mat kodėl?

Saintlina gal mergelė sumeistraus iš senų ratlankių pečiuką, kazaną ant jo ir vualia, verdi sriubą. Užkandžiais neapsikrauk labai, duonos keptos, sūrio padažo iš maksimos, juk ne pavalgyti atvažiuoja, ai dar skumbrės papjaustai, sanitekse yra tokie springrolai su daržovėmis, anuos orkaitėje pakepi, plius saldžiarūgštis padažas, ai dar šoninės sūdytos, vytintų dešrelių ir per akis tų užkandžių.Galiu duoti telefona moterytės kur daro vieno kasnio sumuštinius, didelis padėklas 25 pinigai čia Kovne būtų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Šiandien[/b!], 08:04