Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dėkui Muka  :4u: 

Atsakyti

o aš niekur iš Europos nenoriu. Visiškai netraukia nei rytų šalys, nei tuo labiau musulmoniškos. Nors neseniai žiūrėjau pasiūlymus į Aliaską, tai va ten visgi norėčiau. 

Atsakyti

Europa saugiau. 

Aš dabar jau irgi nenoriu :D  :B . Kai pirkau džiaugiausi , o dabar jau nelabai  :hmm:​ 

Atsakyti

Dusia, ir tu pas turkus ilsėtis važiuosi? 

Atsakyti

Dusia, ir tu pas turkus ilsėtis važiuosi? 

Nu ne. Mes į Afriką. Pažintinė 10 dienų. 

Atsakyti

Nu ne. Mes į Afriką. Pažintinė 10 dienų. 

Aš ir galvoju, negi Dusia važiuos į viešbutį sėdėt?  ))) pasirodo, pažintinė :)  Gal į safarį?

Atsakyti

Aš ir galvoju, negi Dusia važiuos į viešbutį sėdėt?  ))) pasirodo, pažintinė :)  Gal į safarį?

Marokas. 

Vežios mus visą 10  dienų . 

Mano labai sena svajonė... O dabar jau  neramu  :D .

Atsakyti

o aš niekur iš Europos nenoriu. Visiškai netraukia nei rytų šalys, nei tuo labiau musulmoniškos. Nors neseniai žiūrėjau pasiūlymus į Aliaską, tai va ten visgi norėčiau. 

Aš tai buvus daug kur pasaulyje, bet Europoje tikrai komfortiskiausia, skrist netoli, civilizacija įprasta. Bet kad žiemomis is tos Europos tik kanarai lieka.
Žiūrėjau tą makaliaus kruizą po Aliaską, tai lb gundo, norėčiau. Bet gi brangenybe nesusvietna

Atsakyti

Žiūrėjau tą makaliaus kruizą po Aliaską, tai lb gundo, norėčiau. Bet gi brangenybe nesusvietna

aham.. ypač dar kai pridedi tas papildomas ekskursijas vietoj, kurių tikrai labai norėtųsi.

Atsakyti
Labas rytas,
O pas mus apsiniauke ir lyja,nu bet gal dar prasiblaivys?
Muka,noretusi nesikraustyt i kt apartamentus,bet,kad nenusileidzia kainoj,o pilna pigesniu dabar jau,tai teko keist.Neturim mes tu daiktu,apartamentuose viskas yra,tau tik savo skudurus sumetam i cemodanus ir vaziuojam.
Nenoriu i jokias Aliaskas,salta,pavojinga,ziurejau video is tokios ekskursijos,tai niekada nenoreciau .
Pazintinem mano skaudamu kojeliu neuztektu,tai net neziuriu.Lieka pajurys,saule,smelis.
Atsakyti

Man užteko kelionės dviejų dienų į saharą, gavau info labai glaustą apie šalį, bendrą vaizdą susidėliojau, pačiupinėjau smėlį ir man per akis :) Tiesa tariant sahara reikia dėti kirtį ant pirmos a, o ne ant antros, nes jeigu tariame kaip mes įpratę, tai reiškia juodoji magija, kuri labai populiari Tunise, kaip sako jie namuose visi turi džinus :)

Luety na jep, jeigu nenusileidžia tai tikrai nėra sunku keisti :)

Su MB visad važiuojame atskirais lagaminais man labai patogu :)

Atsakyti