Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, pas jus tik žalias myli šilumą ? Kam tie radiatoriai , žaliam lempą pajungsi  :P  :P  :P

O už liberalius( Žoros partiją ) negaliu balsuoti .

Dėžutė ir kgb šleifas...

Mergelė irgi :) Žaliam lempos visada pajungtos, visus metus, 24 val per parą. Ultravioletinių spindulių ir šildanti. Naktį kažkokia speciali juoda šildanti, kuri šildo mažiau ir šviesos neskleidžia :) 

Dėl kgb.. man atrodo, kad visose partijose, kur ne jaunimas, tas šleifas gali būti.   dėl dėžučių - jos yr visur, tik kita forma. Man toj partijoj ne Masiulis, o Gentviliukas labiausiai nepatinka :) 

Atsakyti

Prieš kokį porą savaičių sutikau partijos pirmininkę degalinėje. Niekam nei labas nei šypsenos  :P . Taigi ne pirmą politiką gyvai matau, visi šypsosi ir sveikinasi. Ypač prieš rinkimus. Arogancijos stoka nesiskundžia  :angel2: .  Žoros sūnelio ministeriją padegčiau ... Niekas mano darbe tiek kraujo nėra išgėręs tiek kiek jų sukurtas Gpaisas. 

Pasiguodžiau ...

O dėl KGB ar  žioplio pagavimo dėl dėžutės- tai kiekvienas turim savo nuomonę. Mano tokia. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Šiandien[/b!], 12:17

Prieš kokį porą savaičių sutikau partijos pirmininkę degalinėje. Niekam nei labas nei šypsenos  :P . Taigi ne pirmą politiką gyvai matau, visi šypsosi ir sveikinasi. 

o kur tu juos matai?  Aš tai jų nesutinku, visiškai, niekur.

Zuoką mergelė matydavo, tai tiap, šitas visad kaip geriausias draugas ))  

Atsakyti

Juknevičinenę kavinėje. Tik pažiūrėjus į jos pusę puolė sveikintis, gero vakaro linkėti .

Kauno merą gatvėje - irgi sveikinosi su visais , kas į jį pažiūri.

Dar Valkiūną permazonų bažnyčioje. Visiems rankas spaudė.

Visų nepamenu ...

Kitą sykį pasižiūri , koks matytas žmogus? Ir jau puola sveikintis , šypsotis... Po pusvalandžio supranti , kad čia  politikas.

Atsakyti

Kitą sykį pasižiūri , koks matytas žmogus? Ir jau puola sveikintis , šypsotis... Po pusvalandžio supranti , kad čia  politikas.

:D  :D  :D 

Klaipėdoj mergelė ėjo į parduotuvę. kažkokia moteris pasisveikino. Išėjo - atsisveikino. Su ta moterim kažkas kartu buvo, klausia - kas čia toks? O ji - mano pažįstamas. Mergelė man paskui sako - gyvenime jos nemačiau. 

Dabar po tavo posto mislinu - gal tikrai kokia politikė buvo? ))))

O dar kolegė pasakojo, kad jos sesuo Gargžduose gyvena, kur Gražulį amžinai išrenka. Sako, jis ateina žmones su gimtadieniu pasveikint. Mirus - užuojautos pareikšt. Pas minėtą seserį atėjo gimatadieio proga su gėlėm, kai ta daržą ravėjo. Tai dar paravėjo kartu. Na ir kaip nebalsuos už tokį žmogų?

Ui, mačiau vieną politiką, prisiminiau ))) kaime prieš rinkimus skrajutes nešiojo. Dar Lesių išgyrė )) už tokį tikrai būč balsavus, bet apylinkė ne ta ))))

Atsakyti

Prieš rinkimus jie visi saldūs  :D .

Todėl ir nustebau , kad pro žmonės galvą išrietus , nieko nematydama prabėgo. Gal labai į tuliką norėjo ? :D  :P​ 

Atsakyti
https://www.youtube....h?v=4mbCpjDWLzI
you want act americano biggrin.gif
Cia ka galiu pasakyt apie rinkimus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 14:44