Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas, lyg ir namu ilgesys prasmezavo,ale paziurejau,palyginau ir nebenoriu :D

 


Pridėta:

Atsakyti

 O jau apie 30 gyvenimo metus tai  visai kitaip skaitėsi . Knyga apie bobos durnumą.  Viaukt.  Nesuprantamos kančios dėl  bobiško kvailumo. Ir prisigalvodavo visokių nesąmonių iš neturėjimo ką veikti per dienas.


būtent. 

Atsakyti

 Tam laikmečiui buvo būdingas toks elgesys ir kančios, - mums to nesuprasti, tikriausiai.

nesuprasti, faktas )) bet tai skaitant kokią J. Austin  laikmetis panašus, o įspūdis visai  kitoks. Aišku, durnai lyginu ))

Atsakyti

Labas rytas, lyg ir namu ilgesys prasmezavo,ale paziurejau,palyginau ir nebenoriu :D

labai baisu )) 

Bet labai smagu skaityti tavo tokius laimingus postus  :wub:​ 

Atsakyti

Man tai protingiausia moteris Coliukė. 

Teko pavargti su visokiais netikėliais, kol princą sutiko :D​ 

Atsakyti

labai baisu )) 

Bet labai smagu skaityti tavo tokius laimingus postus  :wub:​ 

Saintlina, kaip suprantu Tau baisu +29  ?  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Saintlina, kaip suprantu Tau baisu +29  ?  :D  :D  :D​ 

tai negi +18?  :D  :D​ 

Atsakyti

Man tai protingiausia moteris Coliukė. 

Teko pavargti su visokiais netikėliais, kol princą sutiko :D​ 

tai kad darmajiedas tas princas, Namų neturi, darbo neturi, plasnoja nuo gėlytės prie gėlytės dienų dienom. Lovelasas, be kita ko. Mergą gražią tik pamatęs, iškart mirštančiu apsimeta. Be to, drugeliai ilgai negyvena  :D​ 

Atsakyti

tai kad darmajiedas tas princas, Namų neturi, darbo neturi, plasnoja nuo gėlytės prie gėlytės dienų dienom. Lovelasas, be kita ko. Mergą gražią tik pamatęs, iškart mirštančiu apsimeta. Be to, drugeliai ilgai negyvena  :D​ 

 

Va va aš irgi  galvoju , kad kurmis būtų geriausia partija. 

Senas , aklas, turtingas  :P  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Šiandien[/b!], 11:55

matai, kaip su metais išminties daugėja )))))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 10 08, 10:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73165548" data-time="1728375899"><div><p>Labas rytas, lyg ir namu ilgesys prasmezavo,ale paziurejau,palyginau ir nebenoriu biggrin.gif​</p><p></p></div></blockquote><p>labai baisu )) </p><p>Bet labai smagu skaityti tavo tokius laimingus postus  wub.gif​ </p>


Saintlina,cia sausesnis oras ir ta temperatura kazkaip kitaip jauciasi .Be to jura gaivina,tik dabar turiu truputi tokia baime lyst i ja,po inksto badymo.Nu bet as maudziaus daug kartu ir nieko,o ta diena pietums gerem po stikline alaus.Galvoju,gal nuo jo Dvi dienos jokiu pojuciu inkste,tai nezinau nei ka galvoti,ar cia priimt,kaip perspejima!bet kam?jurai?alui?
Senas zmogus daraisi netikes,tai cia byst,tai ten ir suku galva,rimta ar ne?
Atsakyti

Dusia, velniai žino, skaičiau tai šimtą metų atgal. Man kažkaip galvoj užsifiksavę, kad ponička gyveno, turėjo šeimą, tada prasisuko kokis tai grafas, kurį ponią bais įsimylėjo. O tada josios vyras vaiką iš jos paėmė, kad jau tai labai meila rūpėjo. Potam ponička puolė po traukiniu, kai šūduva gavos.

Tik nesijuokit, nes gal aš atminty tokį scenarijų susidėliojau.

Tai jei toks, tai šiais laikas, vaiko iš jos niekas neatimtų, tik stovėtų prie tuščios geldos. Na nors netuščios, nes alimentus iš buvusio brangiausio gautų solidžius.

Atsakyti