Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kubilas,dušas irgi ne mano darbas.Neteko dar plauti,mes pasiskirstę,mano likę darbai. mirksiukas.gif
Pas mus šalna buvo,laukas baltas priešais,žolę plėmais.Jaučiu jurginai neatlaikė.Gerai vakar tokių margų gražių chrizantemų mokvežoje nusipirkau,sprigės vazonuose neatlaikė šalnos turbūt?Ir nepalikau lauke vazonų,įnešiau vidun. ax.gif Bandysiu šiandien susodinti.
Atsakyti

Labas rytas, 

Šalnos nebuvo. Kubilas smagu .

Pirtis sveikatai, mano supratimu. Vakar dar į prūdelį šokau po vantų.  Vanduo ledinis atrodė. Gal gerai kraujagyslėms? Nuomonių visokių yra. 

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti

Aš irgi šokau į šaltą prūda po kubilo. Net 3 k

Kiek ten to sveikumo nežinia, bet malonumas neapsakomas

Atsakyti

Jau aš tai nešokčiau, penki šimtai procentų ))) 

Pas mus šalnos nebuvo. Pašvaistės irgi nebuvo. 

Iš rytinio randevu parsinešiau kibirą grybų. Eisiu vėl :) baravykų gerokai mažiau, bet gražūs ir sveiki. 

Atsakyti

Jau aš tai nešokčiau, penki šimtai procentų ))) 

Pas mus šalnos nebuvo. Pašvaistės irgi nebuvo. 

Iš rytinio randevu parsinešiau kibirą grybų. Eisiu vėl :) baravykų gerokai mažiau, bet gražūs ir sveiki. 

Be reikalo nesoktum. Nuo kontrasto išsiskiria endorfinai, lb malonu po to būna 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 10 06, 09:37)
Be reikalo nesoktum. Nuo kontrasto išsiskiria endorfinai, lb malonu po to būna </p>

Tik nesijuokite,šią vasarą niekur nesimaudžiau,vasarį tik Tenerifėje. ax.gif smile.gif
Man turi super šiltas vanduo būti,kad lyščiau į vandenį.Apie dabartinį orą net nekalbu. blink.gif
Atsakyti

Tai ikaisti reikia gerai, pvz kubile. Tikrai nesušalsi.kaip tik atvirkščiai, karštis užplūsta po šalto prūdo 

Atsakyti

Kas negali būti pirtyje, tai ir šaltas prūdas negalimas. Aš nuo kovo iki lapkričio po pirties šoku į prūdą.   Eketėje tik vieną kartą esu buvusi per visą savo gyvenimą. Kai jau eketė  prūde pasidedu kibirą vandens iš prūdo ir pati apsipilu. Kaifas . O jei sniego yra tai angelus darau. Smagu įkaitus griūti į pusnį. 

Sava pirtis sveikatai. Pirties dieną pabadauji, arbatų pasidarai, švelniai užsikaitini 60-70 .  O su draugais tai jau maistas, vynas ir kt  gundymai. Apkrova gaunasi organizmui.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Šiandien[/b!], 11:02

Luety matei kokią Westas skarą mezgą? 

Ateivis vis tik jis, žmogus negali taip sugalvoti   :D  :D  :D​ 

Atsakyti