Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kaltės reikia.  

 Hihihi  :D​ 

Atsakyti

Kaltės reikia.  

Esu katėms žiauriai alergiška. Kitaip auginciau kokias 5 🤣

Atsakyti

Luety, 05 Spa 2024 - 11:53, parašė: Lesiaus nemaciau,kur jis ten,fb?
Fb nėr :) čia tik parašiau, kad kai pasiklydau, išvedė . Va, įdėsiu. Miega po grybavimo namo važiuodamas :)


Pridėta:

Atsakyti

Yra tokia internetinė parduotuvė smulkus ūkis. Nusipirk nuodų dėžučių. Gali ir nuodų. Tik dėžutes pirk didžiausias. Geriausiai eina. Mano išbandyta

Atsakyti
Mano kompe sena versija,o telefone vartosi,tai tokia,tai tokia,tai matyt pameciau posta apie Lesiu.

Buvom prie juros,vanduo nuostabus,siltas,oras puikus,zmoniu normaliai,ko daugiau zmogui reikia.Nu pensininkas gal ne zmogus jau,orie sios tvarkos,bet nu kaifas,gyvenk ir norek.Rubu mazai,jura arti,toli nereik eiti.Smagu man be galo.
Atvaziavo musu draugai su sveciais,drauge atvare su elektriniu dviraciu nemiegojus,keliavus is Londono,pavargus,bet labai amagu,kad pasimatem,ryt poryt cia korida mieste,varysim ir mes paziuret.
Atsakyti

Šeštadienis savo kaime. Niekaip neatsidžiaugiam naujų žaislu  😄

 


Pridėta:

Atsakyti

Sveikutės,

Buvom grybaut. Aš tris krepšius, MB 2.5 kibiro. Mano krepšys 2 kibirai. Pusę atidavėm ir tai per akis. Ojej.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 10 05, 18:00)
<p>Šeštadienis savo kaime. Niekaip neatsidžiaugiam naujų žaislu  😄</p>
<p> </p>

Kubilu? mirksiukas.gif
Pou,oi grybauti faina,bet kai tvarkyti.............. blink.gif
Atsakyti

Aha

Atsakyti

O mano kaime nėr grybų. Mažą mišką patikrinau, pernais ten daug buvo. Ramu. Ryt didelį mišką patikrinsim...

Luety viskas džiugina kaip vaikystėje. Smagu. Aš irgi šiltų kraštų  gyventoja.  Žiema ne man... vasarinė aš. UK tai depresija iš karto. Gerai, kad gyvenimas neprivertė toje šalyje gyventi. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 10 05, 19:36)
<p>Aha</p>

Man irgi,labiau nei pirtis.Tik mes tiek "atsivalgome" plauti.Atvažiuoja vaikai ir tie nebe nori,ar gaili mūsų valymo.Fain labai. wub.gif wub.gif Va šiandien pasimaudo ir jau rytoj plauti........... ax.gif
Aš jau tuoj tapsiu super dažytoja.Vaikų kambarys išdažytas,mb grandė tuliką,metus matyt neplautas,kriauklę vonioje. bigsmile.gif Grįžome iki dabar dažiau virtuvę,matyt man trūksta spalvų,pasirinkau ryškią geltoną.Man asmeniškai pakelia nuotaiką. ax.gif

Prispirkau lidle rinkinių gėlių rudeninių,rytoj spėti pakeisti vazonuose chrizantemas,atrodo ir laiščiau kažkaip greitai peržydėjo.Ir sprigė vazone toki graži buvo,nulis man atrodo buvo ir jau žiedeliai nulinko. bigsmile.gif
Atsakyti

Kol kas MB plauna ir kūrena jį, tai man vienas malonumas lieka😄

Pirtį statysime, jau sugreze pamatą. Mums kaimynas stato, tai lb patogu 

Atsakyti