Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O tai be sutarties mano butas ne vien mano? Juk iki santuokos pirktas 

Taip, tavo, jei prie jo gerinimo TB neprisidėjo. Tačiau jei jį parduotum ir norėtum tuos pinigus investuoti ir prie investicijos prisidėtų TB, tuomet iškiltų daugiau klausimų. Jei pasirašyta sutartis, tu savo turtą gali valdyti kokia tik nori forma, taip pat ir pajamas, gautas iš to turto. Dabar pajamos, nepaisant to, kad butas yra tavo, jei jis išnuomotas, yra bendros, jei vedamas bendras šeimos ūkis, jei neklystu.

O sutartį galima pasirašyti kokiu nori detalumu, apibrėžiant, kas kam priklauso. Galima ir dabar asmenine nuosavybe priklausantį turtą padaryti bendru ir atvirkščiai - viskas yra sutarties objektas.

Atsakyti

Taip, tavo, jei prie jo gerinimo TB neprisidėjo. Tačiau jei jį parduotum ir norėtum tuos pinigus investuoti ir prie investicijos prisidėtų TB, tuomet iškiltų daugiau klausimų. Jei pasirašyta sutartis, tu savo turtą gali valdyti kokia tik nori forma, taip pat ir pajamas, gautas iš to turto. Dabar pajamos, nepaisant to, kad butas yra tavo, jei jis išnuomotas, yra bendros, jei vedamas bendras šeimos ūkis, jei neklystu.

O sutartį galima pasirašyti kokiu nori detalumu, apibrėžiant, kas kam priklauso. Galima ir dabar asmenine nuosavybe priklausantį turtą padaryti bendru ir atvirkščiai - viskas yra sutarties objektas.

Tai tada aš nematau visai prasmės tai sutarčiai. Jei MB prisidėtų prie naujos investicijos, kurią darysim pardavę ta butą, gi logiška kad ir to naujo turto dalis tada jam morališkai priklauso. Kokiu pagrindu aš galiu iš jo reikalaut, kad mano vienos tai būtų? Negalėčiau taip. Mes viską bendrai kuriam, perkam, darom. Viskas ir yra bendra realiai. 

Atsakyti

Tai tada aš nematau visai prasmės tai sutarčiai. Jei MB prisidėtų prie naujos investicijos, kurią darysim pardavę ta butą, gi logiška kad ir to naujo turto dalis tada jam morališkai priklauso. Kokiu pagrindu aš galiu iš jo reikalaut, kad mano vienos tai būtų? Negalėčiau taip. Mes viską bendrai kuriam, perkam, darom. Viskas ir yra bendra realiai. 

Čia jei nori atidalinti vaikams, kurie nėra bendri, dalis. Kai turto daugiau, gali tam tikra dalis likti vaikams, dalis būti bendra. Kad vėliau viskas būtų aišku. 

Kalba ir prasidėjo apie tai, kaip palengvinti viską, kad paskui nebūtų ginčų.

Kartais, kai yra vaikai iš buvusių santuokų ar santykių, po mirties į turto dalybas įsitraukia likę gyvi vaikų tėvai, patardami vaikams, kad jie, jų manymų, neliktų nuskriausti. Visko yra. Gerai, kai taip nebūna ir būna viskas apkalbėta ir sutvarkyta.

Man taip ramiau, o kiti daro, kaip jiems geriau.

Atsakyti

Anidanda, tu berods buvai Kauno muzikiniam teatre Aidoje? Kur pagal Eltono Džono muziką? Patiko?  Nupirkau bilietus sau ir draugėms gimtadienių proga 🙂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Šiandien[/b!], 14:34

Lb lb patiko 😍

Atsakyti

Bet tai bilietai išpirkti jau sausio mėnesiui.. ėmiau beveik paskutinius. Galėtų dažniau rodyt, jei taip gausiai lankomas 😀

Atsakyti