Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, aš pirmą butą įsigijau taip pat neturėdama Sūnaus, bet su paskola, nes neturėjau tokio kapitalo, nes pirkau realiai po metų darbo. Metus nuomojausi, o jau vėliau savo. Tėvai padėti negalėjo. 

Anidanda, jei yra kiekvieno savi vaikai ir yra savas asmeninis ir bendras turtas, įgytas jau santuokoje, gerai būtų testamentu jau viską susidėlioti arba povedybinę sutartį pasirašyt. Tada išties labai ramu.

Tai reiktų kažkaip prisiruošt tam testmentui. Guodžiu save, kad jei kas, net ir pagal įstatymą  visko vistiek liks pakankamai visiems 

Atsakyti
Tai kad visa gyvenimą gyveno pas tėvus, mes remontus darėm tėvam o jiem juk nepriklauso, nors vienam bute, et tegu…. rankas nusiploviau….
Atsakyti

Žinai, Anidanda, aš prisiruošiau prieš didelės apimties operaciją. Gal nereiktų tempti, nes paskui artimam žmogui atrodys, kad jau galvoji apie jo mirtį. Tiesiog pas jus dabar kaip ir palankus laikas, nes baigėt įsirengti namą. Nieko čia baisaus.

Aš parašiau testamentą, bet jo neįregistravau. Mirties atveju, nuneštų ir įregistruotų per nustatytą laiką. Bet mes su Vyru turim ir sutartį, nes kaip ir jūsų atveju, kiekvienas turim savus vaikus, o bendrų - ne.

Atsakyti

Tai kad visa gyvenimą gyveno pas tėvus, mes remontus darėm tėvam o jiem juk nepriklauso, nors vienam bute, et tegu…. rankas nusiploviau….

Aš galvojau, kad tėvai atskirai. Tuomet paleisk, jei išeina, ir tegu tvarkosi ir prisiima atsakomybę.

Atsakyti

Žinai, Anidanda, aš prisiruošiau prieš didelės apimties operaciją. Gal nereiktų tempti, nes paskui artimam žmogui atrodys, kad jau galvoji apie jo mirtį. Tiesiog pas jus dabar kaip ir palankus laikas, nes baigėt įsirengti namą. Nieko čia baisaus. Aš parašiau testamentą, bet jo neįregistravau. Mirties atveju, nuneštų ir įregistruotų per nustatytą laiką. Bet mes su Vyru turim ir sutartį, nes kaip ir jūsų atveju, kiekvienas turim savus vaikus, o bendrų - ne.
Tai Va Kad Yra dar mano planas parduot savo butą ikisantuokini ir nzn dar kur tuos pinigus investuosim. Tai vis tempiu gumą 🤣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: [b!]Šiandien[/b!], 11:41

Aš galvojau, kad tėvai atskirai. Tuomet paleisk, jei išeina, ir tegu tvarkosi ir prisiima atsakomybę.

MB tėvai tai paliko testamentu savo turtą vienai dukrai, nors vaikų likę trys. Kiek tėvai kalbėjo, tai tipo ta dukra turėjo pasidalint su broliu ir sese. Bet ne tik kad nepasidalijo, o dar ir iš MB atėmė tėvo mažos vertės mašiną, su kuria jis laikinai važinėjo. Ir pati viską susigriebė. Ir juokinga ir graudu, nes susigadino santykius su savais. Nu bet gal jai svarbiau pinigai (kurių tikrai ne kosmosas ten liko).

Tai vat čia man pvz kad geriau tada jokio testamento, nei dalint ne po lygiai. 

Kai mano mama norėjo užrašyti testamentu savo butą mano vyresneliui, neleidau, kad nesupriešinti savo vaikų dėl tokio nieko 

Atsakyti

Kaip šalta darbe, siaubas 

Atsakyti

Mes su Tėvais taip pat esam apsitarę ir jie jau parašė testamentą. Aš buvau iniciatorė, kad dalintų po lygiai, o ne tam, kuri prižiūrės. Jei reiktų prižiūrėt, esam sutarę išlaidas dalintis arba bendru sutarimu, kuri turės daugiau tuo momentu, o jei vienas iš Tėvų liktų ir reiktų didesnės apimties pagalbos, taip pat visi spręstume - tam būsimas palikimas ir būtų panaudojamas.

Tikrai nenorėčiau, kad dėl buto, garažo, mašinos kažkokių klausimų kiltų. Man svarbiau šeima.

Ir Anytai sakiau, kad didžiausia nesąmonė, kai dėl turto supriešinami artimi žmonės. Neturi būti jokių nuoskaudų, todėl geriausiai po lygiai.

Anidanda, jei pasirašytum sutartį, tai tavo turtas, liktų tau, nesvarbu kokie veiksmai su juo būtų daromi, parduodama, investuojama. Nebent antra pusė teismo keliu įrodytų, kad ženkliai prisidėjo prie turto vertės padidinimo, pagerinimo.

Mano manymu, kad yra sudėtingiausia, kai įvyksta skyrybos ir yra nepilnamečiai vaikai, tuomet naujos šeimos turto dalybų klausimuose skyrybų ar mirties atveju, gali dalyvauti ir nepilnamečius atstovaujantis atstovas, pvz. mama, arba, kai vienas iš tėvų miršta - nauja antra pusė. Todėl tikrai verta pagalvot apie sutartis.

Atsakyti

O tai be sutarties mano butas ne vien mano? Juk iki santuokos pirktas 

Atsakyti

O tai be sutarties mano butas ne vien mano? Juk iki santuokos pirktas 

O kaip juridiškai - ar dalis to iki santuokos įsigyto buto priklausytų tavo dabartiniam MB ? ar viskas liktų vaikams ? 

Atsakyti

O kaip juridiškai - ar dalis to iki santuokos įsigyto buto priklausytų tavo dabartiniam MB ? ar viskas liktų vaikams ? 

Nzn is tiesų kaip būtų mano mirties atveju. Žinau tik kad skirybų atveju jis priklauso tik man. Nedidelė to buto vertė, tai nelabai sukau galvą dėl to testamento

Atsakyti

Vėsoka namie. Kepu moliūgą aštriai  ( kario dėsiu) moliūginei  sriubai su vištiena .

Atsakyti