Kai abu tėvai kartu gyvena, tai gal liks?
Bet jei mama pirmiau išeina... vaje kiek galiu papasakoti.
Kai aš pirkau savo pirmą butą tai dar merga buvau, neženota. Jokių paskolų. Prekyba grynais pinigais, ty doleriais . Laukinio kapitalizmo prpradžia, devyniasdešimtieji...
Testamentas yra gėris. Kaip ir vedybinė sutartis. Aš nesu romantikė... čia kai tuokiasi žmonės turintys kažkokio turto, verslą ir kt.
Dusia, aš pirmą butą įsigijau taip pat neturėdama Sūnaus, bet su paskola, nes neturėjau tokio kapitalo, nes pirkau realiai po metų darbo. Metus nuomojausi, o jau vėliau savo. Tėvai padėti negalėjo.
Anidanda, jei yra kiekvieno savi vaikai ir yra savas asmeninis ir bendras turtas, įgytas jau santuokoje, gerai būtų testamentu jau viską susidėlioti arba povedybinę sutartį pasirašyt. Tada išties labai ramu.
Muka, jūsų uošvijoj sudėtingesnis variantas.
Vakar žiūrėjau filmą, tai įstrigo viena mintis. Visai ne jūsų atvejis, bet principai gali būti pritaikomi visose situacijose.
Kartais artimieji, norėdami paveldėti visą turtą, leidžia savo tėvams gyventi neturte ir nepriežiūroj, vietoj to, kad jų labui panaudotų jų užgyventą turtą.
T.Y. jei artimajam reikia profesionalios pagalbos, neteisinga būtų juos palikti esamoj situacijoj, galima jų namus išnuomoti ar parduoti ir gautas pajamas išleisti užtikrinant jų orią senatvę ir orų išėjimą. Bet būna atvejų, kai vienas artimasis nori, kad jam liktų visas palikimas, tačiau išlaikymo išlaidas nori pasidalinti su tuo, kuriam palikimo nebus.
Viskas susitarimo klausimas. Kiekviena pusė turi savo argumentų.