Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Ingrida, reikia nusiteikti , kad remontai lengvi nebus.

Kaip ir nuoma, rašyk ką nori ... vienintelis realus dalykas, reikia lankytis kas mėnesį, kad pažiūrėti kokie žmonės. 

Studentai blogai, su vaikais blogai , statybininkai dar blogiau... Viltis jaunos porelės. 

Iš nuomininko pusės nuoma tai pinigų deginimas...  Geriau nuomotis iš banko , kažkada liks tau.

Atostogautojoms :4u:  :4u:  :4u: 

Smagu skaityti  :wub: 

Atsakyti
Anidanda,mb visai nesikiša.Buvo laikai,aš nesikišau,dabar atvirkščiai. ax.gif Visai apatiškas.Servizui,verkiant reikia keisti stogą,neklauso.Sakau,leisk man,ne nereikia.Ir taip stovi trys metai nei nuomuoja nei pardavinėja.Ai...
Sūnus nori gruodį išvažiuoti ir palikti įmonei perdažyti butą.Patiklūs,sakau ir Tu tiki,kad jie viską gerai padarys?Iš vienos pusės gerai,nebus namie,nematys dulkių,betvarkės,bet kai aš patirties turiu jau niekuo nepasitikiu. ax.gif Nepatinka marčiai spalva.Juokiuosi,sakau ten kas nors ir apsigyvens,kol Jūsų nebus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 10 02, 09:48)
Anidanda,mb visai nesikiša.Buvo laikai,aš nesikišau,dabar atvirkščiai. ax.gif Visai apatiškas.Servizui,verkiant reikia keisti stogą,neklauso.Sakau,leisk man,ne nereikia.Ir taip stovi trys metai nei nuomuoja nei pardavinėja.Ai...
Sūnus nori gruodį išvažiuoti ir palikti įmonei perdažyti butą.Patiklūs,sakau ir Tu tiki,kad jie viską gerai padarys?Iš vienos pusės gerai,nebus namie,nematys dulkių,betvarkės,bet kai aš patirties turiu jau niekuo nepasitikiu. ax.gif Nepatinka marčiai spalva.Juokiuosi,sakau ten kas nors ir apsigyvens,kol Jūsų nebus. smile.gif

Tuoj savo butą baigsiu remontuot, galės mane samdyt biggrin.gif
Dėl samdymo juokauju, aišku. Bet kad glaistau, šveičiu, gruntuoju, dažau - tai nejuokauju. Kaip esančiai mažų pajamų, tai o kas belieka. Nu ir ne šventieji puodus lipdo. Darai ir kažkaip padarai. Ir tas kruopštumas sienų, lubų paruošime tai labiau moteriškas reikalas. Nu ir kas pakels šuniui uodegą, jei ne pats, bet rezultatas kiek geresnis, nei mūsų trioboj specų darbas.
Iš pasiutimo ir laminatą sudėčiau, bet mb sakė, kad to man neleis - jis dės. Nu ok. Prie sienų aš jo neleisčiau, nes tep lep man netinka.
Atsakyti

Laba,

šiaip gera nuomos sutartis yra bent koks garantas, o jau jei su vaikais priimi, tai turi būti ir geras užstatas ir nusiteikimas, kad gali būti nemokūs nuomininkai, kuriuos iškrapštyti bus galima tik teismo ir anstolių pagalba - todėl, ne, ačiū.

Niekada neleisčiau nuomininkams patiems mokėti. Jei nėra galimybės apsilankyti - kas mėnesį turi nufotkinti visus skaitiklius ir atsiųsti rodmenis, apskaičiuoji, nusiunti, jie perveda pinigus. Neperveda mėnesį - viso gero. Bet turi būti abipusė pagarba, grynai dalykiški santykiai, jokių landžiojimų be reikalo. Pažadėjai - padarai.

Dėl remonto. Aš visuomet reikalus tvarkau, užsakinėju, sužiūriu.

Ir šiaip su visokiomis sutartimis, netesybomis ir t.t. Man nesunku, gal dėl to, kad išmanau teisę ir turiu kažkokį inžinierinį suvokimą.  Tikrai randu greit sprendimus. Bėda, kad man reikia greit, nemoku aš medituoti. Bet ir tai pasitaiko visko. 

Kava, ir aš moku remontuoti :) Va tik elektros darbų nenene. Na ir jėgos neturiu, o ir nereikia. Tam yra vyrai.

Atsakyti
Pou jeigu tu nuomoji su sutartimi ir neįregistravus JAR, nieko nepades nei išsilavinimas nei išsimokslinimas smile.gif cia kaip sakoma loterija. Dusia jo pritariu geriausiai poros ir vaikų draugai ;)
Atsakyti

Ingrida, yra gerų meistrų. Kur mums vonią darė pvz. Atėjo laiku. Padarė tam laikui kaip žadėjo. 

Kiti kaime pusę namo grindis liejo. Tvarkingai. Lygiai.

Geri meistrai turi kainą. Jei pigus, tai žinok kad brudas...

Na man tenka su meistrais bendrauti kartais. MB būna komandiruotės pvz, taigi Merfio dėsnis suveikia... man kažkaip pavyksta. Bet aš 18 metų vyriškame kolektyve dirbus. 

Atsakyti