Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.As keliaudama dievaz buvau kontakte su visais graiku abeceles virusais.
Paziuresim ,kas bus. O integratyvios medicinos pasiekimais snargliu srityje nenorit pasinaudot?
Siandien dar silta varysim pasimaudyt juroje.Poto bus lietus ir darzai.
Pas mane kazkaip visas inventorius i indaplove telpa,aprudija jis ten biski ,bet nieko.
Mano produkcija gerai iseina is namu ir be pakuociu ir etikeciu biggrin.gif
Reiskia as labai tausojanti ir eko samoninga.O jus siuksliu gamintojos.
Karta visas siuksles kroviau i kampa ir ziurejau ,kiek gausis per menesi.Pasibaisejau ir uzvedziau trenda - susirinkt ismestas dezes prie parduotuviu,visokias pakavimo medziagas,pas mus dar daug ju ismeta,kaip anksciau ismesdavo visus stiklainius ir stiklinius butelius.Jaucia mano mikrobioma,kad ju dar prireiks. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Keltas praeity,beveik nemiegota,supo labai.Jau pora val.kelyje,svinta.waze veikia puikiai.Kol kas ok.Sorry uz klaidas,vaziuojant rasau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Alta,indaplovės dar neturiu. mirksiukas.gif Reikia chemijos.
MB gydosi,tik pajutęs slogą,įtraukti vandens pro nosį giliai giliai,suaktyvina organizmo darbą.Esu bandžiųsi,skauda,bet įmanoma. ax.gif
Na hidrolatmas reikia buteliukų. ax.gif Pastiles irgi reikia kažkaip supakuoti?
Atsakyti

Laba,

Nu kiek prirašėt. Luety, baisiausia praeiry,- puikios kelionės ❤️

Man Temu patinka. Dabar jau neperku, bet pradžioj visokių šūdeliukų buvau atsisiuntusi.

Atsakyti
Alta nu tai tau gerai, kad tavo produkcija gali išeiti be pakuočių ir etikečių. Mano ne. Ir supakuota turi būti į sąlyčiui su maistu tinkamą pakuotę. O kad tą įrodyčiau VMVT, turiu gauti iš pakuočių tiekėjo sąlyčiui su maistu atitikties deklaraciją. Ant etikečių privalo būti tas ir anas - pagal ženklinimo reikalavimus. Kitu atveju kažkada prigriebs VMVT ir nuskausmins.
Tai va taip.
Atsakyti