Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, viskas bus gerai. Ne į Afriką važiuojat, nepanikuok  :4u:​ 

Atsakyti

Aš tai perku rūbus šuniui, petnešas, kuprinę vežtis jį dviračiu, pampersu, žaislų. Tikrai viskas daug pigiau nei čia.  Nors dabar tai nupenejo MB, visada svėrė 2 kg, 
Mano šuniui aplamai daug daiktų nereik. Vienas antkaklis, vienas pavadis jau šeši metai. Šukas iš pradžių pirkinėjau visokias, paskui užrodė geras - pirkau brangiai ir jomis tešukuoju metai penki. Žaisliukai sveiki visi nuo tada kai šuniukas buvo - nieko nesugraužė. Nuperku kartais naujų, bet žiūriu gyvai kokie jam patinka, reik pačiupinėt. 

 

Šakės, - 2 kg 😮 man net įsivaizduot namie tokį šuniuką sunku. Mano katė 5 svėrė ))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Šiandien[/b!], 18:00

Nu ka,depresija man dideja,zadu jau vaistu eit gert,nors nera priezasties,triznioju ir viskas

Taigi atostogaut važiuojat, į geresnę aplinką. Nesinervuok :) geriau šampės įkaltum :)

Atsakyti

Užtat ji nėra problemų į kavinę ar viešbutį vežtis. Visur leidžia 😁. Nors piktas kaip velnias🤣

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 27, 17:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73164075" data-time="1727451911"><div><p>Nu ka,depresija man dideja,zadu jau vaistu eit gert,nors nera priezasties,triznioju ir viskas</p></div></blockquote><p>Taigi atostogaut važiuojat, į geresnę aplinką. Nesinervuok smile.gif geriau šampės įkaltum smile.gif</p>

Ikalciau,ale muitine i kelta,paskui nepraleis girtos,o kalt tik del arbatos -nepades. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Luety pūsti muitinėje nereikės  :D. O mašinos nevairuosi  :wub: . Įkalk brendžiuko, ar ką ten mėgsti... nuo vyno, šampano ar alaus  tai kvapas būna.

Atsakyti

Ikalciau,ale muitine i kelta,paskui nepraleis girtos,o kalt tik del arbatos -nepades. biggrin.gifbiggrin.gif

Nu jau muitinei tai nesvarbu, jeigu tik muštis nelįsi. Gi vairuoji ne tu.

Atsakyti

Užtat ji nėra problemų į kavinę ar viešbutį vežtis. Visur leidžia 😁. Nors piktas kaip velnias🤣

Nu kokia neteisybė - piktą kaip velnias visur leidžia, o gerutį pūkutį ne visąlaik ))) 

Atsakyti

Kai skrendi Turkijon ar kt ,ty poilsinės, tai dalis lėktuvo išlipa dainuodami :D ... o muitinė yra.

Mūsų tradicija prieš skrydi prisėsti kavinėje :D  :P  Atostogos taigi.

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 09 27, 16:06)
Alta, koks dar šiukšlynas biggrin.gif Dėžučių pakavimui fainų radau ir kokybė neprasta, visokios juostelės dovanų rišimui, lemputės mašinai, mamai rankinis laikrodis, silikoninės formelės, printeriukas etiketėms, tušą va išbandysiu - kažkada ali labai neblogą buvau nusipirkus, nu ir dar visko. Man čia ne šiukšlynas smile.gif

Printeriukas ir man patinka,etikėtėms spausdintis.Aš dabar iki 25 kainos buteliukų hidrolatams atsisiunčiau,mažesni,bet sueis. mirksiukas.gif
Ne į temą.Rekomenduokite chemiją,valyti grotelėms griliui,komado.Užkniso,po kiekvieno kliento grandyti.Gal yra koks stebuklas,užpili ir nueina riebalai,degėsiai? ax.gif
Ar gali po gripo skiepo apsirgti tą patį vakarą?Mama vakar pasikiepyjo nuo gripo,parėjo namo po valandos siaubinag sloga.Aš ją raminu pasigavo kokią bacilą poliklinikoje.Bet tokia sloga,kaip ir man buvo,negali prakvėpuoti ypač naktį. blink.gif
Luety,viskas bus gerai.Sėkmingo kelio. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: [b!]Šiandien[/b!], 19:32
Apie gripo skiepus. Kažkada seniai seniai, kai vaikai dar mokykliniai buvo - kolegė pasakoja: aš tai paskiepiju vaikus, tai serga visai lengvai. Aš: o aš neskiepiju - tai išvis neserga smile.gif

Aš užsisakiau printeriuką tokį, kur ir didesnes etiketes spausdina. Dar negavau, bus matyt, ar man jis patiks.

Luety, triznė triznei nepatars. Bet įkalt nepamaišytų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: [b!]Šiandien[/b!], 20:29

Ingrida, greičiausiai kovidą mama pasigavo. Maniškei tas pats  buvo. Į polikliniką nuvažiavo  ir kitą dieną visiškas ligonis. Testas teigiamas buvo. 

Atsakyti