Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kai paziuriu ka zmones ten nusiperka toje temu tai noras dingsta.Beto priduoda namams kazkoki siukslyno vaizda.Gerai kad as nemegstu apsipirkinet.
Si rudeni nusipirkau kelis tulpiu bei cesnaku svogunus,jau reikia biski atsinaujint.
Atsakyti

Kitą savaitę naktimis tik +3 žada.  Pas Saintlina  jau bus minusas įtariu...

Tai reiks šiltnamio duris atkast, kad užsidarytų? :) 

Jaučiu ryt kai pamatysiu kiek pomidorų ir paprikų...

Atsakyti
Luety, pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki?
Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau biggrin.gif
Visko ten yra. Ir visiško š, ir puikiausių prekių. Kokio gerumo odinę piniginę iš ali drožiu nesudrožiu, bet gal jau - užtrauktukas genda. Bet nežinau jau kiek metų jai, o atrodo visai neblogai, tikrai puikiausia kokybė.
Alta, koks dar šiukšlynas biggrin.gif Dėžučių pakavimui fainų radau ir kokybė neprasta, visokios juostelės dovanų rišimui, lemputės mašinai, mamai rankinis laikrodis, silikoninės formelės, printeriukas etiketėms, tušą va išbandysiu - kažkada ali labai neblogą buvau nusipirkus, nu ir dar visko. Man čia ne šiukšlynas smile.gif
Atsakyti

Nesu nieko pirkusi Temu.

Atsakyti

pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki? Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau biggrin.gif
Faina, kad tu atsirenki kur geros kokybės daiktai. Aš Ali prieš n metų esu pirkus šį bei tą, tai tikrai nepasakyčiau, kad geri daiktai buvo. Tai ir mečiau tą reikalą. O Temu išvis net nebandžiau nieko pirkt. Tiesiog kai matau pvz, labai gražius odinius batus už 15 eurų - nu netikiu, kad tokie ir bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Šiandien[/b!], 16:15
QUOTE(saintlina @ 2024 09 27, 17:13)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73164046" data-time="1727445972"> pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki? Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Faina, kad tu atsirenki kur geros kokybės daiktai. Aš Ali prieš n metų esu pirkus šį bei tą, tai tikrai nepasakyčiau, kad geri daiktai buvo. Tai ir mečiau tą reikalą. O Temu išvis net nebandžiau nieko pirkt. Tiesiog kai matau pvz, labai gražius odinius batus už 15 eurų - nu netikiu, kad tokie ir bus.

Su praktika atsirinkimas ateina, ir tai ne visada smile.gif. Nu bet plius minus. Dėl tų odinių batų - skaityk atidžiai aprašymą, gal rasi, kad oda, bet dirbtinė. O gali būti ir odiniai, esu tokius mokasinų tipo ali pirkus - tikrai odiniai (gal karvės odos), ir dar už mažiau, nei 15 eur smile.gif. Ir labai smagūs, patogūs buvo.
Atsakyti

Luety, pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki?
Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau biggrin.gif
Visko ten yra. Ir visiško š, ir puikiausių prekių. Kokio gerumo odinę piniginę iš ali drožiu nesudrožiu, bet gal jau - užtrauktukas genda. Bet nežinau jau kiek metų jai, o atrodo visai neblogai, tikrai puikiausia kokybė.
Alta, koks dar šiukšlynas biggrin.gifDėžučių pakavimui fainų radau ir kokybė neprasta, visokios juostelės dovanų rišimui, lemputės mašinai, mamai rankinis laikrodis, silikoninės formelės, printeriukas etiketėms, tušą va išbandysiu - kažkada ali labai neblogą buvau nusipirkus, nu ir dar visko. Man čia ne šiukšlynas smile.gif

Iš patirties tai Ali geresnes prekės nei temų. Esu ir aš nusipirkus gerų piniginių, šuniui visokių daiktų perku, vaikui kalkuliatorius, kur skaičiuoja algebros formulės ir tt. Temu prekės prastesnes pataikiau, tai nebebandau 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 27, 17:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73164046" data-time="1727445972"><div><p>Luety, pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki?
Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau vartotojo įkelta nuotrauka
Visko ten yra. Ir visiško š, ir puikiausių prekių. Kokio gerumo odinę piniginę iš ali drožiu nesudrožiu, bet gal jau - užtrauktukas genda. Bet nežinau jau kiek metų jai, o atrodo visai neblogai, tikrai puikiausia kokybė.
Alta, koks dar šiukšlynas vartotojo įkelta nuotraukaDėžučių pakavimui fainų radau ir kokybė neprasta, visokios juostelės dovanų rišimui, lemputės mašinai, mamai rankinis laikrodis, silikoninės formelės, printeriukas etiketėms, tušą va išbandysiu - kažkada ali labai neblogą buvau nusipirkus, nu ir dar visko. Man čia ne šiukšlynas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Iš patirties tai Ali geresnes prekės nei temų. Esu ir aš nusipirkus gerų piniginių, šuniui visokių daiktų perku, vaikui kalkuliatorius, kur skaičiuoja algebros formulės ir tt. Temu prekės prastesnes pataikiau, tai nebebandau </p>

O aš kaip tik girdėjau, kad iš Temu geresnės smile.gif. Nu, išbandysiu Temu, galėsiu palygint. Bet jaučiu, kad tiek ten, tiek ten visko būna.
Atsakyti

O aš kaip tik girdėjau, kad iš Temu geresnės smile.gif. Nu, išbandysiu Temu, galėsiu palygint. Bet jaučiu, kad tiek ten, tiek ten visko būna.

Tai turbūt taip ir yra. Loterija čia realiai 😁. Aš db Ali užsakius auskarams silikoniniu užsegimu ir pampersu šuniui, laukiu kol atsius. Iš temu greičiau atsiunčia, nei ali

MB yra telefoną pirkęs kažkada iš Ali, vernee firmos, tai viskas OK, gal du metus naudojo, patenkintas buvo.

AI, dar robotus siurblius tris is Ali, irgi geri, ir kaina liuks, paskutinis ilife už 95€ pirktas, jau metai kasdien namie dirba, jokių problemų 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: [b!]Šiandien[/b!], 16:41

Iš patirties tai Ali geresnes prekės nei temų. Esu ir aš nusipirkus gerų piniginių, šuniui visokių daiktų perku

O, esu  šuniui pirkus Ali pakabuką su mano telefonu ir dvejas žirkles. Tai šitie daiktai dar tarnauja.  Bet kiek tos žirklės naudojamos - ausų ir pėdučių kailiui aplygint.

Atsakyti

O, esu  šuniui pirkus Ali pakabuką su mano telefonu ir dvejas žirkles. Tai šitie daiktai dar tarnauja.  Bet kiek tos žirklės naudojamos - ausų ir pėdučių kailiui aplygint.

Aš tai perku rūbus šuniui, petnešas, kuprinę vežtis jį dviračiu, pampersu, žaislų. Tikrai viskas daug pigiau nei čia. Ir pasirinkimas yra ten didesnis, nes mūsų spirgas tikrai lb mažas, o Ali s dydis jam kaip tik. Lietuvoj būna dažnai tas s per didelis 

Nors dabar tai nupenejo MB, visada svėrė 2 kg, o va pasveriau prieš mėn pas veta, 2300 g, jau per storas 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: [b!]Šiandien[/b!], 17:46
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 09 27, 15:06)
Luety, pvz. striukę užsisakiau. Nu ne pūkinis užpildas, bet man tokio nereikia. O kokią tu natūralią nusiperki?
Šiaip tai man įdomiai, kai sako, kad ali, Temu nieko gero, bet kai pas mus tos pačios prekės dvigubai ar trigubai brangiau, tai jau geriau biggrin.gif
Visko ten yra. Ir visiško š, ir puikiausių prekių. Kokio gerumo odinę piniginę iš ali drožiu nesudrožiu, bet gal jau - užtrauktukas genda. Bet nežinau jau kiek metų jai, o atrodo visai neblogai, tikrai puikiausia kokybė.
Alta, koks dar šiukšlynas biggrin.gif Dėžučių pakavimui fainų radau ir kokybė neprasta, visokios juostelės dovanų rišimui, lemputės mašinai, mamai rankinis laikrodis, silikoninės formelės, printeriukas etiketėms, tušą va išbandysiu - kažkada ali labai neblogą buvau nusipirkus, nu ir dar visko. Man čia ne šiukšlynas smile.gif



Va va,tos pacios prekes ,tik kainos uzlauztos visur.Ar tu eisi i Primarka ar i M&S,paimk preke,paskaityk etikete,China arba panasus.
As pirkau liemenuka,neatsidziaugiu,sukneles -ssss,dzinsai,ilgos kelnes-puikus.
Daug namu apyvokos praktisku daigtu.Sieteliai duso vandens isbegimui labai pasitesino,prisirenka tiek plauku,kad sapne nesapnuoji,jog tiek gali nikrist maudantis.Nebesikemsa istekejimo vamzdis,dziugu.
Pirkau daug mezgimui daiktu.Paskutinis siulu rankinis vyniotuvas,ar kaip jis vadinasi,nepatikesit uz 0.01 pensa,atsiuntimas free,tik turejau pridet prie kitos kokios prekes,del siuntimo.Sulinkes siulu laikiklia gelezines storos vielos,MB patiesino,dirba,kaip biturte,jokiu problemu.Zirkles,virbalu rinkiniai nei kiek neprastesni,Laidukai tokie nuimt akims,pvz,rankoviu,mezgant reglanu.Ir dar daug daug ko,uz ka ebay mokeciau keleta kartu brangiau.Jei temu perki uz 2-3£,tai ebay 8-10 £.Kokybe ta pati,nes gamintojas tas pats.
Zodziu,nereikia varyt i medi Temu,nes dar atsiuncia greit,grazinus preke,saziningai grazina pinigus i saskaita,o dazniausiai dar liepia daikta pasilikt. biggrin.gif
Nu ka,depresija man dideja,zadu jau vaistu eit gert,nors nera priezasties,triznioju ir viskas.Beveik viskas sudeta,tik stovi koridoriuje,nes masina gatvej,ankstoka dar ja pakraut,mes kiemelio masinai statyt neturim.
Atsakyti