Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina,  daug km nuvažiavot. Moki gražius reportažus daryti. 

Mes paprastai jungiam abu telefonus, vienam Vaze, kitame žemėlapiai, sulyginimui. Veizas pravažiavus lenkus ima  apgaudinėti. 

Tai gražiose vietose nėr ką mokėt ten daryt. Tik spaudi mygtuką ir fotkini visom kryptim ))

Telefoną tik vieną laikiau įjungtą su žemėlapiais. Nes mašinos navigacija ekrane prieš nosį buvo. Bet mapsas kamščius dar rodo, apvažiavimus siūlo.

Atsakyti

Mašinos navigaciją reikia kas metus atnaujinti. Tada veiks normaliai. 

O žemėlapiai labai puikiai veikia keliaujant traukiniais, autobusais ar pėškom... išskyrus Vokietijos traukinius. Va ten loterija.  Tokioje tvarkingoje šalyje traukiniai loterija  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 27, 11:22)
Atsiprasau u z negatyva,bet zmoniu veisle atradusi zemynus ir visa kita dabar be triju appsu ir desimt zemelapiu neberandanti savo subines,man susizavejimo nekelia. biggrin.gif
O bulgarijoje isvis buna kad kelio zenklus neteisingai sustato,ant kelio neteisingai nupaiso ir pan biggrin.gif
Bet mano prigimtis yra tokia ,kad as tik baisiu zmoniu bijau.Visokiu pasiklyst ir pan - nieko panasaus. biggrin.gif


Na dabartiniuose greitkeliuose nusukt kazkur,kur nereikia,nera labai gerai,nes po to tenka bludinet ,atrandant reikiama krypti,o intensyvus judejimas viska apsunkina.Todel prie siu laiku greitkeliu apkrovimo,navigacija gera butina.
Atsimenu,pirma kart nuvede navigacija po Paryzium pozeminiais apvaziavimais,o ten nei interneto,nei bluetooth nera,atvaziavai prie sankryzos po zeme,jokio zenklo,kur sukt.Apsisukt nera kur,siaura.Atsiradom prie kazkokio posto,kur slagbaumas ir policija,tai nupiese mums reikiama krypti pozemiu.Daugiau ten nevaziavom niekada,tik virsum,kad ir intensyvusapkrovimas salia Paryziaus.
Atsakyti

Saintlina,  daug km nuvažiavot. Moki gražius reportažus daryti. Aš nemoku. Gal ir tinginė esu. Be to Lesiaus neturiu... Mes paprastai jungiam abu telefonus, vienam Vaze, kitame žemėlapiai, sulyginimui. Veizas pravažiavus lenkus ima  apgaudinėti.  Man gražiausia vieta kur buvau Madeira. Jei yra rojus žemėje tai ten. Bet aš šiltamėgė. Mažai lietaus. Buvom iki Vilniau nulėkė, tai ten daugiau lyjo. Pas mus kaip visada.
Man madeira antroj- trečioj vietoj. Po Norvegijos fiordų kartu su kanaru salomis 

Nors išties sunku reitinguot. Kiekviena vieta savaip gražiausia 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: [b!]Šiandien[/b!], 12:59

Buvau tik Tenerifėje iš Kanarų. Tai gamta nepalyginamai gražesnė Madeiroj. Man. Norvegijoje buvau du kartus. Man šiluma yra gėris. O šaltis blogis. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 27, 13:58)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73163990" data-time="<a href="> Saintlina,  daug km nuvažiavot. Moki gražius reportažus daryti. Aš nemoku. Gal ir tinginė esu. Be to Lesiaus neturiu... Mes paprastai jungiam abu telefonus, vienam Vaze, kitame žemėlapiai, sulyginimui. Veizas pravažiavus lenkus ima  apgaudinėti.  Man gražiausia vieta kur buvau Madeira. Jei yra rojus žemėje tai ten. Bet aš šiltamėgė. Mažai lietaus. Buvom iki Vilniau nulėkė, tai ten daugiau lyjo. Pas mus kaip visada.</blockquote> Man madeira antroj- trečioj vietoj. Po Norvegijos fiordų kartu su kanaru salomis 
<p>Nors išties sunku reitinguot. Kiekviena vieta savaip gražiausia </p>

Kai iš Kanarų salų tik Tenerifėj buvau, tai ji man nelabai. O va Sardinija į grožių trejetuką papuola.

Aš Temu liga susirgau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 09 27, 12:29)
Kai iš Kanarų salų tik Tenerifėj buvau, tai ji man nelabai. O va Sardinija į grožių trejetuką papuola.

Aš Temu liga susirgau biggrin.gif

Man patiko,kad galima lengvai grazint,kas netiko.Dek rubu persirgau,sintetika,bet siaip daug ka esu pirkus.
Atsakyti

Man tai temu kokybė nuvylė. Rūbų nepirkau, šiaip visokių buitinių smulkmenų, bet nepatiko niekas, išskyrus kabliukus pomidorams paristi 

Atsakyti
Sudubliavo telefas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: [b!]Šiandien[/b!], 14:08

Buvau tik Tenerifėje iš Kanarų. Tai gamta nepalyginamai gražesnė Madeiroj. Man. Norvegijoje buvau du kartus. Man šiluma yra gėris. O šaltis blogis. 

Kai iš Kanarų salų tik Tenerifėj buvau, tai ji man nelabai. O va Sardinija į grožių trejetuką papuola.

Aš Temu liga susirgau biggrin.gif

Kadangi aš vien tenerifej buvus 4 kartus, tai visą ją apkeliavus pamatėm lb daug grožio. Pietinė dalis nėra tiek įspūdinga. Gran kanarija panaši į tenerife. La Gomera panaši į Madeira.

O lazarote is vis išskirtine, įdomi ir į nieką nepanaši. 

Man apskritai kanarai yra ta vieta, kur norėčiau gyvent. Viskuo patinka 

Atsakyti

Aš labai noriu į Azorų salas. Viena iš mano svajonių...

Senatvėje Tenerifė geriau negu Madeira. Dėl klimato. O tenka senti savo kaime  :D.   Saulė žeme ridinėjasi, +19. Tik vėjo yra.

Baklažanų ir paprikų lauke bele kiek priaugo vėl. Reikia nuskinti. Kitą savaitę naktimis tik +3 žada.  Pas Saintlina  jau bus minusas įtariu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Šiandien[/b!], 15:01