Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Saintlina,sveika sugryzus,trink nugara ir atsigulus bandyk istempt stobura i abu galus.
Muka,smagiu,ramiu atostogu.
As nemegstu det foto i Fb,niekada nededu,isaugau is to amziaus,nebent uzdara grupe.Su gimine turim bendra msndz.chata,ten sumeti ir viskas.
Pas mus daiktu dejimosi stadija.
Vakar galvojau,kad siandien niekur nepajudesim.Visa diena ir iki paryciu buvo uraganas,su lietum,perkunija,vejas baisus 68/70km/val.Bet va isauso ir viskas dingo,tik lietus liko.Nu per toki uragana vargu ar keltas plauktu,nors MB sake,kai atvaziavo su Furistu i UK,tai kelesi per Cale per uragana,ir galvojo,kad tai jo pirma ir paskutine kelione i UK. biggrin.gif
Nors ir as esu kelusis per audra,bangos buvo dideles,dauzesi durys,indai bare,nu bet gal ne tokio smarkumo vejas tebuvo.Aciu ,Die,praneslo.
O visa kita eina pagal plana.
Saintlina,kaip Waze veike,kokie trukumai,privalumai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: [b!]Šiandien[/b!], 11:26

Luety, taip suprantu, kad jau išvykot. Jei dar prisijungsi - gero jums kelio ir poilsio. Lauksim žinių iš tavęs  :4u:​    A, neišvykot dar :) nesinervuok iš anksto 🙂 

 

Waze kur veikia, kur neveikia. Lenkijoj veikė, Čekijoj pušinėjo, Austrijoj blūdijo. 

Naudojomės mašinos navigacija, kur irgi reiktų atnaujinti žemėlapius, ir - geriausiai kas veikė - tai telefono žemėlapių appsu. Šitas puikiai vedė visur.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Šiandien[/b!], 11:47
Nesinervuoju,si syk tikrai esu daug daug ramesne.
Klausiau apie Waze,pasiteisino,neklaidino,patiko?Nes mes visada vaziuodavom su google mapais.
Atsakyti

Nesinervuoju,si syk tikrai esu daug daug ramesne. Klausiau apie Waze,pasiteisino,neklaidino,patiko?Nes mes visada vaziuodavom su google mapais.
Google mapsas vedė geriausiai. Waze puikiai veikė LT ir PL. Vėliau jau teko išjungt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: [b!]Šiandien[/b!], 11:49
QUOTE(saintlina @ 2024 09 27, 10:48)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73163980" data-time="1727430413"> Nesinervuoju,si syk tikrai esu daug daug ramesne. Klausiau apie Waze,pasiteisino,neklaidino,patiko?Nes mes visada vaziuodavom su google mapais.</blockquote> Google mapsas vedė geriausiai. Waze puikiai veikė LT ir PL. Vėliau jau teko išjungt.

Isjungti todel,kad nebevede?
O mus per Fr reikes pravaziuot su Waze.Nuliudinai.
Atsakyti

Taip, dažnai visai pakibdavo. Bet gal Prancūzijoj ir veiks, kas ten žino.

O kodėl Prancūzijoj negalėsit mapsais naudotis?

Atsakyti
Instaliavom viska ant wazes,jei reiks ir naudosim.Bet UK veikia gerai,bandem vazinet
Atsakyti
Grizau ir as is Bukuresto.
Be tel,be waze ,na sikart su banko kortelem biggrin.gif Ambasadoje viskas puiku,dokumentus tvarkiausi,viskas lyg gerai.
Miestas didelis,visi kalba angliskai,nors i antros dienos pabaiga jau emiau suprasti ir romanu kalba. biggrin.gif
Vaziavom i ten su mikroautobusu,siaube siaubeli ,bet greitai.Per penkias valandas ir ten.Nieks ten pasieny nieko nebetikrina,nakti eiliu ant tilto nebuvo.
Atgal vaziavom keturias dienas,aplankant visus pazistamus pakeliui.Traukiniu.
Su desimt persedimu.Viskas puiku,tokie nuosirdus zmones gelezinkelyje tebedirba.Tik traukiniai labai nusene.Bet patogumas tai ne autobusu.Daug patogiau.
Bukureste vazinejom metro ,tik pora stoteliu karta per toli nuvaziavom,bet koks metro- trys aukstai po zeme.Ir visi veikia,svarus,gatvese automobiliu kamsciu nera,susigaudyt paprasta ir patogu.
Luety ,gal savo smegenim ir kelio zenklais pasinaudot galima? NENUVERTINKIT SAVO PROTINIU GALIMYBIU IR ZMONIU,IS ANKSTO.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 27, 11:10)
Grizau ir as is Bukuresto.
Be tel,be waze ,na sikart su banko kortelem  biggrin.gif Ambasadoje viskas puiku,dokumentus tvarkiausi,viskas lyg gerai.
Miestas didelis,visi kalba angliskai,nors i antros dienos pabaiga jau emiau suprasti ir romanu kalba. biggrin.gif
Vaziavom i ten su mikroautobusu,siaube siaubeli ,bet greitai.Per penkias valandas ir ten.Nieks ten pasieny nieko nebetikrina,nakti eiliu ant tilto nebuvo.
Atgal vaziavom keturias dienas,aplankant visus pazistamus pakeliui.Traukiniu.
Su desimt persedimu.Viskas puiku,tokie nuosirdus zmones gelezinkelyje tebedirba.Tik traukiniai labai nusene.Bet patogumas tai ne autobusu.Daug patogiau.
Bukureste vazinejom metro ,tik pora stoteliu karta per toli nuvaziavom,bet koks metro- trys aukstai po zeme.Ir visi veikia,svarus,gatvese automobiliu kamsciu nera,susigaudyt paprasta ir patogu.
Luety ,gal savo smegenim ir kelio zenklais pasinaudot galima? NENUVERTINKIT SAVO PROTINIU GALIMYBIU IR ZMONIU,IS ANKSTO.

Smagu,kad tau pasiseke kelione ir pravaziavai pilna pozityvo. 4u.gif
Mes turim ir pasirase legenda visa.As blogai skaitau zemelapius,taip budavo anksciau,MB nervindavosi.GPS yra nuostabu,kol nenuveda aplink kokio trafiko.
Matysim,turim rayta legenda,jis naudos WAze,o as uzsidesiu google mapus,jei ka pakeisim.Yra ir masinoj GPS,bet labai netikes,netobulas,niekaip jis prie jo neipranta.Kiek vaziuodavom pas dukra,tiek naudodavom google mapus.
Atsakyti

Saintlina,  daug km nuvažiavot. Moki gražius reportažus daryti. Aš nemoku. Gal ir tinginė esu. Be to Lesiaus neturiu...

Mes paprastai jungiam abu telefonus, vienam Vaze, kitame žemėlapiai, sulyginimui. Veizas pravažiavus lenkus ima  apgaudinėti. 

Man gražiausia vieta kur buvau Madeira. Jei yra rojus žemėje tai ten. Bet aš šiltamėgė.

Mažai lietaus. Buvom iki Vilniau nulėkė, tai ten daugiau lyjo. Pas mus kaip visada.

Atsakyti
Atsiprasau u z negatyva,bet zmoniu veisle atradusi zemynus ir visa kita dabar be triju appsu ir desimt zemelapiu neberandanti savo subines,man susizavejimo nekelia. biggrin.gif
O bulgarijoje isvis buna kad kelio zenklus neteisingai sustato,ant kelio neteisingai nupaiso ir pan biggrin.gif
Bet mano prigimtis yra tokia ,kad as tik baisiu zmoniu bijau.Visokiu pasiklyst ir pan - nieko panasaus. biggrin.gif
Atsakyti

Aha, mes Europos kelių atlasą buvom pasiėmę dėl visa ko :) į miestus tai tikrai aiškios nuorodos yra, bet kai reik rast kažkokį adresą, tada navigacija super patogus daiktas.

Atsakyti