Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, nuo covido yra Paxlovidas. Tu labai sunkiai sirgai anąkart. Prisimink.

Šiaip galima vaikščiojant dar ir  Agovirax susipurkšti.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 09 20, 14:33)
o,Dieve,Dusiuk,su ta nauja Volvo vaziavot?MB sako,kad viena is saugiausiu masinu.O kaip reindzeris?Aciu,Dievuliui,gyvi sveiki.Sakau,kur tu dingus?
Pas mus,jei dar gydytojas parasys koki sutrikdyma sveikatos del avaerijos,draudimas apmokes kazkiek ir dar sveikatos draudimus galesi panaudot.
Reindzeris ,tai tas 4x4 ar tu turi tik minty,kad keliu chuliganas?Kokia jo masina?
Papildyta:
JPKLMN,buvau uzsirasius siandienai pas kirpeja,nueinu,priima,o ji su virusu,ciaudi,kosti,atsieit,dariau testa ne covidas,bet manes tai nekaso,virusas yra virusas,nesvarbu koks.Ka daryt,kirptis reikia.Atsieit jai jau baiginejasi virusas,bet uzkimus nosis,gerkle....nu jo majo,jei ji mane uzkrete tai amen,negaliu niekur vaziuot,bus sunku.
Parejus nusiprausiau,issiploviau noskyles su muilu,emiau ciaudet iki negaliu.Ikaliau dvi cerkutes konjako,dabar isgersiu granatu sulciu,gal neuzsikresiu,gal nugalesiu,Nu bet va,kaip pasitaiko.Kirptis reikejo laaaabai,buvaiu apzelus,nebuvus nuo pradzios liepos.Sutaupiau ko gero pinigu ant vaistu.Nu gal prasines.Tikekimes.



QUOTE(Pou @ 2024 09 20, 15:01)
<p>Luety, nuo covido yra Paxlovidas. Tu labai sunkiai sirgai anąkart. Prisimink.</p><p></p><p>Šiaip galima vaikščiojant dar ir  Agovirax susipurkšti.</p><p></p><p></p>

Ne,Pou,nenoriu jokiu vaistu,kol nera simptomu.Jei bus,tada gersiu .Viena kart sirgau sunkiai,galvoju,kad jau ta stama nugalejau,jis gal mutavo i lengvesni,jam jau turiu imuniteta? bigsmile.gif bigsmile.gif Viskas bus gerai,nepasigavau,o jei ir taip,tai jau uzmusiau. bigsmile.gif
Atsakyti

Pou sveiki . Tik ausis kažkiek pajautėm vakar vakare. Nuo pagavių  taip būna. Jei mažesnė mašina tai net plyšta būgneliai. Bet tai mažesnė žala ...

Luety su nauja Volvo važiavom. Ne tiek erelis ten o žioplys. Ūkininko darbininkas, su ūkininko mašina. Land Rover , priekyje uždėta apsauga nuo "kengūrų". Jam visai nieko. Ir tai mašinai nieko . Avarija atsitiko dėl telefono - paskambino žmona, pasilenkė pasiimti telefono. O buvo posūkis kažkiek apaugęs krūmais. Ir tame posūkyje išvažiavo į priešingą kelio juostą, tiesiai į mus. MB net spėjo sustabdyti sakyčiau. Nemalonu kai matai kaip tiesiai į tave mašina ateina.  Iš už posūkio . Tiesim kelyje gal į griovį šoktumei ? Nežinau ... Mes tai matėm tą mašiną prieš posūkį. 

Daug laiko  kol viską sudeklaruoji , prisiduoti ir tt. Visi draudimai, servisai. Mažiausiai mėnuo aš be mašinos. O gal ir tris.... Ir dar - kaip vėl reiks vairuoti man ? 

Pirma emocija išlipus : nusiauti batą ir gerai  atidaužyti ...

O šiaip aš kaip visada - kaip styga tokiose situacijose. Kol vyrai strikinėjo apie mašinas, suskambinau draudimui , sutariau dėl tralo , sutariau dėl pakaitinės  uždeklaravau internetu avariją... Policija nevažiavo , nes nėra sužeistų . Ir kaltininkas 100 pr aiškus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: [b!]Šiandien[/b!], 16:25

Ne,Pou,nenoriu jokiu vaistu,kol nera simptomu.Jei bus,tada gersiu .Viena kart sirgau sunkiai,galvoju,kad jau ta stama nugalejau,jis gal mutavo i lengvesni,jam jau turiu imuniteta? bigsmile.gifbigsmile.gifViskas bus gerai,nepasigavau,o jei ir taip,tai jau uzmusiau. bigsmile.gif

Luety, tau jų niekas ir neduos, jei nesergi. Sergant juos išrašo rizikos grupės atstovams. Tiesiog priminiau apie juos, kad nepamirštum, jei ką. O Agovirax barjerinė priemonė, gali pasiskaityt.

Dusia, skaudžiai susiskaitė. 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 20, 15:16)
<p>Pou sveiki . Tik ausis kažkiek pajautėm vakar vakare. Nuo pagavių  taip būna. Jei mažesnė mašina tai net plyšta būgneliai. Bet tai mažesnė žala ...</p>
<p>Luety su nauja Volvo važiavom. Ne tiek erelis ten o žioplys. Ūkininko darbininkas, su ūkininko mašina. Land Rover , priekyje uždėta apsauga nuo "kengūrų". Jam visai nieko. Ir tai mašinai nieko . Avarija atsitiko dėl telefono - paskambino žmona, pasilenkė pasiimti telefono. O buvo posūkis kažkiek apaugęs krūmais. Ir tame posūkyje išvažiavo į priešingą kelio juostą, tiesiai į mus. MB net spėjo sustabdyti sakyčiau. Nemalonu kai matai kaip tiesiai į tave mašina ateina.  Iš už posūkio . Tiesim kelyje gal į griovį šoktumei ? Nežinau ... Mes tai matėm tą mašiną prieš posūkį. </p>
<p>Daug laiko  kol viską sudeklaruoji , prisiduoti ir tt. Visi draudimai, servisai. Mažiausiai mėnuo aš be mašinos. O gal ir tris.... Ir dar - kaip vėl reiks vairuoti man ? </p>
<p>Pirma emocija išlipus : nusiauti batą ir gerai  atidaužyti ...</p>
<p>O šiaip aš kaip visada - kaip styga tokiose situacijose. Kol vyrai strikinėjo apie mašinas, suskambinau draudimui , sutariau dėl tralo , sutariau dėl pakaitinės  uždeklaravau internetu avariją... Policija nevažiavo , nes nėra sužeistų . Ir kaltininkas 100 pr aiškus.</p>


Nu vat,kaip su tais telefonaos,ir vis nepasimoko.Gerai,kad jie irgi drausti.Pas mus,jei vaziuoji ne su savo masina,turi turet irgi draudima,o siaip-viena masina,vienas draiveris.Gali but ir vyras su zmona,bet abu turi pirkt draudima,bendra,kita jau kaina buna,nei ,kad vienas draudejas.Pas mus,jei pilnas draudimas,pakaitine masina gauni visam laikui,kol turesi savo masina sutvarkyta,arba,kol tau perves pinigus uz sudauzyta masina.Jauciu,cia jau neremontuotu tokio sudauzymo,kaip tu sakai lauzas liko,o grazintu pinigus ir dar nemazus.O vairuotojas,siekes telefono,ar kalbejes telefonu netektu priedo dar ir teisiu.
Sudeklaravimas trunka labai ilgai,atsimenu,kai i mus ivaziavo parkinge pries 4 metus,tai gal kokia 2val trukau ant telefono.On line pas mus nelabai eina sudeklaruot claima(Ivyki).
Musta masina nesa karma bloga,energetika bloga,ja tik parduot ir jau nevazinet jokiu budu.Cia mano nuomone.


QUOTE(Pou @ 2024 09 20, 15:59)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73163060" data-time="1726841694"><div><p>Ne,Pou,nenoriu jokiu vaistu,kol nera simptomu.Jei bus,tada gersiu .Viena kart sirgau sunkiai,galvoju,kad jau ta stama nugalejau,jis gal mutavo i lengvesni,jam jau turiu imuniteta? vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukaViskas bus gerai,nepasigavau,o jei ir taip,tai jau uzmusiau. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Luety, tau jų niekas ir neduos, jei nesergi. Sergant juos išrašo rizikos grupės atstovams. Tiesiog priminiau apie juos, kad nepamirštum, jei ką. O Agovirax barjerinė priemonė, gali pasiskaityt.</p><p></p><p>Dusia, skaudžiai susiskaitė. </p><p></p>


Pou,aciu,bet Ispanijoj ir Uk gal kitokie vaistai,arba tie patys,tik kitu pavadinimu.
Atsakyti

Nesudaužyta labai. Stiklas skilo nuo pagalvės. Faros priekinės ir grotelės. Esmė, kad visos pagalvės ir diržai suveikė. Reiks keisti? 

Atsakyti