Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labs :)


Pridėta:

Atsakyti

Dar foto. Halštatas


Pridėta:

Atsakyti

Ir ką norėjau pasakyt - visur nori grynų. Kuro užsipylėm tik už grynus, pavalgėm tik už juos. Ir Austrijoj, ur Vokietijoj tas pats. 

Atsakyti

Keista 

Atsakyti

Nekeista. Vokietijoj tai tikrai daugumoj visur grynieji, nepasiduoda jie bankų terorui 🤭

Atsakyti

Vakar vakarieniavom  Austrijos trijų žvaigždučių viešbučio restorane - atsiskaitymas tik grynais. 

Atsakyti
Labas rytas.
Luety ,man priimtiniau butu galvot ,kad buvau jauna ir suzalota ,nei jauna ir kvaila.
Man labai tinka posakis ,mano antro megstamo airio- as jau ne tokia jauna,kad viska zinociau.
Ir su smegenu protine veikla cia nesusije.
Visos nelaimes susijusios su hormonais.Organizmo operacine sistema.
O del banku ,tai lietuviai gi dziaugiasi skandinavisku dvarponiu sugrizusiu.Turbut daugumai maloni staigmena po rusisko pono.
O dabar is knaisiojimosi praeityje.Tai swedijos karaliene ulrike eleonora kazkada pardave visa pabaltiji iki warsavos rusijos imperatoriui petrui pirmajam. Manau kad istorija pasikartos,vienu ar kitu budu.
Taigi ,lietuviams malonu sugrizti i swedbanko protektorata ir uzdirbti pinigus skandinavu pensiju fondams. Esu jau apie tai kalbejus,bet populiarumo aisku nesulaukiau.
O apie hormonus dabar vel.
Pagal paskutines prap[ijos naujienas,karas pas lietuvius panasu kad neisvengiamas.
Nes tik karas ir perversmas gerai pasleptu ,kas valdzios pridirbta.
O is neseno pavyzdzio vidurio rytuose aisku ,kad provokacijos bus labai ivairios.
Taigi dar karta sakau- zoleles cortisol support nekenkia jusu antinksciu liaukoms,net jei ten yra neaiskiu dariniu,tesiog jos be adikcijos numalsins emocijas sunkiais momentais,kai reiks logikos ir proto , o ne emociju.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labos iš ryto:)

 

Dusia TB tris kart valio  :4u:

Saintlina vaizdai nerealūs  :B

Luety tų kortelių išvaizda keitėsi, nemanau, kad paslaugų negausi.

AA tu kaip pelikanas save draskai, tik ar turi ką maitinti... turbūt exo agregorą.

Atsakyti
Luety ta S1 isduoda kartu su pensijos dokumentais.
Muka as sunkiai priiimu pralaimejima toje srityje,tai kad teko isiskirti man didziulis pralaimejimas.Negaliu susitaikyt,kad norejau gyvent kitaip ir kitur ,gyvent kitaip,nei kasdien verkti.
Tai kad per 24 metus nesugebejau nieko santuokoje pakeisti savo labui,neskaitant visu ziniu apie hormonus ir socialine psichologija.
Vienintele iseitis buvo isskrist i Irana su rankiniu bagazu.Ten kazkiek pasigydziau ,turiu kita seima, visai kitomis salygomis ir emocijomis.Ir mano dabartine seima yra UK kilmes ,ne Irano. biggrin.gif
Exas taip pat suzalotas vaikas.Tik as turejau dukras,tai buvo didziule motyvacija ir gyvenimo tikslas jas isaugint.Buvo tikslas isgyvent.Tikraja zodzio prasme,isgyventi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Šiandien[/b!], 07:56

AA  :4u: bet dabar jau kitaip... nei buvo ...nemaitink praeities...

Atsakyti
Is esmes tik praeitis yra faktas ir turi materialia israiska ir faktus.Dabartis yra veiksmas ,ateitis iliuzija.Emocija.Tai ka bandome uzmusti - emocijas.Taigi cia toks ratas gaunasi biggrin.gif
Siandien daug fizinio darbo.Rukyt lasinius ir zuvis, nusipurksti darzus ir pagal galimybes sukist paprikas i stiklainius.
As kasdien daug fiziskai dirbu ,tai labai padeda galva laikyt apynormaliai. biggrin.gif
Atsakyti