Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka, tai geros žinos , kad skristi leido :wub: . Nors aš tai neskrisčiau. Bijočiau.

Kai esu sveika tai ES keliaujasi man be baimės.  Nors va vokiečiai sienas užsidarė  :D  :D  :D . Pirmos kregždės  :hmm:  :B​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 17, 09:43)
<p>Muka, tai geros žinos , kad skristi leido wub.gif . Nors aš tai neskrisčiau. Bijočiau.</p><p></p><p>Kai esu sveika tai ES keliaujasi man be baimės.  Nors va vokiečiai sienas užsidarė  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif . Pirmos kregždės  hmm.gif  cool.gif​ </p>

Labas rytas,

uzsidare nuo emigrantu,europos sajungos gyventoju tas neliecia,bet puiku.Kad ir kaip nekencia muitiniu,patikrinimu,bet kokia salis nesaugo savo sienu?
Pas mus oro atsilimas,vakar buvo visai smagu,siandien temperatura aukstesne,bet vejas baisus.
Po truputi ruosiames atostogoms.Sodas-galvos skausmas.Be manes jo niekam nereikia,tik vaisiu reikia visiems.
Muka,linkiu geriausio varianto valdzioj.O del atostogu,viskas bus gerai.Pakeis klimata ir sveikata ateis.
Saintlina,nenuskesk,rodo,jog visa Viena plaukia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 17 rugsėjo 2024 - 11:29
O tai kas su tuo sodu siuo metu laiku? Derliu nusiemei ir atostogaut.
Visokie rudeniniai derliai nera imlus darbui.
Atsakyti

Chi chi chi, lauke +5 ))) bet mes viešbuty 3 km aukštyje. Sniego kaip pas mus viduržiemį ))) mergelė burbėjo burbėjo kildamas, o dabar draugeliams tik suokia kaip faina ir įspūdinga.

 

Vaizdas pro mūsų balkoną :) 


Pridėta:

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 17, 11:47)
O tai kas su tuo sodu siuo metu laiku? Derliu nusiemei ir atostogaut.
Visokie rudeniniai derliai nera imlus darbui.



Dar yra derliaus ir paruost rudeniui dar kaip ir ankstoka.Palikt reiks iki lapkricio,tada bus salta valyt.Nezinau,vistiek teks palikt,dar agurku yra ir pomidoru ir papriku ir kt.


Reikia sales pagalbos.Kai perkat keliones draudima,perkat tik keliones laikui ar visam buvimo laikui per atostogas.Mes planuojam,jei pasiseks isbut 2 men.,tai ivedziau 2 men,tai ismete 1 zmogui virs 350£ doh.gif.
Zinoma,saziningai irasiau apie auksta spaudima ir naudojamus medikamentus nuo jo.
Atsakyti

Visai kelionės trukmei mes perkam. Kai ES keliaujam, is vis neperkam

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 17 rugsėjo 2024 - 20:59

Saintlina, wau 😍

Atsakyti

 Nors va vokiečiai sienas užsidarė  :D  :D  :D . Pirmos kregždės  :hmm:  :B​ 

Nei vienos mašinos nesustabdė pasų patikrinimui, nors postas buvo.

Atsakyti

Saintlina,nenuskesk,rodo,jog visa Viena plaukia

Mes kitoj pusėj. Alpėse nėr didelių upių, čia lyg nieko atrodo. Tik sniego privaryta. 

Atsakyti

Luety kelionės laikui perkam. Kai ne ES. Tiek ilgai nekeliaujam. Dviems savaitėms kainuoja iki 30 Eur žmogui. Jokio klausimyno nesu pildžiusi. Ir draudžia mane brokeris, pažįstama. 

Saintlina nepavydžiu sniego :D , bet vau!!!

Atsakyti

Labas rytas,

 

Laimėjo ta pati panelė su kita suknele...et... :unsure:

MB šeiministė vėl išrašė antibų kitokių, nes tyrimas rodo dar uždegimą.

Luety turiu kortelę su draudimu sau ir šeimos nariam, ber va galvoju šį rozą imti papildomai visam kelionės laikui.

Ką mielosios užtemimas.

Saintlina nerealu, bet žiemos nenoriu  :4u: kaip sakoma oras pagal užsakymą  :P

Gražios dienos :4u:

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: [b!]Vakar[/b!], 06:28
Mukute , labas rytas.
turkijoje butinai nusipirk demir bozan.https://www.aktardiyari.com/demirbozan-1.kalite-1000-gr
Primygtinai rekomenduoju.
O del viso kito ,pamastyk apie darbo keitima.But geriau intensyviai pamastyk.Ne visus istiko demencija,gali labai pareit atsakas uz praeitus sloves metus.Daug zmoniu dar galanda kersto dalgius.
Luety ,vat tau rimtai reikia kazko nuo kortizolio ir adrenalino perteklines sekrecijos pagert.
O tai tikrai lektuve vel apskresi ,paskui uzpanikuosi ,zodziu daina zinoma. biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: [b!]Vakar[/b!], 07:08