Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,

Rūkas ir tamsu rytais, fek iš sodo darban važiuoti:(

MB sako, kad geriau, pas šeiministe ryt eina.

Atsakyti

Sveikutės,

Dusia, čiurliai rugpjūčio 15 išskrenda. Vakar gervių V didžiausią mačiau, o klykavo...

Saintlina, smagios kelionės!

Muka, sveikatos judviems!

P.S. Dusia, neužmiršk, kad Mildos paruošiau. Beje, man labai skanus Brad's Atomic Grape Tomato Seeds | Baker Creek Seeds (rareseeds.com), mažiukai, bet tokio gero pomidorinio skonio.

Atsakyti

Laba,
geros, saugios kelionės. O pats oras kaip? Veoclavas nepatvinęs. Kolega grįžinėjo vakar per lenkus, tai tik už Waršuvos iš liūties išlindo.

Lenkijoj lijo nedaug. Bet Vokietijoj visą dieną.  Dabar pertraukėlė. Atvažiavom iki bavariško viešbučio, durys užrakintos, nuo šeimininkės jokio atsakymo. Laukiam, nes įsiregistravimas nuo 16 val. Gal atsiras?

Atsakyti

Ai, oras toks pagal mane )) +10 ))  bet turiu laukt, kad atšiltų, nes Alpių kelias uždarytas dėl sniego ((

Į viešbutį įleido :) 

Atsakyti

Ai, oras toks pagal mane )) +10 ))  bet turiu laukt, kad atšiltų, nes Alpių kelias uždarytas dėl sniego ((

Į viešbutį įleido :)

Tavo atostogu pasirinkimas tokiom oro sąlygom lb jau savotiškas 🤣. Ką veiksite?

Atsakyti

Tavo atostogu pasirinkimas tokiom oro sąlygom lb jau savotiškas 🤣. Ką veiksite?

Ui, aš net nespėsiu visko apžiūrėt kiek noriu :) sąrašą pasidariau nemažą. Visokių krioklių, miestukų, ežerų, kalnų. Čia kievienas kaimas - vaizdingas objektas. O dar Italija visai šalia, jeigu ką.  Nuo rytdienos orai keisis į šiltąją pusę. Man labiau patiktų tie +10, tik be lietaus. Ale kad manęs nieks neklausia ))

Labai gražus jau ir Bavarijos kalnų kaimelis vakare, rūkui leidžiantis 😍

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, gerų įspūdžių :wub:  :4u: 

Muka, sėkmingos Tau dienos :lietuva:  :4u: 

O pas mane nieko naujo ar įdomaus  :B  Kasdienybė ir tiek.... Kas žinoma yra labai gerai .

Pou dėkui  :4u: . Paimsiu gal vėliau iš Tavęs sėklas.  Rugsėjis tarp namų ir kaimo . Spalis atostogos po atostogų ... 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Siandien motinos isminties ir jos dukru - tikejimo ,vilties ir meiles diena.
Tai ko labai reikia ir ka baigiame prarasti.
Atsakyti

Labos iš ryto :)

 

Joo šiandiena tokia diena, valdžia keisis arba ne t.y. tik vietomis keisis et.... ką išrinks tas bus. Kas būtų geriau, to tikrai nėra tarp kandidatų. Šurmulys jau nuo ryto  :huh2:

MB prigrasinau, kad išklausinėtų doktoršos ar gali skristi.

Saintlina aš belaukiant prie uždaryto viešbučiau būčiau privariusi į kelnes, triznė esu kas link kelionių.

AA kiek visokių tų dienų  :4u:

Gražios dienos  :4u:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 rugsėjo 2024 - 08:25

Labas rytas,

Dusia, bet kada, tiesiog žinok, kad jos yra.

Atsakyti

MB skristi leido, paėmė tyrimus, sakė dar skambins, kaip uždegimas ar jau baigiasi.

Atsakyti