Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2024 09 15, 08:26)
Labos smile.gif
Bulbos nukastis, subine skauda, derlius geras ax.gif MB gerėja antradienį pas šeiministe. Kažkur tolumoje žąsų pulkas nugageno, rudeniu rytas kvepia, ant dūšios taip liūdna pasidarė unsure.gif
Saintlina viskas bus Ok, juk tu moki planuoti 4u.gif

Labas rytas,

Muka,smagu girdet,kad taviskiui geriau.Laiko yra,sugers iki to laiko antibus,bus matyt.O saule ir jura sveikatina,kaip nesakytum.

QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 15, 09:21)
<p>PS paskutinė pastaba - tiek metų mezgiau iš vilnos ir niekad nesugalvojau , kad mezginys gali būti be mazgų  - ty jungti vėlimo būdu. NUOSTABU !!!!. Veliu adatos pagalba. Kadangi šalikas bus dryžuotas, tai labai daug galiukų tektų slėpti . Priveliu ir pirmyn. Tai greitas darbas , 20 sekundžių ir pirmyn.... </p>

O as nemegstu galiuku visai,nei veltu,nei sudvigubintu.Velti,jei negeras sukimas bus,per ta vieta bus skyle.Nebent salike,tai kitaip devisi.Noriu ier as tokio pleduko,bet reik statyt i eile,daug laukia eileje kitu projektu.
Saltas pas mus sekmadienis,zmones bega susitrauke,nors saule ir sviecia bet vejas ir 17 silumos,kazkip nesildo.
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 15, 11:16)
<p>Buvom vakar svečiuose Papeje pas lietuvius, turinčius ten sodybą. Ten yra gamtos parko teritorija. Tai kaip įdomiai Latviai atkuria savo šlapžemes. Yra prileista laukinių arklių ir laukinių karvių, artimų Tauro palikuonių. Ir jų bandos laisvai ten gyvena. Sakė draugė būna, kad atsikelia ryte, pažiūri pro langą, o ten arklių banda vos ne terasoje 🤣. Prifilmave rodė, tokie pilki, nedidelio ūgio. Ir karvės tokios juodos plaukuotos </p><p>Neužtrujs jaučiu kol iki mūsų ateis pajūriu jie. Netoli yra </p>

Gerai,Latviai veisia,o pas mus ateis dykai. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Luety , man atrodo kad 100 pr vilna turėtų susivelti  taip , kad jokių skylių nebus... Bent jau taip matau dabar... traukiant nesitempia .

Atsakyti

Labas rytas,

Muka,smagu girdet,kad taviskiui geriau.Laiko yra,sugers iki to laiko antibus,bus matyt.O saule ir jura sveikatina,kaip nesakytum.

O as nemegstu galiuku visai,nei veltu,nei sudvigubintu.Velti,jei negeras sukimas bus,per ta vieta bus skyle.Nebent salike,tai kitaip devisi.Noriu ier as tokio pleduko,bet reik statyt i eile,daug laukia eileje kitu projektu.
Saltas pas mus sekmadienis,zmones bega susitrauke,nors saule ir sviecia bet vejas ir 17 silumos,kazkip nesildo.
Papildyta:
Gerai,Latviai veisia,o pas mus ateis dykai. biggrin.gifbiggrin.gif

Tai kaip suprantu jie ten jau natūraliai gamtoj dauginasi. Pagooglinau kad 1999 m paleisti laisvėn

Atsakyti

Labs :) 

Nuo Wroclavo Waze atsisakė vest per Čekiją ir nutiesė kelią aplink čekus per Vokietiją :) varom link Drezdeno :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Saintlina,smagios kelionės.
O pas mus nusimato graži savaitė?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 16, 08:08)
<p>Labs smile.gif </p><p>Nuo Wroclavo Waze atsisakė vest per Čekiją ir nutiesė kelią aplink čekus per Vokietiją smile.gif varom link Drezdeno smile.gif </p>

Laba,
geros, saugios kelionės. O pats oras kaip? Veoclavas nepatvinęs. Kolega grįžinėjo vakar per lenkus, tai tik už Waršuvos iš liūties išlindo.
Atsakyti

Buvom vakar svečiuose Papeje pas lietuvius, turinčius ten sodybą. Ten yra gamtos parko teritorija. Tai kaip įdomiai Latviai atkuria savo šlapžemes. Yra prileista laukinių arklių ir laukinių karvių, artimų Tauro palikuonių. Ir jų bandos laisvai ten gyvena. Sakė draugė būna, kad atsikelia ryte, pažiūri pro langą, o ten arklių banda vos ne terasoje 🤣. Prifilmave rodė, tokie pilki, nedidelio ūgio. Ir karvės tokios juodos plaukuotos 

Neužtrujs jaučiu kol iki mūsų ateis pajūriu jie. Netoli yra 

Kaip faina🤩

Atsakyti

Labos,

Tokio gražaus ir šilto , netgi karšto, rugsėjo aš nepamenu . Gal nebuvo per mano 50+ gyventų metų . Kiek žiūrėjau , iki pat spalio be lietaus. Tik jau temsta anksti . Ir švinta vėlai. O po 23 ( lygiadienio) dar paspartės. Gerai kad visas spalis atostoginis, nepajausiu ... O paskui jau teks Kalėdom ruoštis :)  

Saintlina saugios kelionės  :4u:  :wub: .

Mukute, kaip pas Jus reikalai ? Ką gydytoja pasakė ?

 

Nenoriu jokių arklių .  Ir taip pilna sodyba gyventojų. Lapės, ožiai, barsukai.  O miškai net keli aplink . Niekas jų neiškirto . Ko kraustosi pas mane nežinau ...

Teks dainuoti kaip Snieguolei ryte iš triobos išlindus. Kadangi dainuoti nemoku , tai tuoj visi išsilakstys  :D   

Vakar kaime dūko čiurliai ar kregždutės. Neskiriu aš jų. Pusę rugsėjo ? Iš kur jos ? Praskrendančios kokios? Taigi rugpjūčio pabaigoj dingsta iš Lietuvos . Ar jau nuo tokios pasaulio tvarkos ir paukščiams galvos susisuko ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 rugsėjo 2024 - 11:51

Kaip faina🤩

Draugė sakė, kad nelabai faina 😂. Ištrypia veja, nueda žolę. Atsivėrė dabar elektriniu piemeniu nuo jų 

Atsakyti

Labos,

Tokio gražaus ir šilto , netgi karšto, rugsėjo aš nepamenu . Gal nebuvo per mano 50+ gyventų metų . Kiek žiūrėjau , iki pat spalio be lietaus. Tik jau temsta anksti . Ir švinta vėlai. O po 23 ( lygiadienio) dar paspartės. Gerai kad visas spalis atostoginis, nepajausiu ... O paskui jau teks Kalėdom ruoštis :)  

Saintlina saugios kelionės  :4u:  :wub: .

Mukute, kaip pas Jus reikalai ? Ką gydytoja pasakė ?

Nenoriu jokių arklių .  Ir taip pilna sodyba gyventojų. Lapės, ožiai, barsukai.  O miškai net keli aplink . Niekas jų neiškirto . Ko kraustosi pas mane nežinau ...

Teks dainuoti kaip Snieguolei ryte iš triobos išlindus. Kadangi dainuoti nemoku , tai tuoj visi išsilakstys  :D   

Vakar kaime dūko čiurliai ar kregždutės. Neskiriu aš jų. Pusę rugsėjo ? Iš kur jos ? Praskrendančios kokios? Taigi rugpjūčio pabaigoj dingsta iš Lietuvos . Ar jau nuo tokios pasaulio tvarkos ir paukščiams galvos susisuko ?

Pernai tikrai buvo lb šiltas rugsėjis. Maudziausi prude iki spalio vidurio. O kregždės vėlai irgi visada išskrenda. Bent mūsų krašte 

Atsakyti

Šiandien taip faina buvo ryte.

Vakar pasikurem naują kubilą, biski perkaitinom, tai ilgai negalėjau ten tupet. Šįryt pabudau, pažiūriu, pats tas karštis. Tai pagulejau 15 min kubile, saulė tekėjo, rūkas kilo virš laukų, po to į šaltą pruda isokau. Nu koks gėris, kaip tonizuoja, nei kavos nereikia 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 16, 06:08)
<p>Labs smile.gif </p><p>Nuo Wroclavo Waze atsisakė vest per Čekiją ir nutiesė kelią aplink čekus per Vokietiją smile.gif varom link Drezdeno smile.gif </p>

Labos,siandien perziurejau foto is Europos potvyniu,nu tai baisu,kas darosi.
Saintlina,saugios keliones.

QUOTE(Anidanda @ 2024 09 16, 11:02)
<p>Šiandien taip faina buvo ryte.</p><p>Vakar pasikurem naują kubilą, biski perkaitinom, tai ilgai negalėjau ten tupet. Šįryt pabudau, pažiūriu, pats tas karštis. Tai pagulejau 15 min kubile, saulė tekėjo, rūkas kilo virš laukų, po to į šaltą pruda isokau. Nu koks gėris, kaip tonizuoja, nei kavos nereikia </p>


Puikus grudinimasis,imunine padekos.
Pas mus siandien irgi silta,sauleta 20 silumos,mazas vejas.Reta diena taip buna.
Atsakyti