Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, Pinčiukas tau kelius užkeikė  :rolleyes:  :P Nenorėčiau patekti į stichijos šėlsmą. 
Į šėlsmą nepateksim, bus jau praėjęs, bet va jau delpis rašo, kad potvynis Lenkijos-Čekijos pasieny ir lietus dar nesiliauja. Tai ar nuslūgs vanduo, kad pravažiuot? Na, laukiam dar..

Alpių kelias uždarytas visiškai. Bet kol kas rašo, kad iki sekmadienio.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 rugsėjo 2024 - 12:03

Labos,

Saintlina,nepergyvenk,kita savaite jau ir pietu Europoj atsils,ejo sleifas tokio oro,prasidejo pas mus,

Aš dėl vėsumos nepergyvenu :) mane potvyniai ir uždaryti keliai neramina. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 14, 11:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73162369" data-time="1726307963"><div><p>Labos,

Saintlina,nepergyvenk,kita savaite jau ir pietu Europoj atsils,ejo sleifas tokio oro,prasidejo pas mus,
</p></div></blockquote><p>Aš dėl vėsumos nepergyvenu smile.gif mane potvyniai ir uždaryti keliai neramina. </p>

Su masina nepergyvenk,apsisuksit ir vaziuosit kitu keliu,uzsienyje buna nukreipimai,kaip apvaziuot.Daugiau gamtios pamatysit.Be to turistinese vietose stichinius padarinius greit sutvarko.
Atsakyti

Saintlina, aš jūsų vietoj rinkčiausi kitą maršrutą tokioj situacijoj. Pvz Norvegija, pamatysit ir kalnus ir fiordų, nuostabią gamtą, mažai žmonių.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 14, 14:14)
<p>Saintlina, aš jūsų vietoj rinkčiausi kitą maršrutą tokioj situacijoj. Pvz Norvegija, pamatysit ir kalnus ir fiordų, nuostabią gamtą, mažai žmonių.</p>


kad nelabai yr kada jau persiorientuot.. yr reikalų ten su šuniu įvažiuot. Be to, ten jau gerai būtų kemperis.
Atsakyti

kad nelabai yr kada jau persiorientuot.. yr reikalų ten su šuniu įvažiuot. Be to, ten jau gerai būtų kemperis.

Tada Švedija gal variantas 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labs smile.gif
Važiuosim. Bet per kitą Čekijos pusę, kad įvažiuot į aukštutinę Austriją. Ten tokio lietaus ir potvynių nerodo. O nuo rytdienos jau turėtų pradėt rimt tas ciklonas. Paskui šils, tai tikiuosi, ir sniegas Alpėse kiek aptirps.
Atsakyti
Labos smile.gif
Bulbos nukastis, subine skauda, derlius geras ax.gif MB gerėja antradienį pas šeiministe. Kažkur tolumoje žąsų pulkas nugageno, rudeniu rytas kvepia, ant dūšios taip liūdna pasidarė unsure.gif
Saintlina viskas bus Ok, juk tu moki planuoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 15 rugsėjo 2024 - 09:27

Labos,

Saintlina gero kelio  :4u:  :wub: 

Kas gražaus yra Švedijoje  be Stokholmo?

Muka , pasiklauskit šeimistės, galima jums atostogos ar ne ? Jei akmenukas  dar yra ? Skrydis , slėgių skirtumas, kad neišporvokuotų naujo priepuolio. Jei jau sirgti tai savoj lovoj. O jei jau tokia bjauria liga tai kad iki tuliko būtų 3 žingsniai, ir šilto vandens daug ...

Mane  veikia skrydžiai ne visai taip kaip man patiktų... Ginekologė aiškino kodėl. Kas bijo , o aš laukiu, kad K su M rimtai ateitų , o ne biški čia biški ten.

Apie mezgima:

Dundaga turi magijos savo spalvose... negali atsiplėšti nuo tokio grožio. Ir gal nėra tokia kandi , kaip kita avių vilna. Mezgu gigantišką šaliką, tai kai ant kelių mezginys padėtas nepastebėjau kandimo. Pas mus karšta vakar buvo pakankamai , visai nekuteno. O aš jautri labai esu . Man kanda kai darausi pikta. Gal noriu tokios liemenės su V formos kaklu. Tais retais  kartais kai būna  šaltoka. Kokias pynes paleidus taigi būtų amžinas rūbas, visada  ant bangos . Klasika.

Naujiena, ką sekmadienio proga pas blogeres girdėjau :  kam labai plyšta kojines, reikia tose vietose klijuoti silikoną. Būna specialus. Kažkas tokio:

https://darau.lt/lt/...adams-50ml.html

Jei kokias juosteles per kulną, padą ar pirštus paleidus sako labai prailgina kojinių gyvavimą.

Kieme šimtas darbų rėkauja , o aš  noriu sekmadieniauti  :P

  

Atsakyti

PS paskutinė pastaba - tiek metų mezgiau iš vilnos ir niekad nesugalvojau , kad mezginys gali būti be mazgų  - ty jungti vėlimo būdu. NUOSTABU !!!!. Veliu adatos pagalba. Kadangi šalikas bus dryžuotas, tai labai daug galiukų tektų slėpti . Priveliu ir pirmyn. Tai greitas darbas , 20 sekundžių ir pirmyn.... 

Atsakyti

Buvom vakar svečiuose Papeje pas lietuvius, turinčius ten sodybą. Ten yra gamtos parko teritorija. Tai kaip įdomiai Latviai atkuria savo šlapžemes. Yra prileista laukinių arklių ir laukinių karvių, artimų Tauro palikuonių. Ir jų bandos laisvai ten gyvena. Sakė draugė būna, kad atsikelia ryte, pažiūri pro langą, o ten arklių banda vos ne terasoje 🤣. Prifilmave rodė, tokie pilki, nedidelio ūgio. Ir karvės tokios juodos plaukuotos 

Neužtrujs jaučiu kol iki mūsų ateis pajūriu jie. Netoli yra 

Atsakyti