Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ilgai aš ten jį stebėjau iš arti ir buvau įsitikinusi kad tikrai kolibris. Nu grynai kaip paukščiukas atrodo, elgiasi . Kol MB isgooglino kad čia toks drugys is Viduržemio jūros regiono 

Pirmąsyk aš juos pamačiau Kryme

Atsakyti

Pirmąsyk aš juos pamačiau Kryme

Aš jų niekur nemačius, nors tiek visur apkeliavus. O čia vat panosėje tiesiog, prisėdom ant suoliuko. Buvau sužavėta 

Atsakyti

Šiandien pas mus tobulas oras buvo. Toks minkštas, švelnus, biski apniuke, nedidelis vėjukas, apie 18-20 visą dieną. Įlindau dar į prūda neseniai, vanduo jau šaltokas, bet nieko, gerai atgaivino, endorfinu bomba

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 rugsėjo 2024 - 19:43

Man pas mus tvanku buvo. Nors rodė +21, bet tvanku.

Atsakyti

Man pas mus tvanku buvo. Nors rodė +21, bet tvanku.

Pas mus tai lb gaivu, prisivaiksciojom, šuo guli be pulso.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas dienas :) su nerimu seku centrinės Europos orus.. visam regione, kur ruošiamės, didžiulės liūtys. O Alpėse uždarė kelius dėl iškritusio sniego  :blink: 

Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, Pinčiukas tau kelius užkeikė  :rolleyes:  :P 

Nenorėčiau patekti į stichijos šėlsmą. 

Vakar vakare kaime gana stipriai palijo, su perkūnija. Oras diena tai tikrai aksominis buvo . Bent jau Kaune. Drėgnas ir šiltas.

Mukute, jei skaitai, kaip reikalai pas jus ? Gal jau  pabėgo akmenukas ? 

 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 14, 09:14)
<p>Labas dienas smile.gif su nerimu seku centrinės Europos orus.. visam regione, kur ruošiamės, didžiulės liūtys. O Alpėse uždarė kelius dėl iškritusio sniego  blink.gif </p>

Vakar su didžiąja bendravau per skype,aeruoste.Negalėjo išskristi iš Vienos,vis atidėjinėjo skrydį.Taip ir nesulaukiau,ar išskrido? blink.gif blink.gif Sakė lyja,lyja............. blink.gif blink.gif
Pas mus gerai palijo su griausmais. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 14, 11:38)
<p>Labas rytas,</p><p>Saintlina, Pinčiukas tau kelius užkeikė  rolleyes.gif  tongue.gif </p><p>Nenorėčiau patekti į stichijos šėlsmą. </p><p>Vakar vakare kaime gana stipriai palijo, su perkūnija. Oras diena tai tikrai aksominis buvo . Bent jau Kaune. Drėgnas ir šiltas.
</p><p>Mukute, jei skaitai, kaip reikalai pas jus ? Gal jau  pabėgo akmenukas ? 
</p><p> </p><p></p>

Neišėjo verysad.gif gal įkrito atgal, bet skauda, tempa jau pakyla iki 37 su biskiu, tai uždegimas traukiasi.
Einu bulbu kasti.
Oi labos smile.gif
Atsakyti

Muka gero bulviakasio  :4u: 

Ir kantrybės MB ... sirgti yra sunku.

Atsakyti
Labos,

Saintlina,nepergyvenk,kita savaite jau ir pietu Europoj atsils,ejo sleifas tokio oro,prasidejo pas mus,FR ir ejo zemyn.Pas mus tik nelyja,o siaip salta diena vos 17,nakti 7.
Muka,tavo MB 4u.gif 4u.gif Gaila zogaus,tiek kankinasi.O gal galima ji suskaldyt,ne MB,bet akmenuka?
Smagaus bulviakasio. ax.gif
Atsakyti