Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

><p>Aš irgi ėjau dėl auto medicininės,  tai tuo pačiu daktarė visą profilaktiką privertė. Tokia įdomybė buvo dėl tos auto, liepė registruotis pas psichiatrą, ten davė užpildyti anketą su juokingais klausimais, I kuriuos tikrai niekas neatsakinėtu tiesos, jei nori gaut tą pažymą 🤣. Pvz ar jums kartais svaigsta galva, dvejinasi akyse 😁, ar užmiegat ką nors veikdami.</p>

[/quote]
Nu užmiegu, nu... Vairuodama, pvz. unsure.gifViskas, pažymai ate cry.gif

Jei rimtai, tai buvo kartą snustelėjimas prie vairo. Gal labai trumpas, kokias 2-3 sekundes, manau, nes tik prie ašinės buvau kiek priartėjus ir prie priekyje esančios mašinos kažkiek. Bet tas atsibudimo jausmas... Nafik. Po to karto jau neeee... nepasitaikė dar.

Manau daug kam pasitaiko. Nu bet juk to neprisipažintum eidama medicinines dėl auto 😁

Atsakyti
Labas rytas,

sauletas grazus,nu bet jau kaip salta,ne tas zodis,nors sako 14 silumos.
Siandien sunus isveze mano anuke i univera,pirma is seimos is namu.Isvaziavo visa seima,kelione ilga 6 val i viena puse.Tai miego man mazai ,mintis 13 diena,penktadienis,emiau mintyse keikt univero vadovybe,kad tokia diena daro atidaryma.Ai,pensininkei ner kas veikt,tai ir nemiegu naktim.Viskas bus gerai.
Kai palyginu,kiek kartu ir del ko as lankydavausi LT pas gydytojus ir dabar cia,tai net nejuokinga jus skaitant,jauciuosi,kaip viduramziuose.Cia ismokau eit pas gydytoja tik ypatingais atvejais,nuejus kalbet tik apie viena ta liga,nes vizitas 10 min,gali nespet susakyt. biggrin.gif
Nelaukt jokiu papildomu pasiulymu,bandyt prasyt ko nori,bet tiketis neigiamo atsakymo,bet kurios ligos atveju laukt paracetamolio pasiulymo ir t.t. ir t.p.
Del medicinines,jokios cia nera.Buvo tik atvaziavus,keiciant europines teises i UK.Daugiau ne.Suejo MB 70m.tai turejo siust teises pakeist ir viskas.Gal 75 m reiks kokiu duomenu apie sveikata,o siaip gal kompais susijungia institucijos ir mato?Nezinau,bet nei del darbo,nei del teisiu nereikia.Nors pirma kart,kai keistem teises,medicinne apziura buvo mokama ir nemazai kazkur £250 ar daugiau net.Gal nuo surdzeres priklauso,nezinau.
Atsakyti

 kai paskaitau, tai pagalvoju, kad gal ir man ko reikia. Bet tai ko? Tai gal nieko...

Ir aš taip pagalvoju ir prie tokios pat išvados prieinu ))

Akims vitaminų pageriu ir kolageno. Kai prisimenu.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 09 13, 12:47)
Del medicinines,jokios cia nera.

O galėtų būt - gi kiek pinigų iš žmonių surinktų. Žiopla valdžia biggrin.gif .

Man labai keista, kad Kanadoj, Amerikoj - gal ne visur, bet kur tiktai žinau - nėra automobilių tech.apžiūrų. Nu irgi žiopliai.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 09 13, 11:02)
O galėtų būt - gi kiek pinigų iš žmonių surinktų. Žiopla valdžia biggrin.gif .

Man labai keista, kad Kanadoj, Amerikoj - gal ne visur, bet kur tiktai žinau - nėra automobilių tech.apžiūrų. Nu irgi žiopliai.

Cia yra kasmet,garazas,kuriame tu paskutini karta darei apziura,paraso priminima,be technikines negausi draudimo.Draudima perki kasmet,brangsta kasmet,o paskutini karta net visu 100 pinigu pabrango.Dar cia karta metuose,arba du,kaip nori,bet yra tam tikra suma sumoket keliu mokesti.Jis irgi auga.Priklauso nuo masinos variklio turio ir ismetamu duju emisijos,atrodo taip. biggrin.gif
Uztai NHS vadinama sveikatos sistema ir byra,kad nedaro medicininiu apziuru bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Priedas  beb13aa4-c0b5-435d-abb8-e493ee544dcc.jpg   89,69KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Man klausimas, jei 13 ir dar penktadienis kaip ten yra :

 

Kažkur skaičiau , kad raganos burti negali tokią dieną  :D  :D  :D

O kitur skaičiau , kad visos raganos sėda ant šluotų...

Atsakyti

Vaikštom su mb Palangos pušynu ir va ką pametėm skraidantį. Rimtai pamanėm jog kolibris 

https://youtu.be/TKg...?feature=shared

Atsakyti

https://youtube.com/...64HsDCSiq3zbFv1

Atsakyti

Man labai keista, kad Kanadoj, Amerikoj - gal ne visur, bet kur tiktai žinau - nėra automobilių tech.apžiūrų. Nu irgi žiopliai.

Man atrodo, Amerikoj yr, ale  auto servise tiesiog praeinamos.

Atsakyti

Vaikštom su mb Palangos pušynu ir va ką pametėm skraidantį. Rimtai pamanėm jog kolibris 

https://youtu.be/TKg...?feature=shared

Koks įdomus..

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 09 13, 18:07)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73162261" data-time="1726221724"><div><p>Man labai keista, kad Kanadoj, Amerikoj - gal ne visur, bet kur tiktai žinau - nėra automobilių tech.apžiūrų. Nu irgi žiopliai.</p></div></blockquote><p>Man atrodo, Amerikoj yr, ale  auto servise tiesiog praeinamos.</p>

Ne visose valstijose. Aš žinau 2, kuriose TIKRAI nėra. Ir TIKRAI jų yra daugiau smile.gif
Atsakyti

Koks įdomus..

Ilgai aš ten jį stebėjau iš arti ir buvau įsitikinusi kad tikrai kolibris. Nu grynai kaip paukščiukas atrodo, elgiasi . Kol MB isgooglino kad čia toks drugys is Viduržemio jūros regiono 

Atsakyti