Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Taigi daug kartu rasiau - pas vienos veisles zmones yra daug hemoglobino,choresterino ,visko tirstas kraujas.Pas kitus - nei to ,nei to - kraujas skystas.
Jokios paslapties cia nera tik fizika ir chemija.Tam kam tirstas - reikia skystinti - kam skystesnis - valio ant senatves pagaliau pasiseke.Skystint nereikia ,tirstint irgi.
Mokslu beveik visos tikejot,tai ka tikejimas nebuvo jau toks stiprus?
Dabar lekcija.
Kam tirstas kraujas reikia labiau ziuret kraujagysliu sieneliu elastinguma, tam reikia neuzsiveist mikrobiniu biofilmu ,jie taipogi buna vainikiniu kraujagysliu intimoje ,kas sukelia infarkta,beigi smegenu maitinanciu kraujagysliu intimoje,kas sukelia insulta,praradus siu kraujagysliu sandaruma.
Kai atei patariau Q10 ,paaiskejo ,kad jis sekmingai atliko darba, suarde respiratoriu organu biofilmus,svarbiausia kad reikia ta bromheksina gert ,kad praplest takus,biofilmui sekmingai apleidziant bronchu sieneles.
O biofilmui apleidziant kraujagysliu intima reikia krauja skystinanciu ir kraujagysles plecianciu .
IRBESARTAN 150 + HYDROCHLOROTIAZIDE sitas vaistas yra mano isbandytas ,jis palengvina ir inkstu darba ,kai organizmas valosi.
Na ar suprantam,as aiskinu? Neemzalio vartotojos biggrin.gif

Nelabai tu čia aiškiai parašei ką vartot. Mano pvz dar ir hemoglobinas žemas 

Atsakyti
Aninanda ,uz kokia locka as tau turiu tiksliai nurodyt? Ar as tavo bent koki tyrima maciau? Ar bent ka? Tik labai ribota anamneze is postu.Noirs dabar jau visas gydymas beveik nuotolinis.
Tiksliai - serapeptaze,bromelainas,kreonas,ashavaganda,samento,qeurcetinas,Q10,IRBESARTAN 150 + HYDROCHLOROTIAZIDE ,bromheksinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 13 rugsėjo 2024 - 08:56

Ple, tai tikrai TFC perforavęs. Užkniso.

Atsakyti
Medicininė pasibaigus – prisidirbsiu, teisėm pažymos irgi nederėtų laukti iki paskutinės minutės, bet tai kaip, KAIP prisiversti, susimotyvuoti nors užsiregistruoti pradžiai? Užsiregistrinus jau gal ir nesitraukčiau atgal – nueičiau susimokėti už kraujo spaudimo pamatavimą. Su nauja šeimiste susipažinčiau, pasikalbėtume apie priešuždegiminę mitybą biggrin.gif – gal šita jau žinos tokią.

O šiaip senukų ligos tai dar suprantamos, bet jaunimo dabar kokia prasta tiek fizinė, tiek psichinė sveikata, tai siaubas.

Altos nesuprantu, apie savo kraujo tirštumą supratimo neturiu, apie vardijamus vaistus ar papildus negirdėjus, išskyrus Q10, bet kai paskaitau, tai pagalvoju, kad gal ir man ko reikia. Bet tai ko? Tai gal nieko...
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 09 13, 10:02)
Medicininė pasibaigus – prisidirbsiu, teisėm pažymos irgi nederėtų laukti iki paskutinės minutės, bet tai kaip, KAIP prisiversti, susimotyvuoti nors užsiregistruoti pradžiai? Užsiregistrinus jau gal ir nesitraukčiau atgal – nueičiau susimokėti už kraujo spaudimo pamatavimą. Su nauja šeimiste susipažinčiau, pasikalbėtume apie priešuždegiminę mitybą  biggrin.gif – gal šita jau žinos tokią.

O šiaip senukų ligos tai dar suprantamos, bet jaunimo dabar kokia prasta tiek fizinė, tiek psichinė sveikata, tai siaubas.

Altos nesuprantu, apie savo kraujo tirštumą supratimo neturiu, apie vardijamus vaistus ar papildus negirdėjus, išskyrus Q10, bet kai paskaitau, tai pagalvoju, kad gal ir man ko reikia. Bet tai ko? Tai gal nieko...

D.T.D PENDELIO I RURA?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 13, 10:05)
D.T.D PENDELIO I RURA?

Kažin, ar padėtų biggrin.gif Nu bet nepakenktų.
Atsakyti

Medicininė pasibaigus – prisidirbsiu, teisėm pažymos irgi nederėtų laukti iki paskutinės minutės, bet tai kaip, KAIP prisiversti, susimotyvuoti nors užsiregistruoti pradžiai? Užsiregistrinus jau gal ir nesitraukčiau atgal – nueičiau susimokėti už kraujo spaudimo pamatavimą. Su nauja šeimiste susipažinčiau, pasikalbėtume apie priešuždegiminę mitybą biggrin.gif– gal šita jau žinos tokią.

O šiaip senukų ligos tai dar suprantamos, bet jaunimo dabar kokia prasta tiek fizinė, tiek psichinė sveikata, tai siaubas.

Altos nesuprantu, apie savo kraujo tirštumą supratimo neturiu, apie vardijamus vaistus ar papildus negirdėjus, išskyrus Q10, bet kai paskaitau, tai pagalvoju, kad gal ir man ko reikia. Bet tai ko? Tai gal nieko...

Aš irgi ėjau dėl auto medicininės,  tai tuo pačiu daktarė visą profilaktiką privertė. Tokia įdomybė buvo dėl tos auto, liepė registruotis pas psichiatrą, ten davė užpildyti anketą su juokingais klausimais, I kuriuos tikrai niekas neatsakinėtu tiesos, jei nori gaut tą pažymą 🤣. Pvz ar jums kartais svaigsta galva, dvejinasi akyse 😁, ar užmiegat ką nors veikdami.

Atsakyti

Geras dalykas yra PB. 

Mano MB  taip natūraliai taip gyvena. Nes pagal savo genetiką tai turėtų turėti  cholesterolio bele kiek , kraujo spaudimą aukštą ir kt. Dar svarbu blogo geno nepažadinti ...  

Mes nevalgom sėklų aliejų , grikių  ir vištos krūtinėlės.  Ir jokių produktų , kurių sudėtis daugiau negu 3. Na kokius 95 pr. taip maitinamės.  O 5pr. būna svečiai , kelionės ir tt.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 13, 09:39)
Aš irgi ėjau dėl auto medicininės,  tai tuo pačiu daktarė visą profilaktiką privertė. Tokia įdomybė buvo dėl tos auto, liepė registruotis pas psichiatrą, ten davė užpildyti anketą su juokingais klausimais, I kuriuos tikrai niekas neatsakinėtu tiesos, jei nori gaut tą pažymą 🤣. Pvz ar jums kartais svaigsta galva, dvejinasi akyse 😁, ar užmiegat ką nors veikdami.</p>

Tai dar anketą duoda užpildyti?Prieš kelis metus ėjau ir aš ir mb dėl teisių medicininę.Psichiatro akyse nematėme,registratūroje psichiatrijos skyriuje susimoki ir gauni pažymą.Seselė tik paklausia nsusikundymų neturite? blink.gif Pinigus tik renka.
Atsakyti
><p>Aš irgi ėjau dėl auto medicininės,  tai tuo pačiu daktarė visą profilaktiką privertė. Tokia įdomybė buvo dėl tos auto, liepė registruotis pas psichiatrą, ten davė užpildyti anketą su juokingais klausimais, I kuriuos tikrai niekas neatsakinėtu tiesos, jei nori gaut tą pažymą 🤣. Pvz ar jums kartais svaigsta galva, dvejinasi akyse 😁, ar užmiegat ką nors veikdami.</p>
[/quote]
Nu užmiegu, nu... Vairuodama, pvz. unsure.gif Viskas, pažymai ate cry.gif

Jei rimtai, tai buvo kartą snustelėjimas prie vairo. Gal labai trumpas, kokias 2-3 sekundes, manau, nes tik prie ašinės buvau kiek priartėjus ir prie priekyje esančios mašinos kažkiek. Bet tas atsibudimo jausmas... Nafik. Po to karto jau neeee... nepasitaikė dar.
Atsakyti

Geras dalykas yra PB. 

Mano MB  taip natūraliai taip gyvena. Nes pagal savo genetiką tai turėtų turėti  cholesterolio bele kiek , kraujo spaudimą aukštą ir kt. Dar svarbu blogo geno nepažadinti ...  

Mes nevalgom sėklų aliejų , grikių  ir vištos krūtinėlės.  Ir jokių produktų , kurių sudėtis daugiau negu 3. Na kokius 95 pr. taip maitinamės.  O 5pr. būna svečiai , kelionės ir tt.

Aš irgi natūraliai jaučiu natūraliai pb laikausi. Nevalgau niekad pusryčių, tai tarpas gaunasi 14-16 valandų visada.

Aliujus pas mus tik alyvuogių, kitoks man smirda 

Atsakyti

Tai dar anketą duoda užpildyti?Prieš kelis metus ėjau ir aš ir mb dėl teisių medicininę.Psichiatro akyse nematėme,registratūroje psichiatrijos skyriuje susimoki ir gauni pažymą.Seselė tik paklausia nsusikundymų neturite? blink.gifPinigus tik renka.

Taip, anketa su daug klausimų, gal kokių 50 ir dar konsultacija, kurios metu irgi to paties klausinėjo. 

Atsakyti