Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mes keliones planuojam abu ... 

Jei lėktuvu bilietus dažniausiai perku aš . Viešbučius dabar MB, kažkada tai darydavau aš :) Jam tenka ir darbo reikalais pakeliauti. Neturi sekretorės, tenka pačiam ir lėktuvo bilietus pirkti ir viešbučius bukinti ... Teko išmokti  :D.

Jei kur toliau važiuojam netgi abu vairuojam , pasikeisdami .

Esu keliavusi su draugėmis. Tai ten viskas būdavo moteriškai tiksliai suplanuota. MB taip nemėgsta, pasilieka vietos improvizacijai . Nakvynes tik susižiūrim...

Atsakyti

.

Esu keliavusi su draugėmis. Tai ten viskas būdavo moteriškai tiksliai suplanuota. MB taip nemėgsta, pasilieka vietos improvizacijai . Nakvynes tik susižiūrim...

aha, su draugėm pas mus irgi būna kur kas geriau suplanuota :) nakvynės užsakytos dar prieš mėnesį :) 

Atsakyti

aha, su draugėm pas mus irgi būna kur kas geriau suplanuota :) nakvynės užsakytos dar prieš mėnesį :)

Vyrai taigi palieka erdvės medžioklei :) Reikia sumedžioti kelią, objektą ar kt...

Atsakyti

Asmeniškai aš bijočiau važiuoti . 

Nebent geresnis draudimas.

aš nerimauju tik dėl to, kad važiuosim panašiai kur akys veda. Man reik katalogo su lankytinom vietom ir vaizdingais maršrutais :) Draudimas čia nepadės :)  

Atsakyti

Dėl draudimo, tikriausiai, rašė Mukai.

Atsakyti

draudimą žinia visada turime.

Pou vaistai skirti: airtal, zinnat 500mg, trichopol, tamsulotion lannacher, nimzal.

Atsakyti

Dėl draudimo, tikriausiai, rašė Mukai.

tikrai gi :)  

Atsakyti

tikrai gi :)  

Aha Mukutei rašiau  dėl draudimo ...

Saintlina Tu gali  :D  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti

Saintlina Tu gali  :D  :4u:  :wub:​ 

aha, aš savim tikiu )))) galų gale svarbiausia pasiimt šunį, dokus ir pinigus, ir toliau jau kaip nors ))

Atsakyti

Jei galiu pasidalinti patirtimi apie keliavimą automobiliu , tai pasakysiu kelis dalykus:

nelįsti su automobiliu į didelius miestus. O jei jau tenka važiuoti, tai ne piko valandomis.

neimti maisto iš Lietuvos. Lenkija tenka pravažiuoti , ten pigiau. Be to norisi visada paragauti vietinio. Ir su Lietuvos kainomis jau niekur nebėra brangu . Na gal Šveicarija tik būtų?

Žmonės taip kalba, nebuvau .

rūbų Europoje galima nusipirkti pigiau negu LT ir geresnės kokybės. Taigi reikia imti minimaliai . Jei ko trūks- nusipirksi . 

PVZ lietuviai Vieną lanko taip - skrenda į Bratislavą, sėda į traukinį, dieną apžiūri  ir atgal. Mes nebuvę... Automobiliu ir nenorėčiau važiuoti.

Atsakyti

Muka, o kas tas paskutinis, nimesulidas?

Tai  antibiotikas ir  metronidazolis užmuš bužį - padengia spektrą, tamsulosinas atpalaiduoja šlapimtakius, airtailas nuo skausmo ir uždegimo.

Svarbu, kad nepastrigtų, o čiuožtų lauk tas akmenukas.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 09 12, 08:02)
<p>draudimą žinia visada turime.</p><p>Pou vaistai skirti: airtal, zinnat 500mg, trichopol, tamsulotion lannacher, nimzal.</p>



Labos,

Muka,gal jam ant kokio motociklo bruku pravaziuot,ar kokio stovimo vibratoriaus pastovet,kad iskratyt truputi griciau ta akmeni?
Atsakyti