Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida Sąskaitą Faktūrą, ar PVM sąskaitą faktūrą ?

Atsakyti

Man atvežė SF.Įmonės yra anstpaudas,rekvizitai.Pirkėjo-tuščia.Na blogiausiu atveju mūms ,ką sumokėjau,lieka.Už darbą ,kiek padarė,nemokėsiu,kol nebus čekio.

Svarbiau kas ant jų egzemplioriaus pirkėjo vietoj yra :) 

O kada turi atvažiuot?

Atsakyti

Svarbiau kas ant jų egzemplioriaus pirkėjo vietoj yra :)

O kada turi atvažiuot?

ND  jei PVM sf. 

O jei sf ...

Atsakyti
PVM SF.
Viskas damokėjau už sunaudotas medžiagas,sutarėme už atliktus darbus,išsiskyrėme.Sakė kasos čekio aš ir negausiu,nes ne aš ėmiau medžiagas.Sakė uždės antspauduką,kad sumokėta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Rūpestis?Miegota iki pirmos,paskui klausytąsi elnio baubimo visą naktį.Bet gražu.
Vešiu siuntinį nuo ryto sūnui,vienintelis kas tikrai valgo mano pomidorus,obuolius.Rytoj grįžta iš Olandijos,sakė ten tik +13,vakar dar audra buvo.Pas mus paryčiui palijo,gal grybai pradės dygti? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Mukute kaip Tavo ligonis ? 

Ingrida,  matai kaip gerai viskas baigėsi  :4u:​  O nervinaisi .

Atsakyti

Tai ateis kada nors tas ruduo ar ne? Prognozėse vėl 25 kiek akys mato. Kitais metais atostogas teks imt nuo spalio vidurio.

Atsakyti
Labas rytas.
Apie ingridos santechnika nieko nesupratau.
Tai ivede ta centralini ar neivede?
Kaip gerai ,kad moku tokius darbus pati ,o tai kai skaitau tai lieku nesupratus ,kaip galima taip isputet(tarmiskas bambizu zodis ,reiskiantis bardaka)kai siuolaikiniai irankiai ir medziagos geri ,kiekviena boba gali susivirint dujom,elektra,plastmase ,ka tik nori. biggrin.gif
O su slapimo santechnika irgi ziuriu nekas.Cia jau reikalas rimtesnis.Bet irgi yra preaparatai ,yra viskas,palengvinti ,netik svaigieji gerimai.Na bet kaip kas maloniau.
Ingrida, del medzio deformaciju ,yra leidziamas labai didelis deformacijos procentas ,nes medis yra gyvas organizmas,net nupjautas jis gyvena,net isdziovintas.
Pas mus kazkuriais metais bulgarijoje ant sezono kazkoki netikra cementa pardavinejo masiskai,pas kaimynus tas tarpas kur tais metais cementavo ,tesiog isdulkejo , o kitu metu cementas stovi puikiai.Ir visas regionas taip.Ir nieko neirode, cementas irgi medziaga naturali eikit visi... biggrin.gif
Atsakyti

Labos,

Ligonis vėl naktį blūdijo :( vakar vakare temperatūra jau nesiekė 38, sako gerėja, bet jis kantrus labai, žemaitis.

Kelionės neleido atšaukti, na matysime kaip čia bus.

Saintlina mašina radote ar su sava važiuosite? Man tai būtų stresas...nes viskas būtų vienai, kelionės planavime ir t.t. esu paliekama viena, nes tipo tu daugiau išmanai....todėl niekur ir nekeliaujame savarankiškai  :unsure:​ 

Ingrida  :4u: 

Atsakyti

Muga, kokius vaistus jam nefrologas paskyrė be antibiotikų? Šiaip turėjo nuo akmenligės žolinius, šlapimtakių atpalaidavimui, nuo skausmo ir kartais dar pH, kad sureguliuotų.

Atsakyti

Ligonis vėl naktį blūdijo :( vakar vakare temperatūra jau nesiekė 38, sako gerėja, bet jis kantrus labai, žemaitis.

Saintlina mašina radote ar su sava važiuosite? Man tai būtų stresas...nes viskas būtų vienai, kelionės planavime ir t.t. esu paliekama viena, nes tipo tu daugiau išmanai....todėl niekur ir nekeliaujame savarankiškai  :unsure:​ 

nabagas... temperatūra turbūt pakrito nes antibiotikus gert pradėjo. Bet čia svarbiausia, kad tas akmenukas išeitų..

Su sava, jei paskutinę minutę kokio siurprizo mergelė neišmes. Stresas ir man jau, žinok. Darbe nespėju apsidirbt. Turėjo būt jau nuo šiandien išeiginės, o sėdžiu nuo septynių vėl. Dar mamą šiandien į Varėną reik vežt į Registrų centrą, vėl pusės dienos nėr.  

Planavimas - taip, irgi ant manęs. Mergelė nedraugauja su bukingu, žemėlapiais, turistinių maršrutų paieškom. Jis va sėdi autopliuse ir ieško patogaus miniveno ))) o surast kur važiuot, per kiek nuvažiuot, ką apvažiuot, kur nakvot - viskas man, mylimiausiai. O kada ieškot, jei aš neturiu kada net kompo normaliai atsidaryt ne darbo reikalais? 

Bet tai Austrija man pradeda patikt dar neįvažiavus (nors seniai aš ją myliu). Atsidarau didžiulį turistinį objektą - ledo urvus.  Ieškau, ar galima su šuniu. Randu - žinoma! Tik įvertinkit, kad labai daug laiptukų :) 

Atsakyti

Asmeniškai aš bijočiau važiuoti . O mano mergelė su manimi tokia tikrai nevažiuotų ... 

Na nebent geresnį draudimą? 

Mukut žinai viską pati ...

Atsakyti