Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

o kada kelionė?

Atsakyti

09.27

Atsakyti

09.27

O ką gydytojai ta tema sako?

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 09 11, 10:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73161939" data-time="1726037707"><div><p>09.27</p></div></blockquote><p>O ką gydytojai ta tema sako?</p>

Nieko lauk, gal išeis. Jeigu nekris temperatūra važiuoti į priimamajį tada bus greičiau t.y. padės išeiti.
Atsakyti

09.27

teks pritaikyt tik ką rašytas patirtis.. atplaiduojantys, vonia, skysčiai.

Atsakyti

Labos,

Urologas prirašė krūvą vaistų, antibų ir liepė laukti, akmuo. Prieš nepilnas 2 sav. darė echo priimamajame nebuvo, dabar yra. Niekad akmenų neturėjo, dabar turės. 

AA nedaeina man, turbūt ir nedaeis.

Gražios dienos.

Patys geriausi echoskopuotojai sako, kad akmenį sunku pastebėti. Kai užkiša, tada lengviau, nes aukštyn jo, susidaro šlapimo stazė (užsistovi šlapimas), inkstas padidėja. Man taip pat pernai nematė, po poros savaičių užkišo - išeidinėjo pusantro mėnesio, tragiškas laikotarpis. Šįmet taip pat daryta echo ne taip seniai, išėjo iš kito inksto, bet stipriai lengviau, nes diametras akmens mažesnis.

Jei ką, kai rimtai suriečia, skauda žvėriškai.

Kurioj šiuo metu vietoj yra akmuo ir kokio dydžio?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 09 11, 10:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73161927" data-time="1726034922"><div><p>Labos,</p><p></p><p>Urologas prirašė krūvą vaistų, antibų ir liepė laukti, akmuo. Prieš nepilnas 2 sav. darė echo priimamajame nebuvo, dabar yra. Niekad akmenų neturėjo, dabar turės. </p><p>AA nedaeina man, turbūt ir nedaeis.</p><p>Gražios dienos.</p></div></blockquote><p>Patys geriausi echoskopuotojai sako, kad akmenį sunku pastebėti. Kai užkiša, tada lengviau, nes aukštyn jo, susidaro šlapimo stazė (užsistovi šlapimas), inkstas padidėja. Man taip pat pernai nematė, po poros savaičių užkišo - išeidinėjo pusantro mėnesio, tragiškas laikotarpis. Šįmet taip pat daryta echo ne taip seniai, išėjo iš kito inksto, bet stipriai lengviau, nes diametras akmens mažesnis.</p><p>Jei ką, kai rimtai suriečia, skauda žvėriškai.</p><p>Kurioj šiuo metu vietoj yra akmuo ir kokio dydžio?</p>

Laba,
skausmingas reikalas. Sakyčiau tą akmenėlį pagimdai ir ne visai paprastai... Mukute-užuojauta taviškiui. mane dar ir pykino žiauriai. ir po "gimdymo" gal savaitę nebuvau sveiku žmogumi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 11 rugsėjo 2024 - 09:52

Pykina, kai akmuo kemša šlapimtakį arba kai intensyviai juda. Manęs šįkart nepykino, bet pernai, - Dieve padėk, visur slankiojau su maišeliu.

Dar vienas požymis, priepuolių metu pakyla kraujospūdis.

Vyrams kelias stipriai ilgesnis, moterų šlaplė palyginus trumputė.

Atsakyti

Nieko nesakė urologas nei kokioje stadijoje nei kokio dydžio.Pats padarė echo ir pasakė akmuo pajudėjo. O MB kiba paklaus....O priimamajame kaip darė echo tai išvada inkstas nepadidėjas, šlapimo stazės nėra. Nepykina jo, tik skauda ir naktim nemiega, vakarais temperatūra iki 39. Pradžioje kairėje pusėje skaudėjo, galvojau kasa, paskui skausmas nusileido žemyn, tada jau įsisodinau į mašiną ir į priimamąjį. Dievaž kaip su mažu vaiku, dar su koja nesusitvarkėm... kažką ne taip darome....

Atsakyti

Pats padarė echo ir pasakė akmuo pajudėjo. O MB kiba paklaus....O priimamajame kaip darė echo tai išvada inkstas nepadidėjas, šlapimo stazės nėra. Nepykina jo, tik skauda ir naktim nemiega, vakarais temperatūra iki 39. Pradžioje kairėje pusėje skaudėjo, galvojau kasa, paskui skausmas nusileido žemyn, tada jau įsisodinau į mašiną ir į priimamąjį. Dievaž kaip su mažu vaiku, dar su koja nesusitvarkėm... kažką ne taip darome....

jei skausmas jau pilvo apačioj, tai gal neužtruks labai?... 

Man dar yr sakę, kad gerai lipti laiptais aukštyn-žemyn. Tik kai jau suriečia, ne iki laipiojimo.

Atsakyti

Muka, jei leidžiasi skausmas žemyn, tai pajudėjo. Jei išleido namo, tuomet įsitikinęs, kad gali judėti, nes jei būtų didelis - tada reiktų skaldyti.

Įlįsk į esveikatą ir paskaityk, turėtų būti parašyta.

Mane priepuolio metu antroj ligoninėj superinė gydytoja echoskopavo, viską paaiškino, parodė atsukus. Bet nemoku pasakyt, koks skausmas man buvo važiuojant iš priimamojo, važiuojant atgal alpti pradėjau, o aš labai kantri, labai. Vyras jau norėjo kviesti greitąją kely. Bet žinojau, kad liko 4 cm kelio, kritines vietas jau praėjo, tik galvojau, kad bus greičiau (nors jis platesnis už šlapimtakį buvo). Bet jei būčiau žinojus, kad kankins pusantro mėnesio, kasdien priepuoliai po kelis kartus užeis, būčiau grįžus, kad skaldytų... Kai pamačiau koks akmuo, supratau, nes jis visas dygliuotas buvo.

Atsakyti

Net skaityt skauda 😥

Atsakyti