Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

ale rimtai.. mineralinį teks jam gert.

Petražolių arbatą  :D . O tai bjaurus gėrimas žinokit :) 

PS Mukut, taigi pas MB dar šalutinės bėdos ... ir tai gali provokuoti uždegimus. Žmogaus organizmas visuma. 

AA mamukas po operacijos labai vargo su  uždegimais. Paskui du  metus vienas daktaras tvarkė kepenis ( brangiai ) , tai ir uždegimai pasitraukė. 

Atsakyti

ale rimtai.. mineralinį teks jam gert.

jei yra polinkis į akmenis, mineralinio reikėtų vengti

Sveikos, kas nesveikos, tai linkiu pasveikti 

Atsakyti

Petražolių arbatą  :D . O tai bjaurus gėrimas žinokit :)

nu tai aišku, kad šampanas skaniau  :B​ 

Atsakyti

nu tai aišku, kad šampanas skaniau  :B​ 

Burbuliukai skatina celiulitą  :P 

Skaniausia ir sveikiausia sausą gerą raudoną vyną  :D  :D  :D 

Taurė raudono vyno ( gero ) tas pats kaip valanda sporto salėje  :B  :D  :P 

Atsakyti

Alus ir šompanas tik, kai eina akmuo šlapimtakiais. Visų pirma proškė, kad juos atpalaiduotų ir didelis kiekis skysčių, kurie veikia dar ir kaip diuretikas. Kad išlėktų su spaudimu. O bet tačiau. Jeigu akmuo stipriai didesnis nei šlapimtakių spindis, užsikš ir bus baisi bėda. Buvo man pernai, kad neišėjo, tik skaudėjo bezbožnai ir dar girta buvau. Ot.

Akmenuočiams nerekuomenduojamas mineralinis.

Gazuoti nerekomenduojami moterims.

Dusia, ne visai taip, bet galima kartais save apgauti :)

Atsakyti

Dusia, ne visai taip, bet galima kartais save apgauti :)

Taigi prijaučiantis vynui žmogus yra išradingas, randa pasiteisinimų  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Alus ir šompanas tik, kai eina akmuo šlapimtakiais. 

Gazuoti nerekomenduojami moterims.

žiūrėjau žiūrėjau.. likau nesupratus. Čia aš alų turiu gert, čto li?? :blink:

Kalbos dovaną praradau.

Atsakyti

Taurė raudono vyno ( gero ) tas pats kaip valanda sporto salėje  :B  :D  :P

einu į parduotuvę. Sportiniais tikslais. 

Atsakyti

einu į parduotuvę. Sportiniais tikslais. 

Taigi tu raudono nemyli ? :P  :rolleyes: 

Gerk šampaną. Profilaktika svarbu. Pasiteisinimas , kad akmenys nesiformuotų  :D  :D  :D 

:B 

Atsakyti

O jei rimčiau , tai Lietuvos vyrai genetiškai turi bėdų su prostata. Mačiau statistiką.

Ir sūnus labai man bumbėjo , kad tėvas privalo tikrintis. Aš jį raminau , kad lietuvio geno pas bambizus nėra daug :) Radvilas atsivežė , ir  uždaroj bendruomenėj daug metų gyveno ...

Atsakyti

Labos,

 Tik va galvoju, kiba ir man savo darbe bandyti atsifutbolinti....Negi man dabar pradėti studijuoti mediciną?

Mukute, o tu gali savo darbuotojui  suskaičiuoti metinį NPD taip , kad nereiktų mokėti ar susigrąžinti ? Ne ... Na nebent  nesirgo, neatostogovo , neturėjo kitų pajamų ir tt. 

Taigi , kad ir kaip teisingai darysi , sistema suskurta taip , kad žmogus  patampa atsakingas pats...

Ir tikrai nepamiršta pasakyti - mūsų buhalterė žiopla, priskaičiavo kažko. Čia taip, kaip reikia primokėti :) 

Aš manau, kad ir medicinoje tam buvo sukurta protokolų sistema ... ir gydo simptomą, ne visumą.  Saugu jiems taip.

Atsakyti

Siuntimas gautas pas urologą. Taip žinau, kad jo kitos bėdos su kepenų fermentais iššaukia kitus uždegimus, bet, kad gydytojai tiria, tiria ir ką niekas nieko neranda. Et...kol sveikas ir sistema sveikatos lyg dirba...o kaip susergi pamatai sistemos griuvėsius, siuntinėja viens nuo kito, lauki eilėse po 2-3 mėn. tyrimus gydytojai pameta, galų gale išeina atostogų, pavaduojančio nėra, lauki vėl mėnesį kitą ir taip nuo vasario mėn. iki dabar....taip turi būti?

Atsakyti