Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš esu virųsi šeivamedžio uogienę.MB nuvalė nuo kotelių.Panaši į mėlynių.Nepilnai sunkę-nuodingos.Dabar tai jau juodos.Aš labiau vertinu jų žiedus.
Atsakyti

Aš esu virųsi šeivamedžio uogienę.MB nuvalė nuo kotelių.Panaši į mėlynių.Nepilnai sunkę-nuodingos.Dabar tai jau juodos.Aš labiau vertinu jų žiedus.

Dėkui , žinosiu   :4u:​ 

Gal sudžiovinti tas uogas jei  spėsiu ?

Atsakyti

Paskutinė karšta diena, paskui bus šiltos.

aha, kurgi ne. Mačiau ryte prognozę savaitei. Nuo trečiadienio 26 iki galo savaitės :)

Atsakyti

Labas rytas :)

AA  MB koja lyg geriau, jau be ramento vaikšto, ale kita bėda uždegimas šlapimtakių, tyrimai parodė bakterija, priimamajame vėl buvom, išrašė furodoniną nieko jis nepadeda, jau 10 diena eina, kaip geria. Kad tik pasveiktų iki atostogų. O aš...ai viskas gerai...

Viriau padažą savaitgalį iš pomidorų, sakiau jau daugiau nevirsiu užteks, valgytojų nėra. O ką toliau daryti iš pomidorų nesumislinu, gal reiks savose sultyse sukišti, bus padažams sriuboms. 

Saintlina na va bus ramu su bulbom, aš gal kasiu kitą savaitgalį, nes paskui kelionė ir t.t. 

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
Екстракт от Херниария (Herniaria glabra)
Екстракт от Калина (Viburnum opulus)
Екстракт от Американска червена боровинка (Vaccinium macrocarpon)
reikia tokios sudeties vaistu ,as jau neberasau cia jokiu brandu pavadinimu .Dar gerai demir bozan preaparatas .
Atsakyti

Viriau padažą savaitgalį iš pomidorų, sakiau jau daugiau nevirsiu užteks, valgytojų nėra. O ką toliau daryti iš pomidorų nesumislinu, gal reiks savose sultyse sukišti, bus padažams sriuboms. 

Saintlina na va bus ramu su bulbom, aš gal kasiu kitą savaitgalį, nes paskui kelionė ir t.t. 

aš praktiškai visus pomidorus sukonservavau savo sultyse. Vienus cielus, kitus sublenderiavau. Dvi partijas tik padažo padariau. Tie savo sultyse eina visur. Bet jau kitais metais dešimties pomidorų užteks. Visas sandėliukas jau stiklainių prištabeliuotas. 

Aha, su bulbom ramiausia tai mamikei )) 

Šį savaitgalį aš jau sau darbų kaime nenumačius. Reikia atostogoms kažkaip pasiruošt. Peržiūrėt, gal ką nusipirkt reik kelionei.  Daiktus susidėt. Aš jau nutariau, kad užsidėsim stogo bagažinę ir važiuosim su mano mašina. Šiandien ryte žiūriu - mergelė skelbimus peržiūrinėja, kemperio arba didelės mašinos pirkt ieško )))

Atsakyti
Daug daiktu telpa wv buse ,jis geriausias ,kad ir senas
Atsakyti

Daug daiktu telpa wv buse ,jis geriausias ,kad ir senas

bet aš pagalvojau, kad nereikia tiek daug tų daiktų. Na, nusipirksim ten jei ko trūks. Europos vidurys, ne kažkoks užkampis, parduotuvių jau tikrai bus.

Atsakyti
Ne tame esme.Tokiame buse galima pamiegot visai komfortiskai jei kas.
Atsakyti

Mane net MB pagyrė, kad su  agurkais ir pomidorais šiemet protingai ... Nereikia žudytis  konservuojant .

Užaugau gal jau ?  :D 

Saintlina, tiek daug daiktų imant?

Aš jau išmokusi. Dažnai skrendam tai su rankinio bagažo kuprinuke   4-5 dienom puikiai.

Pagal mane jokių naujų rūbų ar batų į kelionę. Spaus, grauš , trins. Viskas turi būti "prinešiota".

Mukut  :4u:​ 

Atsakyti

Saintlina, pas jus šeimoj visi su polėkiu, tik skirtingu :)

Muka, man patinka Urinal acut arba Canephron intens. Gali taviškis gerti kažkurį (šiuo atveju gal pirmasis geriau) šalia paskirto gydymo. Ir daug skysčių reik vartoti.

Atsakyti

Saintlina, tiek daug daiktų imant?

Aš jau išmokusi. Dažnai skrendam tai su rankinio bagažo kuprinuke   4-5 dienom puikiai.

na, jei susidėliosiu taip, kad pasiekt nakvynės taškus laiku, tai nereiks tiek to bagažo. Bet kuprinukės vistiek neužteks. 

Mergelė kaip AA galvoja - o jeigu prireiks nakvot mašinoj??

Atsakyti