Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, aš palieku paukštukams gudobelę. 

Širdžiai gerai , gudobelės lašai pirmi vaistai  ?

Atsakyti

Issipirkom dviem,po to matysim.
Labas rytas.
Lyja😄😭Jau net nebejuokinga.

Luety pas jus autonominis šildymas. Pasijungei ir smagiai mezgi .

Mes kažkada buvom Bretanėje birželio mėn. antroje pusėje . Lyja arba lyja. Nuomavom namą, buvo židinys. Šeimininkai parodė kur malkos ir liepė būtinai pasikurti vakarais. Nes drėgmė. Keliaujant Suomijoje, Norvegijoje būna krosnelės. Ar šildytuvas. Netgi Latvijos geresniuose kempingo nameliuose. Jūra , drėgmė... bet valandą pasijungi ir kitoks jausmas būti viduje.

Atsakyti
Vakar brolis ir priviliojo zidiniu uzkurtu.Sako ateikit sonu pacilint,uzkursiu zidini... biggrin.gif biggrin.gif taip smagu buvo,o dar vynas,keliu rusiu suris...kaifas.Zadejau likt,su sune kartu prie zidinio miegot,bet MB sugedino,sako voliosies,kaip bomzas,tai istempe namo. biggrin.gif
Galim paleist siluma,zinoma,bet kada,nu bet vis dar laukiam malonesniu dienu,gal dar bus.Siulau MB isijungt,sako baik tu,atidarysim langus,tuoj atsils.Bet prognoze 15-16,audra,perkunija,zodziu lauksiu,kol MB susals.
vartotojo įkelta nuotrauka
Va koks grazus dangus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 rugsėjo 2024 - 11:23
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 08, 10:31)
<p>Ingrida, aš palieku paukštukams gudobelę. </p><p>Širdžiai gerai , gudobelės lašai pirmi vaistai  ?</p>

Tai va ir galvoju,gal užpiltinę pasidaryti? ax.gif
Atsakyti

Tai va ir galvoju,gal užpiltinę pasidaryti? ax.gif

Pas mane dar uogos nesunokę. Viena kita raudona tik.

Atsakyti

Va koks grazus dangus

Tipiškas angliškas dangus :) Kaip visose knygose rašo ir kiek buvus, tiek tokį mačius....

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 08, 11:51)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Pas mane dar uogos nesunokę. Viena kita raudona tik.</p>

Jau prieš kelias dienas buvo pilnai sunokę.Bijau,kad nebūtų jau pernokę.
Geltonas avietes džiovinu "cielas"kažkaip gaila kol kas į pastiles dėti.Man jos ir valgyti labai skanu,raudonos man per rūgščios.
Atsakyti
Nu jpklmn,kaip puslapis istemptas ir nebezinau,kaip pataisyt.Visada 640 px budavo gerai
Dusia,ne visada toks dangus,as tai jau tikrai zinau per 22 metus,koks budavo.Cia pries lietu toks dangus,o siaip buna visoks,cia tik paskutine savaite vis kyla tokie debesai ir lyja.
Sutvarkiau,liuks dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 08 rugsėjo 2024 - 12:25
labas rytas mielosios
Cia provinciales - as ir kavasucitrina temoje
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

ingrida, nebūtina daryt, nes taip vartosi ir alkoholį. Puikiausiai tinka džiovinti gudobelės vaisiai. Pasiskaityk apie ją - tau išties ji tinkama. Ir Luety.

Daugeliui ji tinka :)

Čia taip paprastai aprašyta

Gardus širdies vaistas – gudobelė – gesina gaisrus organizme ir gelbsti nuo plaukų slinkimo - LRT

Atsakyti

Ingrida net ėjau patikrinti , mano gudobelė tikrai dar neprinokusi. 

Pou alkoholis  irgi vaistas. Gerai  :D , saikingomis dozėmis. Geriau negu pročkelės.  Sodindama negalvojau , kad ji tokia medinga. Kai žydi tai net gaudžia medis. Spjauna mano mergos net į rapso viliones.

Turiu šeivamedžio uogų šiemet. Paukščiai dar nerado ...  Peršalimo ligom nesergam tai nežinau ar rankos prieis kokio sirupo išvirti ? O ką daugiau su jomis daryti nesugalvoju . Kiek žinau termiškai neapdorotos nuodingos . 

Noriu dar šlapių prieskonių šiandien pasigaminti, susimalti . Nes labai gražių žolių darže yra. Baziliko , petražolių . Vaikai irgi juos labai myli ir kaulina. Vadinasi reikia nemenkai pasimalti . 

Paskutinė karšta diena, paskui bus šiltos.

Rimto lietaus mano kaime nežada. Morkos ežioj suvys :) 2 mm tai katino ašaros.

Gražios ir darbingos dienos  :wub:​ 

Atsakyti