Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kodėl?
Suplotasnukiai ir šiaip problematiški šunys, turi ligų. O čia dar be kailio. Reiks tept kremu nuo saulės, saugot nuo skersvėjų ir pan.  Visokie nauji veislių paturbinimai - paprastai lauk ligų.. O.kodėl be kailio nori? Jūsiškis gi su kailiu. Sukelia kokių kontraindikacijų? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 rugsėjo 2024 - 22:54
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus šiandien miesto gimtadienis.Norėčiau praeiti mugę. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Mukute ,kaip jus begyvenat ,kaip kojeles?
Atsakyti

Suplotasnukiai ir šiaip problematiški šunys, turi ligų. O čia dar be kailio. Reiks tept kremu nuo saulės, saugot nuo skersvėjų ir pan.  Visokie nauji veislių paturbinimai - paprastai lauk ligų.. O.kodėl be kailio nori? Jūsiškis gi su kailiu. Sukelia kokių kontraindikacijų? 

Aš alergiška biski šunims. Plaukai dirgina. Tad turiu kruopščiai valyt skalbti viską, kur būna šuo. O jis gi visur ir visada šalia. Tai plikas būtų didelis palengvinimas kasdienybėje. Dėl šalčio ar karščio nematau problemos, yra rūbai sunims. Mes saviškį irgi lb dažnai rengiam, jis bijo šalčio 

Atsakyti

O man labai nepatinka beplaukiai šunys ir katinai. Pasityčiojimas iš gamtos. Atrodo labai suluošinti.

Ingridėl baigei megztuką sesei? 

MB su kate nutarę dar savaitę kaime likti... aš jau važiuosiu keliom dienom Kaunan.  Visai pasiilgau civilizacijos.  Tik kamščiai užknisa.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 07, 08:44)
<p>O man labai nepatinka beplaukiai šunys ir katinai. Pasityčiojimas iš gamtos. Atrodo labai suluošinti.</p><p>Ingridėl baigei megztuką sesei? 

Neskubu,iki mėnesio galo.Liko rankovės. mirksiukas.gif Vakare tiek nusiduodu,nieko nesinori,sėdžiu ir filmą žiūriu. ax.gif
Tikiuosi mugėje vilnonių siūlų gauti? ax.gif
Kaip anksti temsta.
Jau ir kitą savaitę nebe rodo lietaus.
Atsakyti

Ingrida pabandyk latvišką avių vilna Dundaga . Labai jau visi ją giria, kas myli natūralią vilną. Pas jus tikrai bus  iš Latvijos prekybininkų ,  nes arti .

Netgi aš galvoju , kad reikėtų man žiemai liemenės, jei į kaimą norėsiu atvažiuoti . 

Atsakyti

Aš alergiška biski šunims. Plaukai dirgina. Tad turiu kruopščiai valyt skalbti viską, kur būna šuo. O jis gi visur ir visada šalia. Tai plikas būtų didelis palengvinimas kasdienybėje.

Kiek aš skaičiau, alergiją sukelia ne kailis, o seilės, pleiskanos ir kažkas dar. Hipoalerginiai šunys skaitosi pudeliai, šnauceriai. Jie nesišeria. Prie hipoalerginių dar būtų bišonai, jorkai, ši tzu. Tai nebūtinai tau pliko šuns reiktų ieškotis.

Atsakyti

O man labai nepatinka beplaukiai šunys ir katinai. Pasityčiojimas iš gamtos. Atrodo labai suluošinti.

Man ne tai kad nepatinka, bet aš tokio nenorėčiau. Man katė turi būt su puošniu kailiu. O šuo tai tiesiog turi būt kolis ir joks kitoks )

Atsakyti

Psio, bulbos nukastos. Bus ramu.

Atsakyti

Psio, bulbos nukastos. Bus ramu.

Tai reikia cepelinių arba kugelio :) Kad  užskaityti.

Kažkaip bulviakasį pamenu vėsų...

Atsakyti

Kiek aš skaičiau, alergiją sukelia ne kailis, o seilės, pleiskanos ir kažkas dar. Hipoalerginiai šunys skaitosi pudeliai, šnauceriai. Jie nesišeria. Prie hipoalerginių dar būtų bišonai, jorkai, ši tzu. Tai nebūtinai tau pliko šuns reiktų ieškotis.

Daugiausia kailis sukelia, plaukai visur dirgina nosį, akis. Iš patirties sakau. Galvoju ir apie pudeli mažą, ar jorka. Bet jų kailis itin daug priežiūros reikalauja, o aš tinginė esu tuo klausimu 

Atsakyti