Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai nors tu prisimeni tuos laikus,kai 20 metu buvo gili senatve, o 30 geriatrija biggrin.gif
Atsakyti

Amadėja, o kaip taviškiui daba mokykloj? Yr problemų su tais aktyviais?
Tai jis 2 d.namie sėdi, užkilo temperatūra beveik 40 😁 Iki tol lyg nieko rimto nenutiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 06 rugsėjo 2024 - 15:00

Ne visu gyvenimas idealus, ne visiems pasiseka.Ir velgi ,ne visi vienodo gylio emociju ir informacijos imtuvus turi. Per ta atvira zaidzda ne tik emocijos ateina, ateina ir zinios,mokymosi sugebejimai,susigaudymas situacijose ir prisitaikymas prie aplinkybiu.Negali ten sieto uzdet.O uzdejus ribotuvus ,ribojasi viskas.
Svarbiausia kiek imanoma vengti situaciju ,zmoniu ,bet yra gimine ,seima,vaikai.Kad ir kiek atsiriboji,visai gi negali.

Ne ribot priėmimą reikia, o kažkaip sugebėt nesisksudint. 

Pačiai tas sekasi kaip.kada. artimos aplinkos nuotaikoms esu itin imli, atsiribot nemoku gal, kad man realiai svarbu.

Atsakyti
Taigi tu priemoniu skausmui mazint - nors vezimais vezk.
Problema tai kad prie ju staigiai priprantama.
Tai ir ieskau ,gal yra kas prie ko nepriprantama,nuo to papildo cortisol support ,tikrai kazkaip nepikta,skauda siela tai kaip kada, bet buitinese situacijose tikrai padeda,lengva viska nuleist juokais.
Problema ta,kad tas kas tokiu giliu sluoksniu neturi ,tu giliuju visai nesupranta, gilieji juos nervuoja,o kol gilusis nesusigaudo, tai dar karta buna iskaudintas biggrin.gif
Atsakyti

Tai ne Vilniuje gyvenam, o ir į geresnes mieste pakliūti didelis iššūkis jau nekalbant apie važinėjimą...

Ko dėl vaikų nepadarysi . Čia kiekvienas nusistato savo prioritetus , kam išleidžiami pinigai .

Atsakyti

Ko dėl vaikų nepadarysi . Čia kiekvienas nusistato savo prioritetus , kam išleidžiami pinigai .
Ne tik prioritetų klausimas.

Mano atveju l.daug niuansų atsirastų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 06 rugsėjo 2024 - 15:30

Taigi tu priemoniu skausmui mazint - nors vezimais vezk.
Problema tai kad prie ju staigiai priprantama.
Tai ir ieskau ,gal yra kas prie ko nepriprantama,nuo to papildo cortisol support ,tikrai kazkaip nepikta,skauda siela tai kaip kada, bet buitinese situacijose tikrai padeda,lengva viska nuleist juokais.
Problema ta,kad tas kas tokiu giliu sluoksniu neturi ,tu giliuju visai nesupranta, gilieji juos nervuoja,o kol gilusis nesusigaudo, tai dar karta buna iskaudintas biggrin.gif

Labai neblogai suprantu 🙃

Atsakyti

 

Kelione visada stresina,kokia ji bebutu.
Dusia tu cia apie babininius,ne apie dundaga?
Paziurejau pg tavo nuoroda,tikrai yra uk dundagos delyveriu,pirksiu,kai grysiu is atostogu,reikia isbandyt.Kainos normalios.

 

Kelionės yra nuotykis . Kaip vaikystėje. O vaiku būti taigi smagu   :wub:

Dundagos dar nepasimezgiau , nebuvo kada.  Pasibandžiau vakar baltą babinukę, kurią rodžiau . 5. 4,5 ir 4 nr virbalais. Nemelavo pardavėja , 5 geriausias. Bet pasimato tik po skalbimo. Mezgant atrodo , kad 4 Nr  geriau, išskalbus viskas pasikeičia . Paleidžia pūką ir tt.  Nr 4 jau "sukaltas" . O 5 minkštas ir švelnus .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 rugsėjo 2024 - 16:04

Radau savo svajonių šunį 🤣. Mažas ir be kailio sukeliamų kontraindikaciju


Pridėta:

Atsakyti

Anidanda, man atrodo, kad čia problemų krūva, o ne svajonių šuo...

Atsakyti

Ko dėl vaikų nepadarysi . Čia kiekvienas nusistato savo prioritetus , kam išleidžiami pinigai .

Dusiuk, į geresnes gimnazijas yra konkursai. Jeigu vaikas nepraeina, nieko nepadarysi..

Atsakyti

Anidanda, man atrodo, kad čia problemų krūva, o ne svajonių šuo...

Kodėl?

Atsakyti