Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labos,

Ingrida, kaip Tavo santechnikas ? Baigė jau darbus ar teks ieškoti kito ?

Luety , labai daug streso dėl kelionės ? Man rodos jei važiuoti ten kur jau daug kartų buvai tai visai jokio streso  :)   Na tas pats kaip man į Latviją. Ar Čekiją. Net už kelionę nesiskaito . Latvija tai tas pats kaip Lietuva. Beveik gimtinė  :D  :P

Pasimezgiau mėginuką iš naujų Rygoj pirktų siūlų, daėjo rankos. Apsikačiavau išskalbus. Žavi mane tiek babininiai siūlai , nerealiai geras kainos ir kokybės santykis ...

Saintlina gero bulviakasio  :4u: . Mamai spaudimas kyla, nes kaimynai aplenkė  su bulvių kasimu  :rolleyes:

Gražaus ir darbingo penktadienio . 
Aš jau krūvą reikalų sutvarkiau  nuo ankstyvo ryto ir dar daug laukia...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 rugsėjo 2024 - 09:52
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 06, 09:51)
<p>Labos,</p>
<p>Ingrida, kaip Tavo santechnikas ? Baigė jau darbus ar teks ieškoti kito ?</p>


Vakar taip ir neatvažiavo,paskambinus,pažadėjo šiandien po pietų.Jaučia širdis teks ieškotis kitų.Turiu du variantus,jei ką. ax.gif Įmonė neprasidės su mūmis mažiukais,taip ir vargstame. ax.gif
PaS MUS ŠIANDIEN KELIUKĄ PABAIGIA TVARKYTI,VEŽA ŽVYRĄ,LYGINA.nEGALI SKŪSTIS VALDŽIA,RŪPINASI,KELIAIS NAMAIS. mirksiukas.gif
Dusia ačiū už klemalius,nemaži jau krūmai,atsisiunčiau dar ir baltą,gaivaliojasi,bet prigijo.Puo,ačiū už čiaudulinę kraujažolę,žydi ištisai. wub.gif
Vakar visą dieną ruošiau žemę,sodinausi krūmus.Tris veigėles baltas susodinau,užsodinau nuotekas raudonlapiais pūsleniais,man jie patinka,dabar 7 turiu.Užsisakiau pas Sandrą 5 senovines rožes,kvepiančias. wub.gif
Atsakyti

Sveikutės!

Ingrida, ir man jos patinka. Tik sode pagalvojau, kaip jos dauginasi? Man atsiuntė tai sodinuką, tik nežinau, iš sėklų ar tiesiog atskėlė.

Sainltina, man lygiai tokia pat mintis kaip ir Dusiai, mamikei pakilo kraujospūdis ir pulsas, nes ne pirma nusikasė tas bulves :) Močiutei taip pat tas svarbu buvo. Kad tik kas nepagalvotų, kad tinginė, - turėjo viskas būt geriausia, gražiausia, sparčiausia ir t.t.

Luety, bet gi viskas bus super! Puiki kelionė nusimato.

Atsakyti

Amadėja, matyt, įtraukusis ugdymas tai vadinasi. Ir ša. Nesvarbu, kad tipo nediskriminuojant 1-2, diskriminuojami visi likę, o lėtieji ypač. Dėkoti žinai kam. O mano neįtraukiojo ugdymo laikais... Kas nepajėgė mokytis - į pagalbinę mokyklą, kas nevaldomas chuliganas - į nepilnamečių pataisos namus. Ir tai su likusiais dar visko buvo. Bet ajajai, kaip buvo žiauriai neįtrauku blink.gif
Blogai, kad negalima dabar taip. Suma sumarum kenčia mokslų kokybė visiems...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 06 rugsėjo 2024 - 10:58
QUOTE(Pou @ 2024 09 06, 10:15)
<p>Sveikutės!</p><p></p><p>Ingrida, ir man jos patinka. Tik sode pagalvojau, kaip jos dauginasi? Man atsiuntė tai sodinuką, tik nežinau, iš sėklų ar tiesiog atskėlė.</p><p></p>

Kad jos plečiasi puikiai.Man atsiuntė per karščius,dar į miesto paštomatą,kol pasiėmiau,gaivaliojosi,bet prigijo ir matau puikiai plečiasi.
Ir aš pradėjau pomidorus varyti į padažą. mirksiukas.gif
Atsakyti

Galėčiau plėstis ir plėstis. Bet gi gal patylėsiu. Juk taip patogu visus sukišti "pagalbines mokyklas", ane?

Matai, turiu pvz, vienas iš dvynių dičkio broliukų autistukas ir soec.darželis buvo idealus sptebdimas visiems. Vaikas pagaliau eina į jį be dramų, nes jam ten geriau.

Atsakyti

O tai Vilniuje nėra daugiau gimnazijų ?
Tai ne Vilniuje gyvenam, o ir į geresnes mieste pakliūti didelis iššūkis jau nekalbant apie važinėjimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 06 rugsėjo 2024 - 10:40

Visus? Nu bet ir sugalvok taip biggrin.gif
Ir aš galėčiau plėstis. Tik aišku, ne apie visus. Bet patylėsiu ir toliau tylėsiu.

O Amadėja dar gali į privačią leist, ten, girdėjau, įtraukumo nėra.

Iš kur paimt man pinigų tiek? 😃

Čia nekalbant apie važinėjimą.

Atsakyti

Kava, abejoju, kad tie, kurie tyčiojasi, nesugeba mokintis. Gimnazijoje, kurioje jie jau buvo mokiniai iki tik nuo šių mokslo metų įsigaliojusios naujos nuostatos dėl įtraukiojo ugdymo, kur Amadėjos berniukas yra naujokas, o jie ne. Bet jo, juk reikia primesti apie įtraukųjį ugdymą net tokioj situacijoj, tiesa?

Mano Sūnus mokėsi ir privačioje mokykloje, kurioje buvo įtraukusis ugdymas ir vyko be jokio parėdymo. Jei išties pedagogai yra iš pašaukimo, įtraukusis ugdymas vyksta visur.

Šiaip tue bernai tiesiog tokie labai šūūūūstri, tėvai tokie pat, plius klasėj 30 mokinių. Ten greičiausiai ne spec.poreikių klausimas ir aš ne visai tai turėjau minty. Tiesiog kaip besielgtų vaikas, jo neįmanoma iš mokyklos išmesti, jaučiasi jie visagaliai, nes niekas nieko padaryti negali. Ir netgi, kai įveliami į aibes tie vaikučiai, kuriuos integruoja į visuomenę pagrindiniais dmuikais groja visokie "banditėliai".

Atsakyti

Ui, o manęs kiek darbo iki atostogų laukia 😮 išvažiuosiu tai iki galo mėnesio, viską pasidaryt reik. 

Ir su atostogom visokių klaustukų daugiau nei atsakymų. Važiuosim su mašina. Ale va su kokia?  Gerai būtų mažas kemperis, ale nerandam laisvų. Su dideliu neįvažiuosi į miestukus. Čia aš apie Austriją svaigstu. Su savo važiuot - reik labai atidžiai planuotis, kad spėt į užbukintus viešbučius. Be to, nedidukė mano, daiktų minimaliai tilps. Aišku, galima stogo bagažinę dėt. Vienžo, rūpesčiai kelioniniai :) 

Atsakyti

Amadėja, o kaip taviškiui daba mokykloj? Yr problemų su tais aktyviais?

Atsakyti