Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labs :) kad ir kiek matyčiau kardelių ar astrų - ne ruduo lauke ir psio!

Atsakyti

Labs :) kad ir kiek matyčiau kardelių ar astrų - ne ruduo lauke ir psio!

 

Apie tave daina :

... nieko nėr geriau už darganotą orą ...

https://www.youtube....h?v=-HBx5yKW_G0

 

???

:wub:  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 rugsėjo 2024 - 11:53

Ne, nu saulėtas oras man irgi patinka. Kai žemiau +12 ))

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 09 05, 07:32)
<p>Imu jurginų. Labai jau gražūs, dėkui Ingrida  wub.gif. </p><p>Luety man labai patinka pliažai be smėlio. Namai švaresni. Gultas ir maudymosi batai gelbėja. Truputi pavydžiu  4u.gif  wub.gif </p><p></p>



Laba diena,

visa nakty lijo,lyja ir dabar,tamsu,sviesos reikia,musa per sveikata,per psichika fui toks oras.
Muka,klausei kada vaziuojam.Rugsejo 29-spalio 13 d.d.
Apartamentai antras aukstas 400m nuo juros.Tai yra musu mylimiausios Oropesos kita miesto dalis,kuri mums nepatinka,bet uzbookint ten gerus apartamentus kainuoja vos ne 4x brangiau,nes ten pats geriausias pliazas.Platus,smeletas,salia centras,o toj daly tik dvi maisto pardes,dideles ir kinieciu parde,kur visko yra ir pliazas zvyruotas,zolynuotas.Turim mudu tuos pliazo cepcius,cia be ju i jura neibrisi,pas mus gi akmuo.Nuvaziuosim ir i geraji pliaza,eina autobusai.
Pasiziuriu siandien,musu europines sveikatos korteles pasibaigs spalio 18.Nu dar galios musu atostogu metu,aciu die.Pratest neimanoma,nes jos isduotos,kai UK dar buvo EU sodetyje,tai dabar reikejo uzsakyt naujas.Kada jas naujas atsius,nezinau.Nu nesvarbu,svarbu,kad tos dar galios.
Tai va,ryte tokie surmuliai,man nemalonus.Kai reikia tvarkyt kokius popierius,MB i krumus,viskas ant mano galvos,nes mano anglu kalba nepalyginamai geresne.Jis mokesi mokykloj vokieciu,tai jam buvo cia sunku persiverts i tarimus.Zino,kaip rasosi zodziai,visada jo klausiu,jei reikia,atsako be klaidu(patikrinta),bet tarimas ne kas.Viska supranta,gali skaityt ir daug supranta,bet jau su popieriais jis ne,geriau virtuvej pietus verda. ax.gif ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 05 rugsėjo 2024 - 13:05

Luety, bus geros atostogos :super:

Bet tai Oropesoj +23 tuo metu kai pas mus +29 😮 kažkas kažkur kažką supainiojo..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 rugsėjo 2024 - 14:12

Tvarkėm dantis snd šuniui. 210€ palikom 😱. Tris iltis išrovė nabagui ir beveik visus likusius priekinius. Tai db juokingai atrodo, nieks jo nebebijos 🤣

Atsakyti

Tvarkėm dantis snd šuniui. 210€ palikom 😱. Tris iltis išrovė nabagui ir beveik visus likusius priekinius. Tai db juokingai atrodo, nieks jo nebebijos 🤣
Mažosios veislės turi bėdų su dantukais, deja..  Kainos ir pas mus panašios.

O kiek jam metų?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 rugsėjo 2024 - 20:55

Mažosios veislės turi bėdų su dantukais, deja..  Kainos ir pas mus panašios. O kiek jam metų?
7. Jau 2 kartus tvarkem. Dar kartą pernai atsisakė tvarkyt dėl kepenų fermentų. Nes jau seniai reikėjo 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 rugsėjo 2024 - 21:03
QUOTE(saintlina @ 2024 09 05, 12:59)
<p>Luety, bus geros atostogos thumbup.gif</p>
<p>Bet tai Oropesoj +23 tuo metu kai pas mus +29 😮 kažkas kažkur kažką supainiojo..</p>



Gal tik siandien 23,siaip ziurejau menesio prognoze 28-29
Nee,paziurejau menesio prognoze,tai nakti 23,o siaip nuo 26-29.Nu man tiek daug nereikia,man ir 23 gana,ten kitokia siluma ir saule kitokia.
Tai atlijo pas mus,kaip uz tevyne,visa diena.Musu gatvej keicia kai kurias lempas i G% lempas,tiek skuba,kad net dirbo per lietu non stop.
Ziuriu prognoze,pas mus ir ryt lietus ir sekmadieni,zodziu gryzo depresinis oras atgal.
Atsakyti

 

Gal tik siandien 23,siaip ziurejau menesio prognoze 28-29 Ziuriu prognoze,pas mus ir ryt lietus ir sekmadieni,zodziu gryzo depresinis oras atgal.
Tai atsišildysi ))) Pas mus nors naktim  šiuo metu atvėsta, yra kada atsigaut. Šian kaime +10. Dieną aišku kepins. O jau lietaua kaip trūksta... net avietės džiūsta..vietoj didelių sultingų uogų beliko susitraukusios mažos uogytės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 rugsėjo 2024 - 05:55

7. Jau 2 kartus tvarkem. 
Jaunuolis dar :)  kadangi jis pats nelabai supras, kad dantų trūksta, gąsdins visus kaip gąsdinęs :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 rugsėjo 2024 - 06:05

O manęs šian-ryt bulviakasis laukia. Mamikei mirtinai reikia kast. Ir nesvarbu, kad užkilęs spaudimas ir pulsas.  Gvalt reikia kuo greičiau. Nes kaimynė jau  nusikasė.

Atsakyti