Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Protu nepaaiškinamas nemeilės priepuolis. 

Buvę kolegos tikrai manęs ilgisi. Bet čia ne apie tai.

Atsakyti

Dusia, maniškiui 20 metų ir žinai mūsų problemas pabaigoj, bet nežinai viso pradžios kelio. Mokykla neaktualu, todėl ir sakau, kad nesivelsiu į šitą temą taip pat. Bet yra ten reikalų, tikrai yra. Muka, kitose šalyse vaikai neizoliuojami, nuo mažumės eina visi greta. Kai vaiką su spec. poreikiais įmeti į katilą, kai į jį žiūrį kaip į kitokį, turim rezultatą tokį, kokį turim. Kai ne postsovietinėse jie visuomet buvo drauge, tai problemos ir nėra, tik išskirtiniais atvejais. Ir baigiam - mes to neišspręsim. Bet nuostatas galvoje galime pakeisti. Nes tokių vaikų daugėja, - izoliuosim ir toliau? Visuomenė stipri tada, kai ji geba priimti ir padėti labiausiai socialiai pažeidžiamiems.

Muka, nei sekasi, nei nesiseka - viskas asmenybėse. Rudenį mane jau laidojo kai kurie, kol kas išsikapsčiau.

Atsakyti

Dusia, nemeilės objektai keičiasi, pastebėjai? Graži diena, tuo ir pasidžiaukim. Praeis audra, praeis ir nemeilė arba praeis, kai atsiras kitas nemeilės objektas.

Atsakyti
Taigi stock rotation(turbut verciasi kaip vienu produktu pakeitimas kitais,bet cia ne visai tiksliai) biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, tavo foto - rudenėlis.

Rotation ar ne rotation, čia niekas nenori būti puldinėjimas ir prakeikinėjamas.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 09 05, 07:33)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Ingrida, tavo foto - rudenėlis.</p><p></p><p>Rotation

O dar ne?Kalendoriuje taip,už lango-ne. ax.gif
Labai gražūs šiemet jurginai. ax.gif
Atsakyti

Imu jurginų. Labai jau gražūs, dėkui Ingrida  :wub:

Luety man labai patinka pliažai be smėlio. Namai švaresni. Gultas ir maudymosi batai gelbėja. Truputi pavydžiu  :4u:  :wub: 

Atsakyti

Ingrida, man jurginai, astros (astrai) ir kardeliai - ankstyvo rudens, o chrizantemos - vėlyvo rudens gėlės :)

Sode 7 vėlyviai išlindę gražiai pievoje. Pavasarį ten porą narcizų iškelia galvas, rudeniop - vėlyviai. Gražu :)

Atsakyti

Labas rytas,

Nukoviau vakar kardelių po 0.09 cnt  :nail: tai dabar sėdžiu darbe ir atsižiūrėti negaliu  :ax: 

O man maudymosi batai nepatinka, niekaip neprisipratinau aš jų, tai ieškome viešbučio arba, kad pliažas smėlis, arba yra nulipimas geras. 

Gražios dienos :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Na smagiausia maudytis nuo molo... bet reikia mokėti plaukti. Labiausia maudymosi batų reikia Kroatijos pliažiuose, ten daug ežių.

Muka , jums trobą tvarko per atostogas... kai pačiam nereikia smėlio valyti tai dzin koks tas pliažas.

Kardeliai gražu tik vazoj.

Atsakyti

aha tvarko :) ir man tik vazoje gražu auginti ne :)

Atsakyti