Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

nieko sau  :blink:  

Mama su draugais atvarė ir pavarė. Buvom pakraupe

Atsakyti

Mama su draugais atvarė ir pavarė. Buvom pakraupe

Senesnės kartos žmonės juk taip ir supranta, kad kiekvienas daiktas, gyvūnas turi savo paskirtį. Amūrų paskirtį sumaišė, nes ji jums viena, o jiems kita :) Nepyk. Ne vandalai, nesusipratėliai, greičiau :)

Atsakyti

Senesnės kartos žmonės juk taip ir supranta, kad kiekvienas daiktas, gyvūnas turi savo paskirtį. Amūrų paskirtį sumaišė, nes ji jums viena, o jiems kita :) Nepyk. Ne vandalai, nesusipratėliai, greičiau :)

Nu čia žiedeliai tik. Pridirba ji man reguliariai nesąmonių. Toks žmogus, narciziste 

Atsakyti

Senesnės kartos žmonės juk taip ir supranta, kad kiekvienas daiktas, gyvūnas turi savo paskirtį. Amūrų paskirtį sumaišė, nes ji jums viena, o jiems kita :) Nepyk. Ne vandalai, nesusipratėliai, greičiau :)

Nu čia žiedeliai tik. Pridirba ji man reguliariai nesąmonių. Toks žmogus, narciziste ji. Tai nesistebiu. Bet kiti 2, atvažiavo be kvietimo, paslapčia į nepažįstamų žmonių sodybą ir va taip elgiasi. Tai va čia man buvo šokas. Kaip taip išdrįsti 

Atsakyti

O kokie gabūs !  Amūrą sunku pagauti . Kaip ir plačiakaktį. Tinklu ?

Atsakyti

Nu čia žiedeliai tik. Pridirba ji man reguliariai nesąmonių. Toks žmogus, narciziste ji. Tai nesistebiu. Bet kiti 2, atvažiavo be kvietimo, paslapčia į nepažįstamų žmonių sodybą ir va taip elgiasi. Tai va čia man buvo šokas. Kaip taip išdrįsti 

Va čia tai išties. Jie tikriausiai galvojo, kad mama turi tą teisę pakviesti savo svečius pas jus į sodybą.

Bet man tai būtų nelabai. Išties ir mano Tėvai pas mane eina, kai manęs nebūna tik pasiklausę, jei ko reikia, o nėra manęs namuose, ar paprašyti.

Galvojau, kad pasiūlėt patys pasisvečiuot.

Atsakyti

Mama su draugais atvarė ir pavarė. Buvom pakraupe

Kaip sužinojot?

Atsakyti

Kaip aš nelaukiau tos rugsėjo pradžios...

Vienam 1 klasė, kitam gimnazijos I, vežiojimai toe, galvos skausmas...

Mažo bent mokytoja tikrai faina.

Dičkio klasėj yra blogų vaikų, kurie nuolat tyčiojasi ir šiaip nesąmones daro, o maniškis vienintelis naujokas, plius ramus. Labai pergyvenu...potencialiai bus bėdų.

Atsakyti

Dičkio klasėj yra blogų vaikų, kurie nuolat tyčiojasi ir šiaip nesąmones daro, o maniškis vienintelis naujokas, plius ramus. Labai pergyvenu...potencialiai bus bėdų.

mdia... ir aš pergyvenčiau.. 

Gal sugebės atsikirsti, kad ir ramus? 

Atsakyti

Bet kiti 2, atvažiavo be kvietimo, paslapčia į nepažįstamų žmonių sodybą ir va taip elgiasi. Tai va čia man buvo šokas. Kaip taip išdrįsti 

kaip nemalonu kai sužinai, kad tavo namuose šeimininkavo svetimi žmonės..

Atsakyti
Labas ,pas mus rytas dar,tai rytas/diena, biggrin.gif biggrin.gif
Dusia,atsiunciu visa,tik pasiimkit,nafik tiek lietaus mums nereikia,sianakt vel lijo,po to,kol issisviezina diena,dangus,tai vaikstau pridusus,neina atsigaut,prie zemes traukia.Zodziu,kazkokia busena depresine gaunasi.
O siaip,i soda neiskisau nosies visa savaite,nu nesmagu tokiu oru ir vaziuot ir dirbt ka nors.
Atsakyti
Amadėja, matyt, įtraukusis ugdymas tai vadinasi. Ir ša. Nesvarbu, kad tipo nediskriminuojant 1-2, diskriminuojami visi likę, o lėtieji ypač. Dėkoti žinai kam.
O mano neįtraukiojo ugdymo laikais... Kas nepajėgė mokytis - į pagalbinę mokyklą, kas nevaldomas chuliganas - į nepilnamečių pataisos namus. Ir tai su likusiais dar visko buvo. Bet ajajai, kaip buvo žiauriai neįtrauku blink.gif
Atsakyti