Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ir kam tau tas akmuo? Negalėjai ko tinkamesnio gimdyt?

Girdėjau, kad balsevičiukų yra jau ne tik Neringoj. Bet mūsų apylinkėse nesu mačiusi.

Aš MB sakiau, kad tuoj kaip višta kiaušinius pradėsiu dėt, jei klausysiu vien gydytojų nurodymų. Galėtų koks nugludintas deimantas išsiperėt, pakentėčiau, kad jau toks reikalas, tai ne, kažkoks neišvaizdus akmeniokas.

Aš labai nustebau. Gražūs. Reiks, jei užtaikysiu būti, kada po lietaus ten nustarabanyt, iššniukštinėti. Radau 7, bet 3 jau persenę buvo. Žiauriai sausa buvo.

Atsakyti

Žiauriai sausa. Kone visą kiemą laistėm, žolė ir ta iškepė.

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 09 02, 15:37)
Aš riebi.  biggrin.gif Per metus užsidėjo 7 kg. Pati kalta.
O to preparato kažin ne iš Ukrainos nėra? Užsiblokavo porkimai, kai pamatau tą šalį. Mūsų valdantieji per daug aktyviai tai kiša.  unsure.gif

Labas rytas,ieskojau kas yra lietuvoje.
Tu temos valdanciuju paklausk ,kur gaut.O temos valdanciajai primygtinai rekomenduoju but kiek imanoma sluga naroda.Laikas toks kaip sakant ,jau po amerikos.
Ate galiu tau atsiust.Susirask mane online biggrin.gif https://www.youtube....h?v=VgSwcF2WRho
cia yra optimali misinio sudetis ,gal galima is daliu susirinkt

Състав: за 1 / 2 капсули – максимален дневен прием: 1 капсула 2 капсули
Натокиназа (Nattokinase) 120 mg 240 mg
Бромелаин (Bromelaine) 100 mg 200 mg
Кверцетин (Quercеtin) 80 mg 160 mg
Върба кора, екстракт (Cort., Salycis, extr.) 75 mg 150 mg
Сладък корен корен, екстракт (Rad., Liquiritiae, extr.) 50 mg 100 mg
Йод под форма на: 85 μg 170 μg
Витамин В3 (Vitamin B3, Nicotiniс acid) 5 mg 10 mg
Калиев йодид (Potassium iodide) 110 μg 220 μg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 rugsėjo 2024 - 05:32

Labas rytas,

Luety atsiųsk nors kiek Lietaus ... Sausa. Karšta. Gerai , kad nors rytinės rasos kažkiek gelbėja.

Ingrida lijo pas Tave?

Mano kaime be rugsėjo 17 niekas lietaus nežada.

Anidanda šiuo metų laiku galima žuvis į tvenkinį leisti?  Kiek suprantu apie  kūdras, nes pati turiu tai  keista .

Daugiau neturiu ką pasakyti . Jokio noro skaityti prakeiksmus ir įžeidinėjimus ...

Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, vakar pas mane kiek pakrapyjo, bet šiaip visur reikia lietaus. Dzūkijoj visur parakas. Sode nebuvom dar, gal ketvirtadienį. Reik pabaigt svogūnus dorot, žiemai sutvarkyt uodegėles, jei jau išdžiūvo visiškai ir žolę nupjaut. Dar obuolius surinkt, vynuogių pasiskint, pomidorų. Agurkų jaučiu nebus jau. Reiks ir tą likusį lauką nurauti r užsėt garstyčiomis. Kad sudygtų, reik ramaus lietaus. Savaitgalį Kaune lijo, gal ir ten pakako lietaus. Bus matyt.

Gražios dienos!

Atsakyti

Mūsų kaimynai aktyvistai vakare savo betonuotą aikštelę šlifavo. O jau dulkių nuo to šlifavimo.. visos mašinos prie namo baltos. Mergelė varė mano mašiną į plovyklą.  Ir vis tiek važiuojant darban priekinis parktronikas cypė ir cypė. Užsikimšo davikliai nuo dulkių?

Atsakyti

Aš MB sakiau, kad tuoj kaip višta kiaušinius pradėsiu dėt, jei klausysiu vien gydytojų nurodymų. Galėtų koks nugludintas deimantas išsiperėt, pakentėčiau, kad jau toks reikalas, tai ne, kažkoks neišvaizdus akmeniokas.

na, bent jau auksinius kiaušinius.. 

Bet geriau nieko tu nebeperėk. Skauda gi. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O žaibavo kaip visas dangus,miestas tvino,gatvės plaukė,pas mus du lašiukai.
Vakar laiščiau visą dieną,šiandien vėl reikės.
Atsakyti

 Sausa. Karšta. Gerai , kad nors rytinės rasos kažkiek gelbėja.

Ingrida lijo pas Tave?

Mano kaime be rugsėjo 17 niekas lietaus nežada.

nu jeigu jau tau karšta, tai aš galiu drąsiai burbėt ))) mums lietų tik po rugsėjo 20 rodo. O +25-27 dar ir visą kitą savaitę numato :oh:

Atsakyti

Labas rytas,

Luety atsiųsk nors kiek Lietaus ... Sausa. Karšta. Gerai , kad nors rytinės rasos kažkiek gelbėja.

Ingrida lijo pas Tave?

Mano kaime be rugsėjo 17 niekas lietaus nežada.

Anidanda šiuo metų laiku galima žuvis į tvenkinį leisti?  Kiek suprantu apie  kūdras, nes pati turiu tai  keista .

Daugiau neturiu ką pasakyti . Jokio noro skaityti prakeiksmus ir įžeidinėjimus ...

Žinau kad reikia pavasarį, MB sako kad turėtų išgyvent ir dabar, nes mes deguonį į prūda leidžiam. Reikėjo amuru, žolės auga, nes vandalai giminės vasara du didžiuosius sužvejojo ir suvalgė kol mes buvom kruize. 

Atsakyti

nu jeigu jau tau karšta, tai aš galiu drąsiai burbėt ))) mums lietų tik po rugsėjo 20 rodo. O +25-27 dar ir visą kitą savaitę numato :oh:

Man karštis pakenčiamas, bet augalai kankinasi ...

Atsakyti

vandalai giminės vasara du didžiuosius sužvejojo ir suvalgė kol mes buvom kruize. 

nieko sau  :blink:  

Atsakyti