Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, natūraliai ruošiantis žiemai organizmas turėtų 2-3 kg riebalinio sluoksnio užsimesti .

tai labai čia reikėjo žmogui visas viltis sudaužyt? Nei rudens, nei stebuklingo sukūdėjimo. 

Atsakyti

tai labai čia reikėjo žmogui visas viltis sudaužyt? Nei rudens, nei stebuklingo sukūdėjimo. 

Ir taip gerai su Lesium atrodot  :wub: 

Lesius tai  tikrai turėti priaugti svorio :) vien dėl kailio kaitos :P​ 

Atsakyti

Priedas  457631063_3865290953748973_5583490593239532788_n (1).jpg   44,04KB   0 Parsiųsta kartų

 

Man tas šeštas punktas visai patinka :D

FB , Albertas Skurvydas

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 09 01, 15:56)
<p>Mes snd su drauge ir MB buvom Rietavo turguje, po 100m pertraukos. Užsisakėm kubilą, nusipirkom žuvų į tvenkinį, darbinius batus, tapkiu draugė pirko, triusiku bernams, kojinių, cebureku ir giros 🤣. Nu puikus turgus </p>


Labutes,

nebuvus ten tikrai 100 metu,labai noreciau. biggrin.gif biggrin.gif
Atveso pas mus kaip reik,naktys vesios(patinka),netgi lietus buna naktim,o dienos vos 20 isyla.Nu kad lyja nakty tai gerai,bet diena galetu but silciau.
O siaip esu neidomi,neturiu ka pasakyt,tai tik paskaitau ir viskas. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 09 02, 14:52)
Labutes,

nebuvus ten tikrai 100 metu,labai noreciau. biggrin.gif  biggrin.gif
Atveso pas mus kaip reik,naktys vesios(patinka),netgi lietus buna naktim,o dienos vos 20 isyla.Nu kad lyja nakty tai gerai,bet diena galetu but silciau.
O siaip esu neidomi,neturiu ka pasakyt,tai tik paskaitau ir viskas. 4u.gif  4u.gif

Pradesi but idomi apsauks samokslo praktike(tave) arba lunatike (mane) .
Taigi graziai ir mielai patylim.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 02, 11:21)
Ate42,tai nebandyk viena,man atrodo ,kad jei jau butu tau dvestinoji ,tai jau but atejus.
Dar tau siulau kokia nors fibroserazza ,tai japoniski fermentai,tesiog nukrapstyt mikrobu biofilmus nuo visur ir pageres tau sveikata.Ir butinai gerk ypatingai daug vandens,nes tavo kraujo klampumas didelis.Gerai melionai ir arbuzai jei insulinas tvarkoje.

Alta, kas tper fermentai/ Ko ieškot? https://ohhira.lt/ma...inis-ekstraktas
Vandens geriu, daug darbo dienom. Turiu ant stalo ir gurkšnoju. Išeiginėm-pamirštu.
Cukraligės neturiu, daug kartų tyrė-neturiu ir viskas. biggrin.gif O insulino reikalai tai cukraligė? Jei laiku nepavalgau-batareika sėda. Krenta cukrus. Ne visada, bet būna. Arbūzo valgom, melionas-labai saldu.
Atsakyti

Ir taip gerai su Lesium atrodot  :wub:

Lesius tai  tikrai turėti priaugti svorio :) vien dėl kailio kaitos :P​ 

aha, laimė, kad esu praktiškai nematoma eidama su Lesium, nes jis tai tikrai gerai atrodo )))) visi žiūri tik į jį. 

Nekeitė jis kailio nuo vasario, vis dar su tais pačiais kailiniai vaikšto.

Atsakyti

sakyčiau, mano gyvenimo moto )) išskyrus tą ketvirtą punktą )) ir septintą.

Atsakyti

Labutes,

nebuvus ten tikrai 100 metu,labai noreciau. biggrin.gifbiggrin.gif
Atveso pas mus kaip reik,naktys vesios(patinka),netgi lietus buna naktim,o dienos vos 20 isyla.Nu kad lyja nakty tai gerai,bet diena galetu but silciau.
O siaip esu neidomi,neturiu ka pasakyt,tai tik paskaitau ir viskas. 4u.gif4u.gif

nu laabąą dienąą.. neįdomi  :blink:  o kur pasakojimai apie sodą? Garantuotai ten dar kas nors auga. Bent gėlės tai tikrai. O jokios foto nuo kalijų laikų. O miestelio šventės? O kepiniai visokie, kur taviškis kepa? O pajūrys?

Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2024 09 02, 15:00)
Alta, kas tper fermentai/ Ko ieškot? https://ohhira.lt/ma...inis-ekstraktas
Vandens geriu, daug darbo dienom. Turiu ant stalo ir gurkšnoju. Išeiginėm-pamirštu.
Cukraligės neturiu, daug kartų tyrė-neturiu ir viskas. biggrin.gif  O insulino reikalai tai cukraligė? Jei laiku nepavalgau-batareika sėda. Krenta cukrus. Ne visada, bet būna. Arbūzo valgom, melionas-labai saldu.

Tai kad ne.Reikia kazko tokio
https://www.joom.com...c978067a61a0bba
Beje , o tu labai liesa? Organizmas ne gramo gliukozes negali is sankaupu paimt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 02 rugsėjo 2024 - 14:29
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 09 02, 15:20)
Tai kad ne.Reikia kazko tokio
https://www.joom.com...c978067a61a0bba
Beje , o tu labai liesa? Organizmas ne gramo gliukozes negali is sankaupu paimt?

Aš riebi. biggrin.gif Per metus užsidėjo 7 kg. Pati kalta.
O to preparato kažin ne iš Ukrainos nėra? Užsiblokavo porkimai, kai pamatau tą šalį. Mūsų valdantieji per daug aktyviai tai kiša. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 02 rugsėjo 2024 - 14:42
Zinok rengiu lekcija apie kortizono estrogeno ir kitu hormonu pokycius menopauzes metu.
Lekcija vadinsis izoliacinis sluoksnis.Izoliacija nuo emociju.Fizine chemine izoliacija.
O jeigu atsargu yra tai reiskia glikogeno(atsargines gliukozes)irgi yra.Reiskia sutrikes paemimas is atsargu.Siaip vartojant fermentus tas nepaemimas irgi su laiku issisprendzia.
Atsakyti