Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sainrlina, ką tu ten dar darai?

Aš tai dar pirksiu iš ūkinininkų maišą butokėlių, kai atvės ir darysiu marinate stiuboms ir košes su paprika ir svogūnais. Dar obuolius vešim sultims. Ir viskas bus. Ir rudeniniai grybai kai atsiras po lietaus, pagrybausim Sesers ir Tėvų šeimoms.

Pomidorų nedariau, nes kibirais šviežius suvalgom, tik agurkus marinavau.

Atsakyti

Sainrlina, ką tu ten dar darai?

Aš tai dar pirksiu iš ūkinininkų maišą butokėlių, kai atvės ir darysiu marinate stiuboms ir košes su paprika ir svogūnais. Dar obuolius vešim sultims. Ir viskas bus. Ir rudeniniai grybai kai atsiras po lietaus, pagrybausim Sesers ir Tėvų šeimoms.

Pomidorų nedariau, nes kibirais šviežius suvalgom, tik agurkus marinavau.

Pomidorų dar nekonservavau, bet reiks turbūt keketą stiklainių blenderiuotų uždaryt ir gal savo sultyse dar. Man labai patinka mažieji pridėjus žalių kažkiek, o tų jau yra, nes.lauje teko porą krūmų gelbėt. Maras užpult bandė.

Kaime paraugėm su mama agurkų, nsmie tik 1 reisą sumarinavau.

Atsakyti

Sainrlina, ką tu ten dar darai?

Tą patį - pomidorus ir agurkus ))))  ką ten šviežius suvalgysi, jei karučiais reik tuos pomidorus vežt. Dalį išroviau šiandien. Galvojau - jau daba liks tik valgymui. Bet kažkaip abejoju ))

Atsakyti

Saintlina,o jau bulviu grozis. 4u.gif4u.gifNegi nera mazikiu jokiu,vien tik tokios dickes.

Turi būt ir mažesnių. Bet kai aš atvažiavau, jau pririnkus tokių buvo :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas iš ryto :) Šiąnakt nebuvo kada miegot - pašvaistę medžiojau :)  naktis vėsoka buvo, žvaigždžių pilnas dangus 😍  tik kad su telefonu sudėtingas reikalas nufotkint..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 rugpjūčio 2024 - 07:57

Pas mus visą naktį lijo zaibavo griaudė. Jūra ošė lb garsiai. Tai buvo tobulas rytas, gaivu, nekaršta. Dabar jau kaista. Reiks nueit į pakrantę pasivaikščiot 

Atsakyti

Pas mus turbūt lietus neprieis. Nepanašu ir nežada. Vėsiau nei vakar, bet taip, jau kaista.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 rugpjūčio 2024 - 11:17
Labas rytas,

o pas mus nulijo ir atsalo ir vejas didelis,vesus oras vos 19 silumos,o jutimine dar mazesne.Kaip gerai,kai nereikia nieko konservuot.
Daug valgyt negaliupomidoru,lakstau po to visa nakti i ...
Atsakyti

Priedas  IMG_4363.jpeg   144,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas dienas :) 

Pas mus +8 buvo. Lesiui tiesiog kaifas. Visą rytą strakaliojo, žaidė, kvaksėjo, žaislus/pagalius/tapkes nešiojo :) 

Atsakyti