Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Taigi rugsėjį visad būna šalnos  :blink:  

Na bet tų bulbių nuotraukos  vis tiek kolektyvas laukia  :D .

O jei dar mama liepė... Kas mamos neklauso  :D  :D  :D

Garstyčios gal nelabai bijo šalnų?.. bent šiltnamy tai pomidorai nušala, o joms pokum. 

Prajuokinai su kolektyvu )))) 

Atsakyti

Saintlina :wub:  :wub:  :wub:  :4u: 

Viena bulvė dviem žmonėms ?

Darže pas mane garstyčios nušąla. Rudeninės šalnos pažeme eina, tai nuvirina viršūnes.

Atsakyti
Na jo,Saintlina gražios bulvės. wub.gif Važiuotumėte pro šalį,tikrai nupirkčiau porą maišų.Gaila toli gyvenate. ax.gif
Ar jūs labai padedate mamai,ar ji viską spėja apeiti? bigsmile.gif Techniką turite,traktorių?
Atsakyti

Nieko ji nespėja. Šiaip samdo traktorių laukui apdirbt. Dabar nusipirko mergelė traktoriuką, gal kažką padarys ir pats.

Atsakyti

Viena bulvė dviem žmonėms ?

Panašiai ))

Reiks dar pabandyt Imperatricą pakrapštyt, tos ilgiu dar turėtų ir šitas perspjaut.

Vištoms dabar kasdien bulbas verda. Dar ir su morkom ))

Atsakyti

Laba 🌞 Nu ir užtaikiau ant bulbų 😍 Bet jau dydžio,- MB būt patenkintas. Aš didelių nemėgstu, nes mano delniokas nedickas, nervina dideles skust.

Dusia, neprapuoliau, su Vaiku pazyliojau, po muziejus pavažinėjom, šen, ten, tai retą kartą paskaitydavau.

Muka, didokas CRB kaip kasdienai.

Dusia, a/b skitia, kai virš 30, iki tiek virusas būna įsiaukęs, o jau jei daugiau, tai bakterija, ją ir muša.

Sesės šeima Covidu susirgo. Sesė sunkokai, su komplikacijom, kad jį kur. Sakė, kad daug kam sukelia.

Pasisaugokit, kas rizikos grupėse priklausot.

Dėl sideratų, jie sutraukia iš gilių sluoksnių kas naudinga. Jei apkasi- žalioji trąša, jei sunyks, tai gerai išpurena dirvą, nes turi labai tankų šaknyną, padaro žemėje mikrokapiliarus, kuriais į paviršių lengviau patenka drėgmė, trąšos. Sunkiai dirvai pravartu. Ir kai kurienturo dar nenaudibgų kenkėjams medžiagų. Garstyčios- spragšiams. Bet pas mus jų yr, nors ir sėju garstyčias kasmet.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Karšta nuo ryto.  Visai nepanašu , kad rugsėjis ant nosies. Man vakar labai karšta diena pasirodė. Nei vėjelio , nei debesėlio. 

Ingrida, aš jau galvoju kitą savaitę bitėms dėti vaistus ir pilti sirupą. Na kiek gi galima ?  Kiek galėjau sutvarkiau ... tikiuosi cukraus fabrikas šalia nesprogo  neprineš vėl medaus ?

Ir duonos yra kažkiek, pats geriausias bičių produktas, tikiuosi bus nusausinusios, galėsiu vežti kulti.  Sava vis tik mielesnė . Žinau , kad šviežia.

Gražaus penktadienio .  Nesukaiskit  :wub: 

Atsakyti
Maniškis jau sirupą supylė.Vakar žiūrėjo,kažkiek nuvalgė. ax.gif Aplipę kriaušes,slyvas nukritusias ant žemės,dar mačiau rykštenėje ir verbenose. ax.gif
Karšta nuo ryto,ne tas žodis,kaitra. bigsmile.gif
Planuose miestas,vien dėl mokvežos,kinrožių užsivežė ar begausiu? ax.gif MB suokiu,apie kitus reikalus,o man galvoje visai kiktka. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Saintlina,o jau bulviu grozis. 4u.gif 4u.gif Negi nera mazikiu jokiu,vien tik tokios dickes.Pas mane siemet tai didesne dalis tokiu buvo,bet ir mazesniu koks trecdalis.Grazu ziuret i tokias dickes,lygias skutimui.Uz tai mamike ir nori,kad ikeltum i Fb. bigsmile.gif Yra ka parodyt.
As vakar sode kiek ravejau,dar siltnamio agurkus paliejau,nes jie tik dabar pradejo derliu nest.Tvarkom jau po truputi konservavimui sodo lysves ziemai.Nusiravejau,bet neberandu kuom uzdengt,MB ismete visus mano celofanus gabalais turejau susidejus,nervina jis mane su tuo metymu,sakiau dabar pati paguldysiu ant nuravetu lysviu ir prispausiu lentom. biggrin.gif biggrin.gif
Dar kokiem trik,keturiem kartam ravejimo ir bus baigta.Nebeturiu tiek jegu jau,nuravejau apie tris lysves ir nakti jau pirstai gele.Senatve.Nu bet ryte vel sveika. bigsmile.gif Tai dar neblogai.
Atsakyti

Mes jau ravim ir garstyčiojm užsėjam. Agurkus nuplėšiau, svogūnai nuimti, na it tuščia lysvė, kur "augo" burokėliai. Dar liko agurkų kitam lauke. Morkų galiukas ir krapai šviežiai pasėti su svogūniukais keliais pasodintais. Šiltnamyje pomidorai gražiai į pabaigą eina, labai dorojam šįmet visi šviežius, nes agurkai nusibaigė anksti. Galvoju  gal ir šiltnamyje garstyčių po pomidorų kojom užbert, nes paskui nespėja kartais užaugt iki rufeninio apkasimo- vėlai pomidorus nuraunam. O rudeniop, kai prasideda rudeninis lietus, su ku beįvažiuot būna.

Karšta... vis pavėsiuku ėjau, bet vis tiek karšta. Nugara sukaito.

Gražaua savaitgalio🌷

Atsakyti

Kas ką,.o aš vėl su stiklainiais. Kibinimat', kaip mano senelis sakydavo ))

Agurkai ir pomidorai turbūt iki šalnų bus apkibę. Pomidorai tai tikrai.

Karšta ir vakar buvo, o šiandien dar karščiau. Su šuniu ryte dvi valandas zyliojau, kad dieną pragulėtų kur vėsiau.

Pasistačiau lauke stalą,.pasidėjau elektrinę indukcinę viryklę ir niekam neleidžiu nei artyn prie dujinės virtuvėj prieit )) 

Atsakyti