Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos :)

 

AA MB nueina per dieną vidutiniškai po 12-14 tūkstančių žingsnių o kartais būna ir 23, jeigu aš mėgstu ramų poilsį, o jis visad judėjime tai kašė, futbolas ar šaudymas iš lanko ar smigis. Jis pakankamai aktyvus buvo iki gautos traumos. Aš nuo mažens nemėgau nei sporto, nei fizinio ir visada buvau nejudrus vaikas, mokykloje aš nubėgdavau normatyvinius 2 km per 15 min. tai kur dabar aš nueisiu :) Taip jau treti metai man silpna, nuo hormoninių perparatų išsipūčiau, bet judu kaip visad t.y. mažai. 

Et jau rudeniu kvepia. Savaitgalis bus skirtas vekavimui, o žada karščius, gerai, kad rūsiuke pas mane vėsu  :rolleyes:

Šiemet nesėsiu sideratų, o apklosiu pjauta žole. Kada bulbas kasat?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 29 rugpjūčio 2024 - 10:09

Mukut, jei nepūva ,tai kuo vėliau tuo geriau . nėra geresnės saugyklos bulvėms kaip žemė. Bet jei pūva tai kas belieka, kasti rugpjūčio mėn...

Atsakyti

hm nepūva, tai tegu guli :) kiek ten jų yra pasodinau 5 kg tai prikasiu 15 :)

Atsakyti

Aš pasodinau apie 30 bulbų , retai . Tai iš vieno kelmo koks 1,5 kg :)  O kai kurių dydis kaip tapkės. Mėšlo ir pelenų prieš sodinant gavo .

Kitais metais ne daugiau . 

Atsakyti

PS Vilkės ūkio video mačiau kaip rudeniop po obelimis kloja šieną. Obuoliai krisdami nesusidaužo. Švarūs būna. Per žiemą šienas supūva ir gera trąša. Storai taip klojo, kokį pusmetrį ...

Atsakyti

Atvažiavau kaiman tai man mamikė liepė bulbas nufotkint ir į fb įdėt ))))

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 rugpjūčio 2024 - 12:46

Atvažiavau kaiman tai man mamikė liepė bulbas nufotkint ir į fb įdėt ))))

Tai kur tos bulbos ? Vien Lesius FB ... 

:D  :D  :D​ 

Atsakyti

Nu Lesiaus fb ir yr, negi jis bulbas dės? ))

Atsakyti

Sideratus aš dažnai sėju , nes amerkonka užknisa rudeniop. Bet visada apkasdavau. Šiemet paliksiu pavasariui, nes kažko ten gero šaknyse yra, ir  tt

Bet tu žiūrėk, kad sėklų nesubrandintų jei ilgai nešals. Nes užsiknisi kitais metais.

Atsakyti

 Kada bulbas kasat?

Mano mamikė tai netrevoja, kastų nors šiandien. Bet anksti gi labai. Mano vaikystėj rugsėjo gale kasdavo. Prisimenu puikiai, nes per mano gimtadienį :)  o dabar kaime rugsėjo pradžioj jau nuvaro. Vieni kurie pradeda ir visi iš paskos, kad neduok dieve neatsiliktų.

Atsakyti

Bet tu žiūrėk, kad sėklų nesubrandintų jei ilgai nešals. Nes užsiknisi kitais metais.

Taigi rugsėjį visad būna šalnos  :blink:  nuvirina viska , o paskui vėl geras oras...

Jei ir išdygsta kitais metais kažkiek tai nedaug, pas mane mulčiuota viska būna. Raunasi lengvai , padaugėja mulčio sideratų pagalba ir tiek    :P

 

Na bet tų bulbių nuotraukos  vis tiek kolektyvas laukia  :D .

O jei dar mama liepė... Kas mamos neklauso  :D  :D  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 rugpjūčio 2024 - 13:51

Priedas  Screenshot_20240829_122142_Gallery.jpg   861,66KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti