Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Saitlina,ten kas turi šanukus,pasaka pasivaikščioti tikrai yra kur. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas.
Oi Saitlina,ten kas turi šanukus,pasaka pasivaikščioti tikrai yra kur. ax.gif

tai jūs dar turbūt prie upės nebuvot? Ten visai šalia. ten paupiu galima nueiti ir pėsčiųjų tilto Žvėryne ir pereiti į Vingio parką. Mes vėsesniu laikotarpiu taip ir darom. Arba mergelė mus paveža iki Vingio parko, o mes pasivaikštom po parką ir palei upę grįžtam namo.

Atsakyti

Labas rytas,

Savaitgalis puikus, užskaitau savo kelionę į Rygą kaip vykusią.

Pora pastabų geležinkeliams turiu  - vakar vėlavo apie 70 min, nes kažkoks gedimas Kėdainių rajone. O antra pastaba, tai pas mus ne tik keliai blogi bet ir bėgiai seni. Įvažiuoji į Latvija ir pasijauti Europiniam traukinį. O Lietuvoje tuk tuk , tuk tuk. Tarybinis traukinys ... Gėda. Bėgiai seni , niekas naujų nepaklojo .Traukiniais važinėjusi ir Vokietijoje, Italijoje, Uk ir Portugalijoje. Gal dar kažkur ir nepamenu jau ?

Rygoje buvau nioliktą kartą. Daug kartų buvusi Tarybiniais laikais. Nesukaitom.  Vakar popiet jau darėsi karšta, bet mes sėdom į traukinį. O traukinyje man bliuzono reikėjo. Vis tik šiauriau miestas ir prie įlankos.

Norėčiau atvažiuoti kalėdiniu laikotarpiu. Gražu turėtų būti . Bet jau mašina, traukiniu pabandėm , atrakcija , bet neverta ...

Ryga mezgėju rojus. Koks 15  parduotuvių centre. O aplamai tai  tai gal ir 30 mieste. Buvau gal 5 ? Akys raibsta ...

Mukut , geriau patiems... Taigi tik pasėti, o paskui laistyti ir pjauti , pjauti , pjauti . Nes mačiau kaip pas draugę padarė. 

Pomidorų pas mane šiemet padoriai . Pasidalinam.  Kažkiek padažo išviriau , dar išvirsiu . 20 daigų visi vienu stiebu . Gana ...

Atsakyti

O Dusia džiugu, kad šauniai pasibuvote  :P 

Suprantu, kad patiems pigiau, bet dabar nupurškėm sklypą, rekia grėboti, paskui aplyginti sklypą o žemė dar...na bandysime savo jėgomis.

o koks padažas gal pasidalink receptu, nes kaip rašiau be fantazijos...

Atsakyti
Pradžioje pasikvietėme landšafto specialystę sutvarkyti aplinką.Aras-3000. blink.gif blink.gif Nu tep. ax.gif
Atsakyti

Muka, čia pas jaunimą ? Taigi jauni - tegul sportuoja !!! Aš mačiau už brangiai ir ne kažką padarytą. Piktžolės šienaujamos išnyksta...

Ingrida netikiu tokiomis kainomis Panevėžyje . Nebent parsivežėt  iš Vilniaus ?

Muka padažą įmečiau , nežinau ar matysi ...

Ir man dar labai skanus keptas.

Aš cukraus nededu , iš principo .

Atsakyti

Cukraus ir aš nededu :) na jeigu tik medaus kokį šaukštą kitą :)

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 26, 09:10)
Ingrida netikiu tokiomis kainomis Panevėžyje . Nebent parsivežėt  iš Vilniaus ?</p><p></p><p>

Panevėžio kainos.Čia dukros pažystamo tėvai turi įmonę,važinėja po LT.Sutvarko drenažą,išlygina,na nuo nulio .Ir gyvena netoli. ax.gif
Atsakyti

Ir daro ir ima kaip iš savų  :blink: 

Atsakyti

Ingrida, kažkoks kosmosas...

Drenažas kažkaip ten aplink namo pamatus daromas, negirdėjau , kad kas žolei drenažą darytų ? 

Atsilikus aš matyt ...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 08 26, 11:13)
<p>Ingrida, kažkoks kosmosas...</p><p>Drenažas kažkaip ten aplink namo pamatus daromas, negirdėjau , kad kas žolei drenažą darytų ? </p><p>Atsilikus aš matyt ...</p>

Laba, mūsų mieste pasikvietėm specą. Bobkato valanda lyginimui-40 pinigų. Dirbs apie 3-4 val.
Sėjimas ir sėkla, su visais darbais 140 pinigų už arą. Pas mus 20arų, tai dar pigiau pažadėjo.
Tikrai patys nesižudysim. Sveikata brangesnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 26 rugpjūčio 2024 - 10:22

Laba, mūsų mieste pasikvietėm specą. Bobkato valanda lyginimui-40 pinigų. Dirbs apie 3-4 val.
Sėjimas ir sėkla, su visais darbais 140 pinigų už arą. Pas mus 20arų, tai dar pigiau pažadėjo.
Tikrai patys nesižudysim. Sveikata brangesnė

Padorios kainos  :wub:​ 

Atsakyti